Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Vychytávky, o ktorých málokto vie.

Moderátor: Sašena

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod emo5girl » Štv 20 Aug 2009, 14:42

Pridávam sa :) Ako si to dokázala? :)
Simpsons :)

"Bart, s 10 tisícmi dolármi, budeme milionári! Mohli by sme si kúpiť kopu užitočných vecí, ako napríklad dinosaura"
"Zaujímalo by ma, kde je Bart... Jeho večera už je celá studená... a zjedená."
Obrázok užívateľa
emo5girl
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Ned 21 Sep 2008, 13:32
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Coraline519 » Štv 20 Aug 2009, 19:37

I dont know aj ja som čumela že som ich mala až patnást :lol:
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Sašena » Štv 20 Aug 2009, 20:16

Docela určitě máš ve hře hack na to, aby v domě mohlo být větší množství lidí než těch osm, stáhla jsi ho možná nechtěně s nějakým domem, dobráci mívají ve zvyku do svých downloadů přidávat takovéhle dárečky. Tyhle hacky dělá Squinge z Insimenatoru, pokud by ho někdo hledal, a musí být jako spousta jiných kompatibilní s posledním vydaným datadiskem, který máte nainstalovaný. Pro AL je tady: http://www.insimenator.org/index.php/board,655.0.html a jmenuje se More Family Members & Pets 12 - AL (UPDATED) další datadisky tam mají své sekce, tohle je sekce pro AL.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Krpec » Uto 29 Dec 2009, 14:09

no to s tymi clenmi sa stalo aj mne ale iba ked som dala deti rodit cez spiralu a potom som ich tam mala strasne vela sa mi uz ani nezmestili do jedneho radu tak to davalo do druheho :D lebo cez spiralu sa vam da otehotniet aj ked je uz v rodine 8 clenov co sa bezne, prirodzenou cestou neda... ale ono je to dost odveci takze odvtedy to nerobim... no a este by som chcela povedat ze neviem ci ste si to vsimli ale ked sa vam narodi mimino a je este novorodenec a mate ho v spalni a date tam dvoch simikov aby isli spat a to dietatko ked zacne plakat tak oni sa zobudia a normalne mu vynadaju ze plakalo alebo aj ked sa miluju tak mu vynadaju... :D a este sa mi stalo aj take ze som bola nepriatelka s jednym simikom a ten mi prisiel ukradnut noviny a moja simka bola vonku a videla to a zmlatila ho normalne surovo a tie noviny potom nechal tak :D jaj a tiez neviem ci ste si vsimli ze ked sa vam narodia dvojicky tak vzdy iba dve dievcata alebo dvaja chlapci... nikdy nie parik neviem preco :(( aj cez spiralu zivota sa narodia iba dievcata alebo chlapci dvaja.. ma to dost stve lebo potom ked som do pribehu chcela dat dvojicky chlapca a dievca tak som vlastne musela rodit dvakrat ze prakticky ani niesu dvojicky len su normalny surodenci :D
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Sašena » Uto 29 Dec 2009, 14:58

Já tedy spirálu nepoužívám, když jó chci dvojčata, tak použiju na simku cheat force twins, když už je těhotná. A s tím cheatem se mi prakticky vždycky narodil párek, kluk a holka. Taky se mi párek povedl při normálním těhotenství, jednou dokonce i v případě, když se mi do rodiny se dvěma děvčaty zase narodily dvě holky, a já to neuložila, tak na druhý pokus se mi narodil taky párek.
No na to buzení rodičů mám takový cheat, že se simíci nevzbudí, i kdyby hrom bil, rádio řvalo, nebo ječelo mimino.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod AnnaSims » Ned 10 Jan 2010, 22:22

Neviem či viete ale v základnej hre bola u detí interakcia predvádzať sa. Raz to urobil môj malý simík pred otcom. Začal si hádzať jo-jo. A o chvíľu ho otec stopol a začal žonglovať. Ale s univerzitou to zmizlo. :evil:
Obrázok užívateľa
AnnaSims
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Ned 10 Jan 2010, 21:53
Bydlisko: Prešov
Pohlavie: Simka

Re: Ryby, rybky, rybičky :)

Poslaťod Thank_you_Michael » Štv 28 Jan 2010, 17:31

mozem ti poradit iba k tym poukazkam. takze normalne ako prides do restauracie a najes sa - tak potom klikni na toho simika alebo simicku co tam usadza a daj: zaplatit poukazkou.. alebo tak niako pokial si pamatam :-|
Thank_you_Michael
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 17:10
Pohlavie: Simka

Re: Ryby, rybky, rybičky :)

Poslaťod Instead » Sob 13 Feb 2010, 22:16

Ak to tu už bolo tak sa ospravedlňujem ale ja som si to tu zatiaľ nevšimla. Mala som manželov v kúpeľni a ten muž mal strašne málo energie keď sa sprchoval, tak z tej sprchy vypadol :D a potom ešte aj nadával za to tej manželke..Taký dement :slap:
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Sašena » Ned 14 Feb 2010, 00:04

Pokud byla ta manželka na záchodě a spláchla, tak jí nadával ne proto, že z té sprchy vypadl, to se ani nestalo. On z ní totiž vyběhl proto, že při současném spláchnutí záchodu a puštěné sprše mu najednou začne téct příliš horká voda a jde logicky vynadat tomu, kdo to způsobil.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Instead » Ned 14 Feb 2010, 12:44

Ale nie myslím že nebola na wc.. Nie nebola :wink:
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Sašena » Ned 14 Feb 2010, 13:41

Kvůli ničemu jinému by jí v koupelně nenadával.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Instead » Ned 14 Feb 2010, 13:43

Noo neviem.. On má dosť zvláštnu povahu ani pomaly žiadnych kamarátov nemá. :evil: :evil: ... Oni tí simíkovia sú nevyspytateľní. :slap:
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod cobra123456 » Ned 21 Feb 2010, 03:19

Krpec píše:no to s tymi clenmi sa stalo aj mne ale iba ked som dala deti rodit cez spiralu a potom som ich tam mala strasne vela sa mi uz ani nezmestili do jedneho radu tak to davalo do druheho :D lebo cez spiralu sa vam da otehotniet aj ked je uz v rodine 8 clenov co sa bezne, prirodzenou cestou neda... ale ono je to dost odveci takze odvtedy to nerobim... no a este by som chcela povedat ze neviem ci ste si to vsimli ale ked sa vam narodi mimino a je este novorodenec a mate ho v spalni a date tam dvoch simikov aby isli spat a to dietatko ked zacne plakat tak oni sa zobudia a normalne mu vynadaju ze plakalo alebo aj ked sa miluju tak mu vynadaju... :D a este sa mi stalo aj take ze som bola nepriatelka s jednym simikom a ten mi prisiel ukradnut noviny a moja simka bola vonku a videla to a zmlatila ho normalne surovo a tie noviny potom nechal tak :D jaj a tiez neviem ci ste si vsimli ze ked sa vam narodia dvojicky tak vzdy iba dve dievcata alebo dvaja chlapci... nikdy nie parik neviem preco :(( aj cez spiralu zivota sa narodia iba dievcata alebo chlapci dvaja.. ma to dost stve lebo potom ked som do pribehu chcela dat dvojicky chlapca a dievca tak som vlastne musela rodit dvakrat ze prakticky ani niesu dvojicky len su normalny surodenci :D


mne sa raz narodil aj chlapec a dievca normalne ziadne hacky som v hre este nemal ani ziaden cheat mozno ze to bolo v tom ze dieta pocala s muzom a den pred narodenim deti sa milovala vo vyryvke so zenou.
no fakt newem :respect:
cobra123456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned 21 Feb 2010, 02:23
Pohlavie: Sim

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod Instead » Ned 21 Feb 2010, 16:23

Mne sa tiez zrovna vzdycky stane ze dievca a chlapec. inak nie.. :( ja by som chcela dve dievcata ale nedari sa :x
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Poslaťod sim » Štv 25 Feb 2010, 22:57

ja som chcel tiez dve dievcata ja som to urobil tak ze som zo spiralou urychlil porod a ked mala velke brucho ulozil som hru a ked sa narodily dievca chlapec tak som si poziciu nahral a skusal som o dokym neboli dve dievcata
a komu co na nu manzel nadaval mne sa tiez ake stalo ale tak ze sim spal a mocka sa hrala s ym vtacikom a sim sa len tak pozrel a zamaval rukou aby odisla
sim
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Sob 30 Jan 2010, 17:40
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cheaty, triky, návody

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia