Zaseknuti simovia pred sprchovanim, milovanim atd

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Zaseknuti simovia pred sprchovanim, milovanim atd

Poslaťod LaMignonka » Str 20 Jún 2012, 13:30

Ahojte.

Vopred sa ospravedlnujem ak uz tu tato tema bola preberana, ale nic som nenasla a som naozaj bezradna. Nainstalovala som si novy dodatok The Sims 3 Showtime a problemy sa zacali (resp. neviem ci je to sposobene prave datadiskom). Spociatku mi hra neblbla nemala som ziadne problemy az raz som si vsimla, ze sa mi zasekol sim pred sprchou. Ma ikonku sprchy on tam pred nou stoji ale do sprchy nevojde a ked sa snazim zrusit akciu tak sim nereaguje. To iste sa mi stava taktiez ked idu robit woohoo zaseknu sa pocas akcie a tiez ked idu spat. Stoja pred postelou a nic.
Co som uz skusala : skopirovat mesto, prestahovat rodinu, a taktiez chat resetSim, ktory je podla mna o nicom lebo tento problem do hlbky neriesi. Mam kvalitny pocitac nedavno sme aj kupovali novu ramku ak by nahodou bola chyba sposobena tymto (samozrejme nespominam slavnu chybu cislo 12...)

Dakujem Vam vopred za radu (a hlavne za precitanie tohto romanu :) ) Dufam, ze mi pomozete lebo tento lag mi normalne znechutil hru a nechapem ako to, ze EA programatori to nevedia dat do poriadku :(
LaMignonka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 20 Jún 2012, 13:23
Pohlavie: Simka

Re: Zaseknuti simovia pred sprchovanim, milovanim atd

Poslaťod LaMignonka » Štv 21 Jún 2012, 00:30

Dakujem Vam. Poradila som si sama. Bolo potrebne nainstalovat driver na moju Nvidiu :) Mozno to niekomu pomoze. Ale znovu mam problem so savovanim chyba cislo 12 ale tu to vyriesi odstranenie thesims3.bad :)

Prajem Vam vsetkym prijemny vecer :)
LaMignonka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 20 Jún 2012, 13:23
Pohlavie: Simka

Re: Zaseknuti simovia pred sprchovanim, milovanim atd

Poslaťod schnegy » Štv 21 Jún 2012, 11:33

Super, ze sa ti to vyriesilo :) Vdaka, ze si nam napisala, v com bol problem. Ja osobne som nikdy nejaky vacsi bug nezazila, okrem toho, ze sa mi kedysi zasekavali veci v inventari. A vacsinou to riesil az dalsi patch.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Zaseknuti simovia pred sprchovanim, milovanim atd

Poslaťod LaMignonka » Štv 21 Jún 2012, 13:25

To je v poriadku :) Trosku som sa s tym ponatahovala, ale uz to fici ako ma ! :) :) Mne sa zase objekty v inventari nezasakli nikdy, ale mas pravdu, vacsinou to vyriesi novy patch :)
LaMignonka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 20 Jún 2012, 13:23
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia