Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod nika9 » Uto 15 Feb 2011, 16:17

plz plz ,pomôžte mi!! :cry:
nika9
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto 15 Feb 2011, 16:13
Pohlavie: Simka

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod BoBeC » Str 16 Feb 2011, 15:49

myslim ze trojcata sa porodit nedaju maximalne dvojicky a tie sa daju nejakym cheatom downloadom alebo zevraj jedenim tvarohoveho kolaca...
Nikto učení z neba nespadol, zato debilov ako keby zhadzovali
Radšej včela v ruke ako ovad v oku
Peniaze neznamenajú všetko, ale radšej plakať vo vile ako niekde na lavičke

Osídla lásky - viewtopic.php?f=14&t=1118&start=0&view=viewpoll
Obrázok užívateľa
BoBeC
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Pia 22 Okt 2010, 21:06
Bydlisko: Privátna 8, Belin záliv
Pohlavie: Simka

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod Sašena » Str 16 Feb 2011, 23:02

BoBeC má pravdu, ve dvojce jdou porodit opravdu jen dvojčata. Kdysi na to byl nějaký download, ale ten už není k mání, protože ho autor neaktualizoval a v pozdějších datadiscích to dělalo neplechu. Vícečetný porod se ovšem občas "podaří", ale je to bug ve hře, prostě simka rodí a rodí pořád dokola. Věř, že s trojčatama není o co stát, ona dají pořádně zabrat i dvojčata.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod Alisiq » Str 02 Mar 2011, 14:27

Presne, dvojčatá sa dajú aj špirálou života,ale s špirálou života môžeš mať aj dieťa-mimozemšťana.
Ale o špirále sa tu nebavíme :lol: Proste,trojčatá sa nedá "mať".Ale tie dvojčatá, sa mi narodili len tak keď som mala Season a hrala som rodinku Otomanovích. :D
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod schnegy » Str 02 Mar 2011, 15:33

To bude tym, ze tam sa mali narodit :wink: Inak sa rodia aj "normalne" len samozrejme menej casto ako jedno dieta.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod Sašena » Str 02 Mar 2011, 16:46

To je pravda, mně se dvojčata rodila dost často a obzvášť po instalaci nového datadisku jak na běžícím pásu, a to i bez cheatu, tvarohového koláče nebo spirály.
U těch Otomanových je to tak fakt nastavené, pokaždé má ta ženská dvojčata. Ovšem otcem není Otoman, když jsem za ně hrála poprvé, tak byla otcem nějaká ženská z toho městečka. Pak jsem to s nimi zkusila ještě jednou a jinde, protože jsem tu rodinu měla ve všech městech, a pak tedy letěli a vyházela jsem je odevšad. Důvodem bylo to, že otcem těch dvojčat byl nějaký potulný pes, a co je moc, to je příliš.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod schnegy » Str 02 Mar 2011, 17:19

To nemyslis vazne :lol: Ale nebolo to nahodou tak, ze "otcom" bol ten vlkolak? Ci oni pribudli s Rocnymi obdobiami? Ale aj tak to nejak nedava zmysel. Mozno to je bug.
Inak mne sa raz dokonca narodili dvojcata roznej farby, teda otec bol cernoch, mama beloska a ich deti boli jedno po mame, druhe po otcovi :lol: To je ta "inteligentna genetika" v hre :lol:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod Sašena » Str 02 Mar 2011, 19:25

S těmi dvojčaty různých barev se mi to taky stalo, myslím, že u mladýho Snílka a tý jeho Adély či jak se jmenovala. To je ale i normálně docela dobře možné, pokud jsou ta dvojčata dvouvaječná, nemusí si být vůbec podobná a zdědí různé geny, i po několika generacích.
A tím otcem byl skutečně pes, žádný vlkodlak, takový šedivý fousek, co se tam furt potuluje, měla ho ta dvojčata jako otce v těch obrázcích v rodokmenu. Ono se tam, pokud vím, každýmu urodil jiný otec, nejspíš si tvůrci pohrávali se spirálou nebo něčím podobným. Mám dojem, že pak někde psali, že už to opravili a že ta dvojčata jsou toho Otomana, ale to už jsem tu zhůvěřilou rodinu nikde neměla.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod Alisiq » Str 02 Mar 2011, 22:21

Pes? Veď to pribudlo medzi Season :shock: To vlastne ako? Nechápem :o
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod Sašena » Str 02 Mar 2011, 23:23

No já taky nechápala, ale bylo mi z toho blivno, tak jsem tu rodinu vyhodila. No a psi tam jsou už od Mazlíčků, a ti vyšli před Seasons.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod Alisiq » Str 02 Mar 2011, 23:29

Wow! To je fakticky strašne divné :o Ale tá rodina Otomanovích je fakt divná, neviem či to robilo iba mne či čo ale raz sa mi stalo že ta babička(neviem jak sa volá) nejak nechcela ísť na druhý svet :lol: Čakala som osem týždňov(simíkovskích) a nič, znova,nič. Tak som si povedala že ju presťahujem inde, presťahovala som ju inde no stále mi nechcela "odýsť".Mala som ju tam až pokým som si nekúpila ďalší datadisk :lol:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod o.k » Pon 29 Aug 2011, 12:50

Inak k tomu kolači nieje to ziadna pomocka iba obyčaajne jedlo možeš ten kolač jest kolko chceš dvojičky neporodiš iba priberieš
Obrázok užívateľa
o.k
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Pon 13 Dec 2010, 18:27
Pohlavie: Sim

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod Sašena » Uto 30 Aug 2011, 21:33

Pokud už máš potřebu to skoro po půl roce komentovat, aspoň tu nepiš blbosti. Pokud je simka těhotná, a sní ten tvarohový koláč, tak se jí určitě narodí dvojčata. Mně se to stalo několikrát, když ten tvarohový koláč byl k mání, ale oni nejdřív psali, že se má sníst před tím, než se simové pokusí o dítě, a já jim na to skočila a myslela jsem si, že když už těhotná je, tak se nic nestane. A pak jsem se divila a už jsem se tomu vyhýbala, protože jsem i tak měla dvojčat ve hře hafo.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod o.k » Str 31 Aug 2011, 23:00

no prave simka zjedla kolac a pred tim nez otehotnela a aj tak sa my nenarodili dvojičky
Obrázok užívateľa
o.k
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Pon 13 Dec 2010, 18:27
Pohlavie: Sim

Re: Ako mám urobiť aby simka porodila trojčatá???

Poslaťod Sašena » Str 31 Aug 2011, 23:25

Protože je to špatně, nemá se jíst předtím, než otěhotní, ale až potom, a je jedno, ve kterém trimestru ta simka je.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť