Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Vychytávky, o ktorých málokto vie.

Moderátor: Sašena

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod vera714 » Štv 18 Mar 2010, 12:32

my sme si raz tak so sestrou povedali že chceme mať vela náhrobkov na pozemku tak sme vytvorili rodilnu: manžel-manželka-teeneger a zvyšok teda 5 deti školskeho veku a tie sme všetky dali do bazena, dali preč schodiky a nechali sme ich tam nech sa utopia.....jedna sranda bola keď sme potom mali na pozemku asi tri smrtky naraz a potom po dlhšej dobe mi duchovia tych deti chodili v noci po pozemku a nechavali za sebou mláky a ešte mi z toho začala rásť burina(plevel)

a ešte
toto už asi viacerí viete ale je to zaujímavé keď príde smrtka a ona si tam volačo zapisuje a tak a potom vytiahne mobil!!! na ktorom ma na displeji taku lebku :)

inak keď som toto všetko zistila ešte som nemala žiadne rozšírenia ani downy
vera714
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto 23 Jún 2009, 13:34
Bydlisko: Bobrovec
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Krpec » Str 30 Jún 2010, 23:59

vera714 tak to bud rada ze ti nechodili po dome... ja som raz tiez takto spravila rodinku a potom som otca nechala umriet v bazene, skratka som chcela aby mali spomienky na mrtveho otca ktory akoze zomrel a ze potom sa k nim nastahuje novy typek ktoreho zo zaciatku nebudu mat radi... no ale ten mrtvy otec mi potom v noci chodil po dome budil mi deti a navyse za sebou nechaval tie mlaky ktore som rano musela vecne upratovat a malo ich teda nebolo!! potom ma to nasralo a deletla som cely nahrobok ale ako som to urobila automaticky zmizol celej rodine zo spomienok a nemali ho ani v rodokmeni... cize mi to bolo cele prd platne :cry: ak vam mozem poradit.. ked chcete nechat simika zomriet nikdy ho neutopte lebo po smrti sa takymto sposobom msti :(
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Emerald » Štv 01 Júl 2010, 00:42

Inak v TS2 sa dá úplne jednoducho zbaviť duchov tak aby zostali v spomienkach, ale neboli na pozemku.

Stačí ak si spravíte jeden obecný pozemok na ktorý budete postupne presúvať všetky tie náhrobky. Ak budete chcieť môžete si to tam aj upraviť a budete mať pekný cintorín. Nie som si istá, či idú náhrobky presúvať už od základnej hry, ale je to veľmi užitočné ak hneď po smrti Sima presuniete jeho náhrobok preč. Ak bude jeho rodina chcieť môže ho na ten pozemok ísť oplakať, no nepríjemných duchov čo budú budiť celú rodinu viac na pozemkoch mať nebudete.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Sašena » Štv 01 Júl 2010, 05:47

Tohle funguje až od datadisku Noční život, tam už je hřbitov dokonce připravený, a když se tam ty hroby přesunou, je potřeba tam jít bez simíků a někam je umístit, protože při návštěvě sima není na obecních otevřený stavební a nakupovací mod.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Emerald » Štv 01 Júl 2010, 23:05

Aj som si myslela, že to od základnej hry nebolo. Inak je to naozaj dobrý nápad, perfektne sa to dá využívať v príbehoch :oops:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod LOVER GIRL » Pia 09 Júl 2010, 17:09

Jaich zabijam tak , ze okolo nich postavim steny niekedy im dam aj strechu :)
LOVER GIRL
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Ned 23 Máj 2010, 15:35
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Instead » Pia 09 Júl 2010, 23:34

To robím aj ja.. Inak zabili ste niekedy všetkých dospelých členov v domácnosti a nechali ste tam dieťa samotné? Príde sociálna pracovníčka, odvezie ho a potom sa tam objaví nejaké okienko a tam niečo píšu o sirotinci či čo. Už nespomínam. Ale desivé to bolo pre mňa po tej psychickej stránke. :lol: Uhádli ste. Nie je mi dobre.
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Krpec » Str 14 Júl 2010, 01:20

ja som si zase vsimla ze ked umrie cela rodina (nieze by som bola nejaka morbidacka a vrazdila ich ale raz som musela ist do obchodu a nechala som hru omylom zapnutu a vsetci pomreli) tak pride smrtka vsetkych zoberie potom sa chvilu premava po dome a nakoniec da volaco ze cielom hry sims 2 nie je simov zabijat ale sa o nich starat a ze dufaju ze to nebude mat negativne dosledky na vyvin hrajuceho ci take daco ako dost ma to pobavilo :D
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod nancy » Str 28 Júl 2010, 21:57

Krpec: to sa mi teda nestalo, niekedy sme si robili srandu a simíkov sme topili, no ani tak sa mi niečo také nestalo :lol: ale dobrý postreh :good:
I can´t sleep but i sure can dream. ;*
Obrázok užívateľa
nancy
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 353
Registrovaný: Str 28 Júl 2010, 20:02
Bydlisko: Wonderland ;).
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Instead » Str 28 Júl 2010, 22:22

Tak topenie má vo veľkej zálube aj môj brat, a ten pre istotu ešte popozýva na hromadnú samovraždu čo najviac susedov :lol:
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod nancy » Str 28 Júl 2010, 23:30

:D no to my sme len tak blbli, ale ja to niekedy keď sa zbavujem robím aj teraz :D
I can´t sleep but i sure can dream. ;*
Obrázok užívateľa
nancy
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 353
Registrovaný: Str 28 Júl 2010, 20:02
Bydlisko: Wonderland ;).
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Vampire » Sob 21 Aug 2010, 13:34

mne sa kedysi ked som este nemal dodatky stalo ze bolo asi 22:00 a mal som na navsteve malu simku a potom som sa rozlucil a asi tak za hodinu prisiel jej otec ukazala sa mi tabulka ze je neskoro a musi ta simka ist domov ale ona tam uz nebola tak bud isiel do chladnicky alebo si pustil tv
Vsetkym sa ospravedlnujem za svoje neprijemnosti
Vampire
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 183
Registrovaný: Uto 11 Aug 2009, 14:23
Bydlisko: Čadca Čadecka
Pohlavie: Sim

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod pat » Str 22 Sep 2010, 20:41

No tak aj mne sa niečo stalo. Hral som za simíka, ktorého som si vytvoril, mal som len jedného a išiel na dovolenku. Bol večer išiel spať a tí ostatný simíkovia, ktorí si tiež prihlasujú izbu tak jedna simka ja som za ňu nehral tak ona prosím pekne stála na hojdačke. A potom išla sa ďalšia simka hojdať a ona vstal hneď ako si sadla na tú hojdačku kde stála tá simka, ale on stále, stále tam stála. Už bola aj mláčka na zemi, sa pocikala smrdela hygiena nízka a ona stále tam stála. Nemohla zísť dole z tej hojdačky.
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Emerald » Str 22 Sep 2010, 22:37

Zapni cheat moveobjects on a deletni tú Simku. Potom ten kód vypni a buď stačí iba kliknúť na tú osobu v panely a ak tam nebude tak uložiť rodinu a znovu ju spustiť a ona tam bude obnovená.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Sašena » Štv 23 Sep 2010, 17:24

To nebude fungovat, na dovolené nemůže zapnout nákupní mod. Navíc, pokud jsem to dobře pochopila, tak ta simka není jeho, má tam jen jednoho sima.
S tímhle nic nenaděláš, prostě si té simky nevšímej, stejně je to nějaká NPC a ty se obnovují, pokud by to došlo tak daleko, že by umřela, což je dost pravděpodobné. Tohle zasekávání simů se stávalo už od počátku, co vyšel datadisk Šťastnou cestu, musíš si hru opatchovat oficiálním patchem, nebo se za chvilku v těch dovolenkových destinacích nehneš, hra si bude totiž mimo jiné stále vytvářet některé postavy kolem dokola a bude tě to brzdit, půjde všechno hrozně pomalu. A taky se ti může stát, že ti sim na té dovolené uvízne nebo se tam vrátí hned po návratu domů, ale nepůjde za něj hrát. Pak bys musel celou tu destinaci hodit do koše, abys ho odtama dostal. Ale ta destinace půjde pak znovu přidat.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cheaty, triky, návody

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť