Package

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Package

Poslaťod luky25 » Pia 04 Feb 2011, 11:44

kde mam ukladat subory packages lebo som si stiahol skiny a som si vytvoril v program files som dal zlozku the sims 3 a tam som vytvoril priecinok mods a v tom priecinku zlozku packages a tam som dal tie skiny a neviem preco nechcu ist nie su v hre neviete nejak iny postup aby mi fungovali :(
luky25
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Ned 31 Okt 2010, 11:32
Pohlavie: Sim

Re: package

Poslaťod Yashiro » Pia 04 Feb 2011, 16:11

Podobná téma tu už bola...
Tú zložku si musíš vytvoriť v Mojich dokumentoch >> Electronic arts >> The Sims 3, nie v Program Files
Potom nezabudni dať do priečinku Resource.cfg
A skiny keď tam dáš sa v hre nedajú nijako ovplyvniť a nedá sa s nimi nijako manipulovať. Skiny prepisujú pôvodné skiny ktoré tam boli dané od tvorcov, takže keď si tam dáš skin, tak ho v hre má automaticky každý.

Tuto máš podrobný návod, ktorý som už raz do poradne písala

1. Choď do
Moje dokumenty>>Electronic Arts>>The Sims3

2. Tam vytvor nový priečinok Mods

3. Daj tam súbor Resource.cfg ktorý som nahrala sem http://www.uloz.to/7266350/resource-cfg
takže ho stiahni a daj do priečinku Mods

4. Potom vytvor v priečinku Mods ešte jeden priečinok, ktorý pomenuješ "Packages" . Do priečinku "Packages" budeš ukladať všetky súbory typu .package

5. Pokiaľ si postupoval(a) presne podľa návodu tak po zapnutí hry, tam budú veci čo si si stiahol/stiahla.
Hah... po veľkom kroku v mojom osobnom živote som sa zase ukázala aj v kútoch internetu
Obrázok užívateľa
Yashiro
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 244
Registrovaný: Štv 07 Okt 2010, 13:53
Bydlisko: Posteľ
Pohlavie: Simka

Re: package

Poslaťod Barush » Ned 06 Feb 2011, 15:52

Som blbá alebo ano? Nejde mi to :lol: Robila som presne podľa návodu a nič. Nič tam nemám...ách, toto je niečo :D
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Re: package

Poslaťod Totodile7625 » Ned 06 Feb 2011, 16:04

Skús to ešte raz, tento návod je na tomto ofóre už viac krát ;) a zaručene to funguje! ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: package

Poslaťod Barush » Ned 06 Feb 2011, 16:05

Mám to presne tak...:D Akosi ale nemám naištalované tie súbory :lol:
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Re: package

Poslaťod Totodile7625 » Ned 06 Feb 2011, 16:07

Počkaj! možno viem v čom je chyba ;) Skontroluj si verziu tvojej hry ;) lebo, jak už som tu písal : viewtopic.php?f=28&t=1135

Tak tento návod funguje od verzie hry 1.12 ...( CeHo a vyššie ) ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: package

Poslaťod Barush » Ned 06 Feb 2011, 16:13

Nie, to by malo byť v poriadku, ale Integra mi povedala, že si ich mám naištalovať dvojklikom a povedala že to naištalujem pomocou TS3 monkey helpera, no a ked tam vyberiem Install to: The sims 3 tak mi tam zrazu vyhodí že No framework found a nedá sa na nič kliknuť :unknown:
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Re: package

Poslaťod Totodile7625 » Ned 06 Feb 2011, 16:17

Downlaody typu Package sa inštalovali pomocou "Opice" ibe v starej verzii hry, to ti teraz fungovať NEBUDE! Celú opicu si odinštaluj a urbob to len takto, nič nerozklikávaj, súbory iba presuň do zlošky Packages, v Zloške Mods ;)

( teda pokiaľ máš CeHo a vyššie )
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: package

Poslaťod Barush » Ned 06 Feb 2011, 16:19

Ale ved to mám :D
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Re: package

Poslaťod Totodile7625 » Ned 06 Feb 2011, 16:22

V tom prípade ti ja už asi pomocť neviem :unknown:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: package

Poslaťod Yashiro » Uto 08 Feb 2011, 22:55

A máš v priečinku Mods spomínané Resource.cfg ? Často na tento bod ľudia zabúdajú.
Nedala si to náhodou do Program Files?
Hah... po veľkom kroku v mojom osobnom živote som sa zase ukázala aj v kútoch internetu
Obrázok užívateľa
Yashiro
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 244
Registrovaný: Štv 07 Okt 2010, 13:53
Bydlisko: Posteľ
Pohlavie: Simka

Re: package

Poslaťod Yui » Str 09 Feb 2011, 22:01

Ja sa s takýmito súbormi trápim už dlho, skúšala som už veľa návodov, ale žiaden akosi nepomohol, keď inštalujem cez opicu tak mi to stále píše že to nemôže pretože ten súbor je používaný aj iným procesom, síce nechápem akým ..nemáte niekto podobný problém ? ..ak to robím podľa tohto návodu, nefunguje to taktiež vôbec :cry:
Yui
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str 09 Feb 2011, 21:58
Pohlavie: Simka

Re: package

Poslaťod Totodile7625 » Str 09 Feb 2011, 23:17

Akú máš verziu hry ? Pokiaľ máš CeHo a vyššie, opicu úplne odstráň! ( Sa cítim už jak papagáj :lol: )
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: package

Poslaťod Yui » Str 09 Feb 2011, 23:27

vôbec týmto verziám nechápem :D ..mám tam že 3.038.004001 ;)
Yui
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str 09 Feb 2011, 21:58
Pohlavie: Simka

Re: package

Poslaťod Totodile7625 » Str 09 Feb 2011, 23:29

V tom prípade si opicu celú odinštaluj, zálohuj si downloady typu package niekam a urob všetko na novo podľa návodu, ktorý sme tu už X-krát ja aj Yashiro písali ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Ďalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia