Deti

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Deti

Poslaťod pat » Uto 13 Mar 2012, 13:46

Chcem sa spýtať, že či sa nedá nejak urýchliť pôrod, aby som nemusel čakať 6 dní, či koľko to trvá. Nedá sa to?
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: Deti

Poslaťod Emerald » Štv 15 Mar 2012, 00:03

Trvá to 3 dni, dokonca aj keď mám nastavenú dvojnásobnú dĺžku života Simov, tak mi tehotenstvo trvá 3 dni :unknown:

No a skús pozrieť či sa to nedá cez tento cheat: testingCheatsEnabled true a následne podrž Shift a klikni na schránku prípadne tehotnú Simku a pohľadaj či tam nie je možnosť okamžitého pôrodu.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Deti

Poslaťod pat » Štv 15 Mar 2012, 21:47

Keď dám to testing...atď, a keď potom kliknem na simíka tak taká možnosť tam nie je, ale ani keď kliknem na schránku, ani tam nie je taká možnosť, tak neviem.
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: Deti

Poslaťod Torri » Pia 16 Mar 2012, 12:36

Tak ti neostáva nič iné ako si tie tri dni počkať.. Pokiaľ ti ostatné nebude chýbať, tak si to pusti dvoj či troj násobnou rýchlosťou :)
Emma Swan: You know an awful lot about this town for being a stranger.
August W. Booth: And you know very little for being the sheriff.
Obrázok užívateľa
Torri
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 600
Registrovaný: Str 25 Jan 2012, 16:23
Bydlisko: Slizolinská klubovňa / Mordor. Podľa nálady.
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia