varovanie chybajuce predpety (chybova hlaska)

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

varovanie chybajuce predpety (chybova hlaska)

Poslaťod Kejty » Str 01 Máj 2013, 00:08

Ahoj mam problem,normalne som zapla hru ako zvycajne dala som nahrat rodinu a po nacitani nabehla hlaska vyššie,ktomu este "niektore predmety sa nepodarilo nahrat a boli nahradene.Rodina zmizla vidim len mesto.Viete mi poradit co s tym prosim??
Kejty
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str 01 Máj 2013, 00:03
Pohlavie: Simka

Re: varovanie chybajuce predpety (chybova hlaska)

Poslaťod Alisiq » Str 01 Máj 2013, 09:54

Máš v hre downloady? Lebo väčšinou vtedy sa hra takto kazí :cry: Možno máš v hre nejaký "pokazený" download :( . Skúšala si hrať aj za iné rodinky? Vtedy ide hra v pohode?
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: varovanie chybajuce predpety (chybova hlaska)

Poslaťod Kejty » Str 01 Máj 2013, 14:39

Ano mam aj downloady moze to byt tym? :cry: tu ma inak ten isty problem http://www.youtube.com/watch?v=sRIn5qGeMR0
Kejty
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str 01 Máj 2013, 00:03
Pohlavie: Simka

Re: varovanie chybajuce predpety (chybova hlaska)

Poslaťod Alisiq » Str 01 Máj 2013, 15:45

Myslím, že by to mohlo byť tým :( Ja som tiež včera mala nejaký problém so Sims 3, musela som to 2 krát preinštalovávať a teraz si dávam pozor, čo sťahujem :cry:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: varovanie chybajuce predpety (chybova hlaska)

Poslaťod Nemesix » Str 01 Máj 2013, 15:52

možno že ani nie že chybny download, ale možno si nejaky odstranila a teraz ti robí v hre šarapatu,.:)..alebo keď nevymažeš downloady a dáš si novú aktualizáciu, tiež ti to môže narobiť šarapatu,..skús bližšie špecifikovať čo ti robí,.alebo odfoť to v hre :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: varovanie chybajuce predpety (chybova hlaska)

Poslaťod Kejty » Str 01 Máj 2013, 16:03

vyššie je video co som nasla presne ten isty problem, tam pod videom pise aj ako to vyriesila ak som to pochopila spravne(až tak anglinu neovladam) tak nahradila save zo zaloznej zlozky ale to mi nepomohlo,ak som to vycitala spravne :(
Kejty
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str 01 Máj 2013, 00:03
Pohlavie: Simka

Re: varovanie chybajuce predpety (chybova hlaska)

Poslaťod Heriett » Str 01 Máj 2013, 21:54

Since I've posted this video, I was able to solve the problem. So I went to the saved games folder and for each save there is a backup folder, I copied the files of the backup folder and replaced them with the ones on the normal folder and I was finally able to load this saved game without this message. The family in this save is back as are all the other sims in this town. So if anyone ever has this problem, you can try doing that.


Takže voľný preklad a-lá Henička (nie úplne doslovný [a samozrejme nemusí byť správny], ale držala som sa toho, čo ona písala, takže je to akoby to prekladala moja 6-ročná sesternica):
"Keď som zverejnila toto video, bola som schopná vyriešiť problém. Išla som do priečinku uložených hier. Pre každú uloženú hru je zálohovací priečinok, skopírovala som súbory zo zálohovacieho priečinka a prepísala som ich so súbormi z normálneho priečinka. Konečne som bola schopná načítať uloženú hru ( :lol: ) bez tejto správy. Rodina v tejto uloženej hre je späť tak ako všetci ostatní Simovia v tomto meste. Takže, keď niekto má takýto problém, môžete skúsiť toto."

Takže ak som pochopila, stačí ísť do priečinka "Saves", skopírovať súbory z priečinka "[názov uloženej hry].backup' a prepísať ich súbormi z normálneho priečinka, čo nie je záloha. No neviem, či je to funkčné.

Našla som na ofíko fórach:
"Vymaž 'missingdeps.idx' v DCCache' a pozri sa, či sa všetko zase ukazuje.

Ak to nepomohlo, budeš musieť preinštalovať všetok Store obsah.

- Choď do 'DCCache' a presuň všetky *.ebc súbory na plochu.
- Vymaž 'missingdeps.idx'
- Teraz sa bude všetok obsah zo Store ukazovať ako nenainštalovaný
- Preinštaluj všetko."
Joke? What do you mean?
Obrázok užívateľa
Heriett
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 01 Nov 2011, 21:58
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia