Twallanovy módy

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Twallanovy módy

Poslaťod PrincessLeia » Štv 23 Máj 2013, 17:59

Snad nebude vadit, když toto téma založím. Podobného jsem si nevšimla a říkala jsem, že po skvělém návodu na stahování a využití Twallanových modů od Mel11, by se hodilo nějaké místo, kde se popřípadě ohledně toho na něco ptát, něco vyjasnit a není to zrovna málo obsahový námět :) A nechtěla jsem to strkat do samotného návodu :unknown:
Kdyby se to nehodilo, prosím o případné přesunutí podle uvážení :roll:

Já se chci Mel, prosím, zeptat, jak přesně funguje ten ErrorTrap. Nainstalovala jsem si a funguje mi to správně. Hlásí mě to nálezy a ve složce se to následně objeví, ale nyní... Co s tím? Moc jsem to nepochopila, co s tím mám udělat. Vyřešit, nechat být apod.
Předem děkuji :good:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod Mel 11 » Ned 26 Máj 2013, 17:20

Tam v tych .xml suboroch sa nachadzaju tie konkretne chyby vypisane. Ono je to len pre tvoju informaciu, keby sa ti napriklad pokazila hra, bolo by to tam zaznamenane a vdaka tomu by sa to dalo rychlejsie opravit. Tie dokumenty sa ti budu postupne vymazavat, myslim ze nikdy ich tam nemas viac ako 12. A ak si tam vsimnes nejaku UNHANDLED error ktora sa opakuje, mozes to uploadnut na Twallanovu wiki page a on sa na to pozrie, ci je to nieco zavazne, co treba opravovat. Vsetky ostane chyby su tam len vypisane a vlastne opravene. Dufam ze som odpovedala na tvoju otazku podla tvojich predstav :).

edit: tie subory samozrejme mozes vymazat aj sama, ich jedina funkcia je informovat ta o vyriesenych chybach, ktorym aj tak neporozumies :lol:
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod PrincessLeia » Ned 26 Máj 2013, 17:23

Naprosto :good: Děkuji mockrát! :gift:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod Kiwy639 » Str 19 Jún 2013, 14:41

Potrebovala by som pomôcť so zrejme primitívnou vecou, ale tak v tomto sa veľmi nevyznám...
Tie módy som si stiahla do súboru Package a čo mám teda teraz s nimi robiť? Na twallanovej stránke píše v postupe inštalácie, že: ...Unzip the file. In Windows this can be performed by right-clicking on the file and using a Open With..operation. ... Move the package file to your installation directory, and overwrite any older copy of the mod you have installed... Skúsila som to urobiť, len teda neviem, že kde presne to mám presunúť. Do zložky Downloads? Asi nie, alebo možno som urobila chybu niekde inde, lebo po zapnutí hry žiadna zmena neprebehla.

(Takto to vyzerá v jednej z mojich rodiniek. Simovia sú zaseknutí, neukazuje ani ich potreby, ani ikonky členov domácnosti. Dokonca majú na účte 0 peňazí, čo predtým takto nebolo. Jedného sima tam ani neukazuje. A čas plynie.. Je to tmavá fotka v zlej kvalite, ale nejako sa mi nepodarilo to spraviť lepšie... Dúfam, že módy to napravia :( )
Obrázok
Stále sa usmievaj. Nikdy nevieš, komu sa tvoj úsmev zapáči. :)

Zapáliť svetlo je lepšie ako nadávať na tmu.
Obrázok užívateľa
Kiwy639
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Uto 03 Jún 2008, 20:58
Bydlisko: Košice :)
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod PrincessLeia » Str 19 Jún 2013, 21:39

Kiwi, hrozně ráda bych poradila, ale sama jsem s těmi mody ještě dost v koncích :unknown: :oops:

Já bych zase měla otázku, jak se ohlížet na nové aktualizace nebo nainstalování nového dodatku. Nesmím hru zapnout s twallanovy mody dokud nevydá zaktualizovanou verzi modu nebo to můžu zapnout s nimi i tak, budou velké problémy nebo...
A jak dlouho mu trvá vydat mod s aktuální verzí? Abych věděla jak pravidělně to případně sledovat.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod NiQush » Uto 16 Júl 2013, 21:13

já ted instalovala tropický ráj a vyhásilo mi, že mám nežádouscí mody a je třeba je bud aktualizovat nebo je popřípadě vyhodit :)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod PrincessLeia » Str 17 Júl 2013, 18:48

Díky NiQush. Přišla jsem na to, že už tam Twallan hodil okamžitě nové :)

Máte někdo mod StoryProgression?
Potřebovala bych vypnout ty hlášky o aktivitách o simících ve městě :cry: Mel sice v návodu píše, že si to přes radnici NRAAS = StoryProgression mohu vypnout, ale já tam nikde nemohu najít tu přímou možnost a nechci nic zkazit tím, že zmáčknu špatnou možnost :(
Díky předem!! Už je to vážně otravné v té hře... :huh:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod NiQush » Str 17 Júl 2013, 23:16

též to ted hledám, mám za to, že se psalo něco, že to jde přes možnost ve městě, tak hledám.. :/
EDIT: Tak jsem klikla na radnici, když jsem měla siminku normál v ordině a tam to jde přenastavit, ale ted si též nejsme jistá co vše si můžu vypnout :D je tam u lidí all... :Dale co all :D
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod PrincessLeia » Štv 18 Júl 2013, 00:38

Věděla jsem že na radnici :D Ale právě také nevím, co přesně zmáčknout :D Něco u lidí říkáš? Hm... Zkusím se zítra juknout, ale kdyby jsi mohla říct něco specifičtějšího... :P
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod NiQush » Štv 18 Júl 2013, 11:35

byt to na me musela bych si pamatova ta nebo napsat si co jsem zmenila, ale d takoveho hokus-pokusovani bych musela bejt zkusenejsi :D
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod PrincessLeia » Štv 18 Júl 2013, 14:44

Aaa, nemohu to najít. Chtělo by to aby nám poradila moudrá Mel 8) :roll:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod schnegy » Sob 20 Júl 2013, 22:00

Ja som si dnes chcela niektore tie mody nainstalovat ale nenasla som tam verziu mojej hry... tak ma to trochu zmiatlo a sklamalo :(
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod PrincessLeia » Sob 20 Júl 2013, 22:12

A nekoukala jsi se na špatné číslo? Mně se to také poprvé stalo. Musíš se dívat na číslo, které se ti objeví po najetí na malou ikonku vlevo dole na launcheru - úplně první - základní hra :wink: A ty první tři čísla tohoto kódu ti říkají tvou verzi pro Twallana :wink:

Jinak já si to StoryProgeression vymazala, jelikož mi to přišlo přespříliš aktivní :whistle: Ale jinak jsou ty mody od Twallana úžasné. Neuvěřitelně "čistotné" :D Mám skvělý pocit, když je mám.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod NiQush » Ned 21 Júl 2013, 13:00

ja je vcera smazala tez, jenze vsechny, pac mi potom zacala padat hra, nejspis asi jina verze, ci co :(
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Twallanovy módy

Poslaťod schnegy » Ned 21 Júl 2013, 19:01

No kedze ja som mala OPAT velky problem s aktualizaciou hry, moja verzia 1.54.90.nieco nebola uplna najaktualnejsia verzia a medzi starsimi tam ma len 1.50. a nechcela som to riskovat. No ked som sa donutila po velkom sebazapierani OPAT stahovat superpatch, ktory je velky ako krava a podarilo sa mi aktualizovat hru, skusim to. Samozrejme, ak mi vsetko nabehne ako ma po vrateni mojho uzivatelskeho obsahu a ulozenych hier. Vcera som uz nemala nervy to skusat. Takze si zaklopem *klop, klop* aby ten patch neurobil viac neplechy ako bolo doteraz.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia