Návrhár interiéru - ako zistiť čo chcú zákazníci

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Návrhár interiéru - ako zistiť čo chcú zákazníci

Poslaťod ninulka » Ned 19 Jún 2011, 00:49

Prosím vás, mám taký problém s mojimi návrhármi interiéru. Keď idem robiť nejakú renováciu, prídem do domu zákazníka, urobím, čo treba a potom sa prídu pozrieť, ako som to urobila. Veľa krát sa mi však stalo, že sa im renovácia nepáčila a vždy mi to napísalo, že skúste najprv zistiť, čo majú vaší zákazníci radi, až potom sa pustite do renovácie (alebo niečo v takom zmysle). Keď však pri ďalšej renovácii sa už idem rozprávať so zákazníkom, nikde nie je možnosť zistiť ako by chcem mať zariadenú novú izbu. A aj keď dám poznať sa, zistím iba 1 max. 3 vlastnosti sima, ale niekde mi nepíše aká je najoblúbenejšia farba, alebo či má rád veľa voľného miesta, alebo či má rád veľa okien... Jednoducho, neviem sa dozvedieť, čo má ten sim rád, aby som vedela tú izbu urobiť podľa jeho predstáv.
Neviete mi poradiť, čo by som mohla urobiť, aby mi to šlo? Alebo ako sa dozvedieť nejaké tie vlstnosti?

Ďakujem.
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Návrhár interiéru - ako zistiť čo chcú zákazníci

Poslaťod Sašena » Ned 19 Jún 2011, 08:59

Nespletla sis poradny?
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Návrhár interiéru - ako zistiť čo chcú zákazníci

Poslaťod ninulka » Ned 19 Jún 2011, 13:50

Teraz pozerám, že áno... Prepáčte.
Môžem túto "tému" alebo teda otázku znovu založiť na poradni pre TS3?
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Návrhár interiéru - ako zistiť čo chcú zákazníci

Poslaťod Sašena » Ned 19 Jún 2011, 15:29

Přesunula jsem ti to.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Návrhár interiéru - ako zistiť čo chcú zákazníci

Poslaťod Totodile7625 » Ned 19 Jún 2011, 15:51

Tak väčšinov to máš v zadaní, čo by vlastne zákazník chcel. A potom musíš hlavne splniť zoznam vecí, ktoré v tejto miestnoti chce mať. Mne sa zatial nestalo, žeby sa simom moja práca nepáčila. ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Návrhár interiéru - ako zistiť čo chcú zákazníci

Poslaťod ninulka » Ned 19 Jún 2011, 17:01

Tak ja tam dám všetky veci, ktoré chcú. Potom si pozriem celý ich dom, že ako majú asi zariadené, a pokúsim sa to robiť v ich štýle. A mne sa ešte nikdy neukázalo na tom, kde mám napísané čo chcú, tie ich "špeciálne znaky". Takže fakt neviem...
Ako príklad: mala som urobiť Tomovi Wordymu telocničňu. Tak som si pozrela dom, videla som, že má rád veľa okien a trochu prázdnejšie izby. A tak som to urobila prázdnejšie a dala tri okná. A ono mi to napíše, že som nezaplnila všetko miesto. A keď som zaplnila, čo sa dalo, ale tak by sa dalo dostať a použiť každý predmet (už pri inej renovácii), tak mi napísalo, že "načo mi bude táto renovácia dobrá, keď sa neodstanem k svojmu novému nábytku". A raz mi napíše to, raz ono. Takže ja už naozaj neviem, čo mám urobiť, aby som to spravila presne tak, ako by to oni chceli...
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Návrhár interiéru - ako zistiť čo chcú zákazníci

Poslaťod Totodile7625 » Ned 19 Jún 2011, 17:19

Tak to raz skús spraviť podľa seba. Bez toho, aby si sa pozerala na zbytok. Tú telocvičňu som aj ja robil, ale tiež nebol úplne spokojný.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Návrhár interiéru - ako zistiť čo chcú zákazníci

Poslaťod LadyWikee » Ned 19 Jún 2011, 18:23

je dobré, promluvit se simem více a zjistit jeho vlastnosti. Příklad-Dělala jsem pracovnu pro CycL0n4 Sw0rda. Zjistila jsem si o něm že je počítačový maniak a dala mu navíc do pracovny nový počítač. Simíkovi se to líbilo, řekl mi, že nový počítač už vážně potřeboval, že jsem skvělá a doporučí mne. :D
"You just go with your gut instinct, because your gut is smarter than your heart."
"Stay beautiful, keep it ugly"
"Life is but a dream for the dead."
Obrázok užívateľa
LadyWikee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 366
Registrovaný: Pia 17 Sep 2010, 16:02
Bydlisko: Kolín
Pohlavie: Simka

Re: Návrhár interiéru - ako zistiť čo chcú zákazníci

Poslaťod ninulka » Ned 19 Jún 2011, 21:08

Aha, ďakujem. Vyskúšam... :)
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Návrhár interiéru - ako zistiť čo chcú zákazníci

Poslaťod abinka » Str 20 Júl 2011, 08:14

no ja napriklad ked mi to neukazuje tak dam na panel praca a tam taku malu ikonku za stolom taky simik a ono mi to ukaze :D :wink:
abinka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon 17 Máj 2010, 10:18
Pohlavie: Simka

Re: Návrhár interiéru - ako zistiť čo chcú zákazníci

Poslaťod Mia...16 » Uto 12 Jún 2012, 20:41

Ja splním všetko čo zákazník chce a potom ak sa mi ešte zvýši rozpočet tak mu tam pridám nejaký kvet,obraz alebo niečo takéto...Zatiaľ boli všetci spokojní :wink: A teraz mi väčšinou píše či s nimi nechcem pracovať aj v budúcnosti :D
Mia...16
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto 12 Jún 2012, 19:33
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia