Downloady na objednávku

Hľadané objekty, nájdené objekty, vaše vlastné downloady...

Moderátor: Sašena

Poslaťod zuza1 » Pia 04 Júl 2008, 11:31

maggy skusim ten dom urobit dneska ale asi skor zajtra lebo dnes idem do mesta.... a zajtra by som mala byt doma ale este sa budem balit lebo w nedelu idem na chatu a vratim sa asi w sobotu tak sa to do tejto soboty nejak pokusim urobit
"Ak niekoho stratíme, nehnevajme sa, nedávajme na toho človeka – veď je to on s ktorým máme krásne spomienky. A tá bolesť ktorá je v nás, nebojme sa jej – nebojme sa ju prežívať, straňme sa ju tlmiť. Veď práve ona nám dáva pocítiť, že sme ľudia. "
Obrázok užívateľa
zuza1
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 423
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 16:21
Bydlisko: bb
Pohlavie: Simka

Poslaťod Alison » Pia 04 Júl 2008, 11:33

no ja viem, že domov je tu už na robenie veľa,ale aj ja by som potrebovala..ak by sa niekomu chcelo :oops: nemusí byť veľký.. len pre teenku,mamu,psíka a mačičku :wink: a možno nezvyčajná požiadavka,ale najlešie by bolo keby boli downloady použité čo najmenej :P lebo potom mi seká hra a nebaví ma to .. ak sa niekomu bude chcieť, budem len a len rada..ďakujem :)
"Až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo pre nás znamenal."
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 04 Júl 2008, 12:03

zuzi: dobre :wink: ja som rada, že sa ti to chce
+použijem ho v príbehu :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod zuza1 » Pia 04 Júl 2008, 13:52

maggy a ak by som to naahodow nestihla stacilo by ti to aj ked pridem, to by bolo tak v nedelu...
"Ak niekoho stratíme, nehnevajme sa, nedávajme na toho človeka – veď je to on s ktorým máme krásne spomienky. A tá bolesť ktorá je v nás, nebojme sa jej – nebojme sa ju prežívať, straňme sa ju tlmiť. Veď práve ona nám dáva pocítiť, že sme ľudia. "
Obrázok užívateľa
zuza1
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 423
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 16:21
Bydlisko: bb
Pohlavie: Simka

Poslaťod Barbiika2 » Pia 04 Júl 2008, 15:22

Alison22 píše:no ja viem, že domov je tu už na robenie veľa,ale aj ja by som potrebovala..ak by sa niekomu chcelo :oops: nemusí byť veľký.. len pre teenku,mamu,psíka a mačičku :wink: a možno nezvyčajná požiadavka,ale najlešie by bolo keby boli downloady použité čo najmenej :P lebo potom mi seká hra a nebaví ma to .. ak sa niekomu bude chcieť, budem len a len rada..ďakujem :)


ja by som ti aj urobila napis este kolko chces izieb a ci chces terasu a taketo a ake mas datadisky
Obrázok užívateľa
Barbiika2
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Pon 31 Mar 2008, 17:45
Bydlisko: mám xDxD

Poslaťod qwerty » Pia 04 Júl 2008, 15:31

Barbiika2 píše:ok tak povedz svoju predstavu a ja to prerobim este to aj tak nemam dane na stiahnutie

Edit :: mozem ju urobit aj neutralnu :)


nie je to fajn nehaj to už tak len mi to linkni na sťahovanie aspoň do zajtra pls dik !! :wink:
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Alison » Pia 04 Júl 2008, 18:04

Barbiika2 no tak nejaká chodba, obývačka, kuchyňa , spálňa pre mamu,izba pre teenku..môže byť aj niečo ako pracovňa ..to je už na tebe :wink: a noo nejakú terasu by som chcela..aby tam boli aj nejaké kvety,ale nie veľa..ja nemám predstavu :) len rozmýšlam že budem písať príbeh vieš a mne sa im nechce ten dom stavať :oops:

EDIT: noo a mam univerzitu,podnikatelia,pets,dovolenky a rocne obdobia :) hadam som nezabudla na nic..
"Až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo pre nás znamenal."
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 04 Júl 2008, 23:01

zuzi: ok
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Sob 05 Júl 2008, 07:59

Hurá! :D Dnes sa už pôjdem pustiť do tých vašich domov :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod David » Str 09 Júl 2008, 10:46

ja by som chcel niekoho poprosiť kto vie pekne zariaďovať domy či by mi jeden nezariadil :) s downloadami
minidatadisky:všetky
datadisky:nightlife,pets,seasons,free time
Tak kto by mi ho chcel zariadiť nech napíše mail a ja mu na mail pošlem dom. prosím ozvite sa mi. vopred ďakujem :)
EDIT: nemam nijaké požiadavky môžete ho zariadiť ako chcete,ale aby to hlavne tam bolo čo je v každom dome :D a ešte prosím jednú detskú izbu pre batoľatá
EDIT 2: preto chcem aby ste mi ho zariadili lebo ja nemam vobec vkus na zariadovanie a kludne mozete vymalovať aj steny
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod David » Ned 13 Júl 2008, 20:50

nikomu sa nechce? tak škoda :( :(
doraz ma upozorníš Emerald že mam použivať edit nie?? už je to trápne :cry:
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod Lincey » Pon 14 Júl 2008, 19:48

David, ja by som sa o to možno aj pokúsila,(ak mi pôjde hra) hoci neviem či sa ti to bude páčiť (mám zvláštny vkus). Máš nejakú konkrétnu predstavu?
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod David » Uto 15 Júl 2008, 12:19

Lincey píše:David, ja by som sa o to možno aj pokúsila,(ak mi pôjde hra) hoci neviem či sa ti to bude páčiť (mám zvláštny vkus). Máš nejakú konkrétnu predstavu?

ani nie predstavu nemám, ale normálne obyčajne že obývačka,kuchyňa,kúpeľňa,pracovňa,jedna detská izba pre batoľa a kľudne ešte čo chceš tak tam môžeš dať,keď ti nejaké izby ostanú nezariadené :D
EDIT: a aby to bolo s downloadmi lebo na tie maxis veci sa nedá pozrať :D
Naposledy upravil David dňa Uto 15 Júl 2008, 12:52, celkovo upravené 1
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod David » Uto 15 Júl 2008, 12:51

takže pridávam aj fotky tohto domu:
celý dom:
Obrázok
1.poschodie:
Obrázok
2.poschodie:
Obrázok
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod zuza1 » Uto 15 Júl 2008, 21:36

MAGGY tu to mas (po dlhom case - trvalo mi to dlhsie ako som cakala):
a ete ze dufam ze sa bude pacit a ze moze byt (ae neni to nc moc take jednoduche
http://www.upnito.sk/download.php?dwTok ... 951d11d025
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
"Ak niekoho stratíme, nehnevajme sa, nedávajme na toho človeka – veď je to on s ktorým máme krásne spomienky. A tá bolesť ktorá je v nás, nebojme sa jej – nebojme sa ju prežívať, straňme sa ju tlmiť. Veď práve ona nám dáva pocítiť, že sme ľudia. "
Obrázok užívateľa
zuza1
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 423
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 16:21
Bydlisko: bb
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Downloady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia