Zničená grafika v hre

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Zničená grafika v hre

Poslaťod EmilyEm » Pon 23 Júl 2012, 19:56

Mám problém s grafikou v hre. Kým vytváram simíkov, všetko je v poriadku, akonáhle ich nasťahujem, všetko sa pokazí. Prikladám obrázok. Mám originál zakúpenú hru, poraďte prosím. Ukážka: http://postimage.org/image/kb9iadvnl/
EmilyEm
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon 23 Júl 2012, 19:49
Pohlavie: Simka

Re: Zničená grafika v hre

Poslaťod Emerald » Uto 24 Júl 2012, 00:01

Och toto je hrozné. Určite skús aktualizovať hru! A to ti robilo vždy alebo iba od posledného zásahu do hry (nový dodatok, aktualizácia...)? Nemáš náhodou nejaké downloady?
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Zničená grafika v hre

Poslaťod EmilyEm » Uto 24 Júl 2012, 01:52

Nemám vôbec nič.. inštalovala som si to 1. krát do notebooku... na druhom to nerobilo... žiadne downloady nič.. hneď ako sa Simka nasťahuje, stane sa hento.. na nejakom fóre som čítala, že je niečo s grafickou kartou, tak som sťahovala niečo, ale nejde mi to, som lama.. :D ..a aktualizáciu som skúšala, ale nič
EmilyEm
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon 23 Júl 2012, 19:49
Pohlavie: Simka

Re: Zničená grafika v hre

Poslaťod Markus » Uto 24 Júl 2012, 23:31

prepáč, že ti stým nemôžem pomôcť ale radšej sem takto nahrám ten tvoj obrázok pretože tá stránka na ktorú si to nahrala, vyhadzuje k obrázku fakt nechutné "reklamy" :shock: :shock: :shock: :shock:
Ak sa nájde nejaký admin čo by to prehodil do tvojho príspevku
(sorry za OT ale myslím že sem chodí veľa ľudí pod 18 a asi nechcete aby každému vyhodilo na obrazovku to, čo po otvorení odkazu vyhodilo mne)
Obrázok
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: Zničená grafika v hre

Poslaťod EmilyEm » Str 25 Júl 2012, 17:38

Ďakujem, určite lepší spôsob.. A prosím ak by si to niekto prečítal, poraďte prosím neviem čo ďalej...
EmilyEm
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon 23 Júl 2012, 19:49
Pohlavie: Simka

Re: Zničená grafika v hre

Poslaťod Sarlatan » Pon 06 Aug 2012, 16:41

V prvom rade by som sa skúsil pohrať s nastavením hry a jej grafiky. Nastaviť všetky grafické parametre na čo najmenšiu hodnotu a vyskúšať, či sa hra bude naďalej deformovať. Potom by som ešte skúsil prejsť na iné susedstvo, či to náhodou nerobia len jednotlivé predmety, či aspekty v hre.

Ak ani jedno a ani druhé nebude fungovať, určite by som si zistil akú graficku kartu v mojom noteboku mám a okamžite by som stiahol najnovšie updaty na ovládač. Ovládač grafickej karty je program, ktorý sa snaží optimalizovať jej činnosť pri hrách a iných prácach. Inak povedané, aby fungovala tak ako má. Čiže dosť podstatný prvok v počítači samotnom. :)

Ak ani to nepomôže, tak by som jednoznačne skontroloval akým hardwareom disponuje môj počítač a či to vôbec stačí pre správny chod hry. I keď po pravde, ak si hru spustila a beží ti viac menej hladko bez žiadnych tzv. sekaní a jediný problém je len v deformácii objektov, tak by to nemalo byť v tom. Avšak tipujem na problém s grafickou kartou. Tie problémy by mali byť vyriešené jedným zo spôsobov vyššie uvedenými. :)
I will dream like the God,
and suffer like all dead children...



Rúško nekonečnej tmy sa zaťahuje,
život z môjho srdca si vynucuje,
posledná smrteľná rana do srdca,
uvidím už len mŕtveho svätca.
Obrázok užívateľa
Sarlatan
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 20:12
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Re: Zničená grafika v hre

Poslaťod kikam26 » Pon 26 Nov 2012, 18:42

ahojte mám problém s hrou odkedy som si nainštalovala sims 3 ročné obdobie prepáčte ak som napísala do zlej témy ale nevedela som kam to mám zaradiť. A teda nezobrazujú sa mi tam animácie (neviem ako to správne nazvať :D ) ale napríklad ked pustím ohnostroj tak sa nič nedeje iba si simík zapcháva uši , alebo ten zavlažovač zapnem a nevidím že zavlažuje, a ked horí tak na zemi je iba take ohorené a oranžove svetlo tam je, žiadny oheň, takisto ako aj v krbe . prosím pomožte :(
kikam26
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon 26 Nov 2012, 18:27
Pohlavie: Simka

Re: Zničená grafika v hre

Poslaťod schnegy » Pon 26 Nov 2012, 20:33

Vymaz mody, najma odstranovac cnezury.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Zničená grafika v hre

Poslaťod kikam26 » Pon 26 Nov 2012, 20:50

jeej , dakujem ti , už mi to konečne funguje :)
kikam26
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon 26 Nov 2012, 18:27
Pohlavie: Simka

Re: Zničená grafika v hre

Poslaťod luky25 » Ned 02 Jún 2013, 15:48

Dobry den ja by som sa chcel opytat ako mam opravit znicenu grafiku.Grafika mi isla normalne ale ked som si stiahol s thesims3.com mesto los aniegos a zapol hru tak bola rozmazana. Uz som ho aj odinstaloval ale stale je to aj som stiahol grafiku na minimum. Please poradte.Nechcem zase preinstalovat hru ako to mam napravit. Automaticky ked naisntalujem nove mesto tak sa my znizi sama grafika.Poradte
luky25
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Ned 31 Okt 2010, 11:32
Pohlavie: Sim

Re: Zničená grafika v hre

Poslaťod schnegy » Ned 02 Jún 2013, 18:31

No namiesto znizovania v nastaveniach je potrebne grafiku vytiahnut na vyssie nstavenia, ked ju chces mat krajsiu. To da logiku. Po nainstalovani noveho dodatku a susedstiev sa nastavenia znizia na prednastavene pocitacom a treba ich upravit naspat.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Zničená grafika v hre

Poslaťod luky25 » Ned 02 Jún 2013, 23:41

Stale mam rozmazanu grafiku a uz som aj preinstaloval the sims 3 a detaily na najvyssie. Moze to byt aj downloadami ci nie. Pomozte :(
luky25
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Ned 31 Okt 2010, 11:32
Pohlavie: Sim

Re: Zničená grafika v hre

Poslaťod Simko » Pon 03 Jún 2013, 00:45

Tak downloadmi to môže byť určite! :wink:
Podľa mňa je chyba iba v nich, keďže ti to do teraz išlo normálne.
Skús ich vymazať a preinštaluj ešte raz :unknown:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia