Terasy a Výrivka

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Terasy a Výrivka

Poslaťod vika » Štv 04 Nov 2010, 22:15

chcem sa spytat, ze ked byva simka v apartmane a ma terasu ako na tu terasu mam dat virivku? vypisuje to ze vlastnici domu takuto upravu nepovoluju a ani schody v byte nejdu dat ine! da sa to nejak obist? dakujem :)
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: terasy a vyrivka

Poslaťod Totodile7625 » Štv 04 Nov 2010, 22:56

Typujem , že zatial asi nie .. .ale neskôr nato bude asi enjaký cheat alebo mód ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: terasy a vyrivka

Poslaťod schnegy » Pia 05 Nov 2010, 00:28

Ja som to videla na simoradne ako to ludia riesili. Potrebujes ten cheat na povolenie stavania v apartmanoch (presne si ho nepamatam) a musis si postavit vo svojom vlastnom poschodi terasu, teda ak mas viacposchodovy apartman, pretoze pod tou virivkou idu aj potrubia a tie predsa nemozes postavit susedovi dolu do bytu :sarcastic: Ze skratka musis vlastnit to poschodie pod tym, na ktorom stavias virivku. Chapeme sa? :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: terasy a vyrivka

Poslaťod vika » Pia 05 Nov 2010, 01:18

aha, no trochu chapem ale mne ten cheat RestricktBuildBuylnBuildings nefunguje :( a vies mi dat link na to forum kde to riesili? dik
Dalsi problem mam, ze ked v susednom (neobyvanom) apartmane preburam stenu (aby som si zvacsila svoj) tak mi potom hra nejde, nacitava sa donekonecna a nic nerobi a nic nereaguje, hru musim natvrdo vypnut :( neviete cim to je? lebo niektori pisali ze im to zvacsovat ide :(
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: terasy a vyrivka

Poslaťod Emerald » Pia 05 Nov 2010, 02:50

Vika tu je to http://www.simoradna.cz/viewtopic.php?f=27&t=804&start=0 inak to s tým zväčšovaním bytov zaujíma aj mňa, však niektoré sú pomaly menšie než psia búda :(

Na 5. strane tam je aj konkrétne jeden byt upravovaný tak aby sa v ňom na poschodie dala dať vírivka, to si určite pozri a prerob si v hre ten byt a nemusíš tak likvidovať klub :wink:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: terasy a vyrivka

Poslaťod vika » Pon 08 Nov 2010, 23:42

dik za link, urcite mi pomoze ale moj problem je ze mi nefunguje ten cheat RestricktBuildBuylnBuildings false/true :( neviete rpeco? vypise mi ze je neplatny a bez toho tam ziadne zmeny v mrakodrape neurobim :(
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: terasy a vyrivka

Poslaťod schnegy » Uto 09 Nov 2010, 01:01

Najskor treba "testingcheatsenabled true", aspon som take cosi zachytila. ten treba predsa aj ked chces pouzit buydebug...
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: terasy a vyrivka

Poslaťod vika » Uto 09 Nov 2010, 21:07

no to viem, mne byudebug funguje ale ten RestricktBuildBuylnBuildings false/true mi nejde :( fakt neviem v com je problem, mam len bezne dowlaody , mod mam len na zrusenie cenzury, nic ine....neviete co s tym? bez toho mi nejde zvacsit apartman a ani nedam vyrivku na terasu :(
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: terasy a vyrivka

Poslaťod schnegy » Str 10 Nov 2010, 00:18

No podla mna len si pockat na patch...
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia