Vražedné tajomstvo

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Vražedné tajomstvo

Poslaťod Simko » Sob 06 Okt 2012, 00:39

Takže po dlhom váhani som sa rozhodol začať s príbehom. Je to môj prvý príbeh tak to prosím berte na ohľad :lol: Hlavné postavy:Obrázok Cassidy Splash Obrázok Jessica Selbi Obrázok Elli Toren Obrázok Claire Chung Obrázok Chugs Keys Takže som sa rozhodla začať nový život. Vysokoškolský, život bez rodičov a daleko od domova. Budem bývať v jednom dome spolu so svojími kamoškami zo strednej ktoré tiež chodia na výšku. Obrázok Obrázok Chvíľu som stála predo dvermi a rozmýšľala či mám naozaj vstúpiť do nového života. No nakoniec som zazvonila. Otvorila mi Elli korá práve niečo robila v kuchyni. Ostatné baby pozerali telku. S Elli sme sa privítali. Pochopiteľne kedže sme sa 4 mesiace nevideli.Obrázok Dalšou na rade bola Claire ktorá hned stala zo sedačky a letela ku mne.Obrázok Prišla aj Chugs a s tou som sa aj porozprávala.Obrázok Jessica iba sedela a mračno na mňa pozerala. No lebo mi sme sa dosť pohádali a bola riadne nahnevaná. Ale nakoniec prišla aj ona a poriadne ma privítala. Cítila som sa ako v nejakej dráme ale bola som rada že sme sa udobriliObrázok Pište ale nebojte sa určite sa ešte zlepším ale toto je iba začiato :oops:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Vražedné tajomstvo

Poslaťod Simko » Sob 13 Okt 2012, 13:23

No tak píšte ved už chcem nový diel dnes sem dať :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Vražedné tajomstvo

Poslaťod Nemesix » Sob 13 Okt 2012, 13:34

ako začiatok to bolo v pohode..keď píšeš prvý príbeh tak je to v pohode..:)..fotky by som trocha očakávala kvalitnejšie ..alebo skus fotit bez toho diamaantu..bolo by to omnoho lepšie :) ..som zvedavá na dalsi diel
skús sa inšpirovať touto stránkou :) http://chic-sims.blog.cz/ Máš tam príbehy a k tomu super fotky fakt :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Vražedné tajomstvo

Poslaťod Simko » Sob 13 Okt 2012, 17:47

Velmi pekne ti dakujem Nem :) No ja by som sa chcl tak trocha inšpirovať jedným filmom. Volá sa Sesterstvo nemilosrdných (Sorority Row) :) No tak další dielik bude možno ešte dnes.
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Vražedné tajomstvo

Poslaťod Nemesix » Sob 13 Okt 2012, 21:33

Akože inšpirácia je fajn..ale ja myslím tými fotkami :) ...že tú kvalitu alebo tak nejak sa snaž :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Vražedné tajomstvo

Poslaťod Simko » Ned 14 Okt 2012, 12:00

Jasné posnažím sa... a dakujem ti :) Nový diel bude bohužiaľ až zajtra :(
Edit: No tak sľubejem že až zajtra lebo dnes som nestíhol :(
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Vražedné tajomstvo

Poslaťod Simko » Štv 01 Nov 2012, 00:24

Ospravedlňujem sa :( ale nový dielik nebude :( Musel som odinštalovať všetky dodatky a táto rodina sa mi vymazala :( Veľmi sa ospravedlňujem ale ked som musel :( Chcem začať nový príbeh v ktorom by som určite pokračoval (rodinu už mám vtvorenú) ale neviem či mi to po tomto dovolíte...
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Vražedné tajomstvo

Poslaťod Totodile7625 » Sob 24 Nov 2012, 00:06

Tak bohužiaľ no, to je smola. :unknown:
Samozrejme môžeš začať nový príbeh. ;)
Presuniem Ti tento do archívu, alebo sa k nemu ešte niekedy vrátiš?
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Vražedné tajomstvo

Poslaťod Simko » Sob 24 Nov 2012, 17:16

Presuň ho do archívu. Lebo tú rodinu už nemám :(
A dakujem ti.
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim


Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia