Nejde mi Body Shop

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Nejde mi Body Shop

Poslaťod Zorka » Str 30 Jún 2010, 13:35

Nedávno som zistila že mi nejde Body Shop! predtým som Sims nehrávala tak často a preto som Body Shop nepoužívala ale zistila som že sa vôbec nedá spustiť :( chela som si ho stiahnuť ale nikde som nic také nenašla. Prosím poradte :)
Zorka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str 30 Jún 2010, 13:24
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod Emerald » Str 30 Jún 2010, 16:42

Normálne choď cez Štart - Všetky programy - EA GAMES - The Sims 2 - The Sims 2 Body Shop na to klikneš a mal by sa spustiť. To je ten bodyshop mimo hru, ale ak si chceš vytvoriť rodinu dá sa to aj priamo v hre a bodyshop na to nepotrebuješ.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod Sašena » Str 30 Jún 2010, 18:48

A pokud máš datadisky, tak spouštěj ten z posledního vydaného datadisku. Jestli ti to ani pak nepůjde, vymaž z Dokumentů.... Sims2 soubory Groups.cache a accessory.cache, pak už by to jít mělo.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod schnegy » Štv 01 Júl 2010, 12:48

A nemas vela downloadov? Ja si teda pamatam, ze ked som este mala TS2 a vela datdiskov+downloady, trvalo niekedy aj 5-10 minut, kym mi vobec nabehla obrazovka Body shopu, strasne pomaly sa to nacitalo a spustalo. Tak skus pockat a uvidis. Teda najlepsie bude, ak cez klavesovu skratku ctrl+alt+del spustis Spravcu uloh a pozries, sa, ci ti ten Body shop bezi v procesoch. Ak ano, tak sa spusta ale spusta sa pomaly :wink: Ak sa nespusti ani po dlhsom case, bude chyba niekde inde.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod Zorka » Str 07 Júl 2010, 22:09

Ďakujem :heart: už mi to ide :clap:
Zorka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str 30 Jún 2010, 13:24
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod paulusha03 » Sob 25 Dec 2010, 21:33

Aj ja mam tiez problem s Bodyshopom..takze..kes ho spustim sa normale zjaví ikona ale nic viac..mam tam potom nejake mozno vytvorit novy subor..ci nieco také...a nic...neobjavia sa mi ziadne moznosti iba tie co uz ma v hre..a tam kde by mala byt postava mam len ciernu tmu....netusim co s tým je...
paulusha03
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 31 Júl 2009, 12:39
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod Sašena » Sob 25 Dec 2010, 22:39

A to, co jsem sem psala já, jsi si přečetla a vyzkoušela?
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod paulusha03 » Ned 10 Apr 2011, 17:14

Ja mam ties jeden problem s bodyshopom. Ked ho spustim tak funguje ale nedaju sa tam robit aj ine veci. napr. nemozem vymyslat nove oblecenie ani nove ucesy proste nic nove. Stale tam mozem len ukladat tie veci ktore tam uz mam ulozene. :(
paulusha03
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 31 Júl 2009, 12:39
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod Sašena » Ned 10 Apr 2011, 20:57

V bodyshopu nic nového nemůžeš udělat, můžeš jen přebarvovat věci, které už tam jsou. K tomu, abys mohla udělat něco nového, potřebuješ mesh, čili takovou 3D kostru té věci, a na to jsou speciální 3D programy. Mám dokonce dojem, že na hlavní stránce v sekci Sims 2 je nějaký návod na tvorbu meshe, na to jsem si ale nikdy netroufla, takže ti s tím neporadím.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod paulusha03 » Pia 15 Apr 2011, 15:04

dakujem dakujem..pomohli ste mi lenze...tam nemozem vytvarat ziadne nove oblecenie ani saty ani nic...mam tam stale len to iste.
paulusha03
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 31 Júl 2009, 12:39
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod Sašena » Pia 15 Apr 2011, 22:33

Nového tam skutečně nic neuděláš, už jsem to psala. Ale podívej se na tenhle návod: http://simline.fr-bb.com/t178-zaeiname- ... emu-trieku je tam popsáno, jak si můžeš rekolorovat to, co už tam máš.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod paulusha03 » Štv 21 Apr 2011, 21:49

dakujem..par obleceni som uz vytvorila..a nemohli by ste pls este niekto poslat odkaz alebo dajaky navod...no...aby som mohla vytvorit najke ucesy lebo to je ovela komplikovanejsie..dakujem :good:
paulusha03
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 31 Júl 2009, 12:39
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod Sašena » Štv 21 Apr 2011, 21:58

S účesy a se vším ostatním je to stejné, jako s oblečením. potřebují ten 3D tvar, a ten jen tak neuděláš. Zas můžeš jen přebarvit to, co už tam máš, akorát těch souborů musíš přebarvit víc, jinak je postup stejný jako u oblečení.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod paulusha03 » Sob 23 Apr 2011, 18:42

Je tam prilis vela suborov a vobec sa v nic nevyznam.A zatial co som vytvarala oblecenie som to robila len pomocou malovania /mame stary notebook takze ziaden iny pouzitelny program tu asi neni..xP/ a zatial co som nasla dake navody na nete tak je to tam vysvetloene pomoc programov ktore nemam.S tych suborov :( mam uplny misung. Nedalo by sa aspon par ucesov stiahnut z nejkej stranky?
za hoc aku pomoc dakujem..xD
paulusha03
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 31 Júl 2009, 12:39
Pohlavie: Simka

Re: Nejde mi Body Shop

Poslaťod Sašena » Ned 24 Apr 2011, 17:16

V sekci Sims2 - Downloads je téma downloadové stránky, tak se tam podívej. Některé už zanikly, ale dost jich ještě funguje, tak se taky snaž sama a prohledej si to.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia