Ukládání

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Ukládání

Poslaťod NiQush » Pon 18 Mar 2013, 22:41

Slečny, mohly by jste mi poradit, popřípadě i klucí :D
Reinstalovala jsem už hru, jelikož mi v poslední době prostě neukládá, hraju třeba 2 hodinky, ještě jsem si to uložila, ale ted jsem hrála další hodinku ... nechala jsem dát upravit město, ukládání...ukládání...a nic, nějaký nápad? :(
EDIT: No nic, čekala sjem půl hodinky a nic, prostě je někde chyba a já nevím kde.. možná ve stažených věcech .. ale nikdy to nedělalo, možná to už prostěpc nestíhá, jak se tam vytvářejí lidi..nezbejvá mi nic jiného, než to zkusit zítra zas na chvíli a vždy to rychle ukládat či to uložit a pak odcházet ze hry a ne rovnou jít do změny města..
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Ukládání

Poslaťod Emerald » Str 20 Mar 2013, 23:49

Nejaké MODy nemáš v hre? Hlavne staré, ktoré už nemusia byť kompatibilné s novými dodatkami.
Tiež to môže spôsobovať nedostatok pamäte, neskúsila si ukladať po každom simskom dni? Prípadne každého pol dňa? Je to veľmi dôležité, pretože ak dáš ukladať až keď je pamäť preplnená môže to ukladanie zlyhať.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Ukládání

Poslaťod NiQush » Štv 21 Mar 2013, 17:36

No právě, asi tou malou pamětí no :( i když je vcelku pamět velká, grafika je celkově v porovnání na výkon pc malá :)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Ukládání

Poslaťod xaness » Uto 13 Aug 2013, 17:08

Skús trebárs ešte raz odinštalovať a nainštalovať TS3. A aký máš veľký disk? Prípadne to rieš na iných fórach, o PC. Stiahni si CCleaner a podobne. Ak máš väčší disk než 160GB a si baba, musíš mať niejaký vírus alebo plno zbytočných vecí. Ak nepomôže, daj si preinštalovať Windows :)
xaness
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob 10 Aug 2013, 21:06
Pohlavie: Sim

Re: Ukládání

Poslaťod Emerald » Uto 20 Aug 2013, 17:58

S veľkosťou disku to nemá nič spoločné, stačí aby jej na ňom zostávalo toľko miesta koľko má RAM v počítači, na to aby dostala radu ohľadom PC nemusí chodiť na iné fóra, vieme to aj tu :wink:
RAM odporúčam 4 GB.
Ak máš notebook napíš aký model a ľahko si pozriem aké má parametre.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Ukládání

Poslaťod NiQush » Uto 03 Sep 2013, 12:09

6gb ram, pouzivane 2,96 x)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia