SIMS 2

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

SIMS 2

Poslaťod Nia01 » Štv 29 Apr 2010, 00:07

ahojte ...dnes som hrala sims ako zvyčajne a spravila som si rodinku..no keď som ich išla nasťahovať do domu ukázalo sa mi okienko a celá hra sa mi vypla..
Potom som ju zapla ešte raz no už tam nemám mesto VERONOV..ako je to možné?Prosím poraďte mi niekto čo s tým je ..ja som tam mala už aj rozpracované rodinky a tak :( :( :( :( :(
Nia01
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon 17 Aug 2009, 19:41
Pohlavie: Simka

Re: SIMS 2

Poslaťod Sašena » Štv 29 Apr 2010, 00:36

To vypadá dost špatně, nejspíš to bude nějakým špatným downloadem, který jsi použila při tvorbě těch simíků. Nestahovala jsi v poslední době něco nového, co bys při té tvorbě použila? Nestěhovala jsi je do nějakého nově staženého domu? Raději ty věci vymaž, pokud je najdeš. Ne že by to pomohlo, jak se jednou město ztratí z nabídky, už ho nejspíš zpátky nedostaneš, leda bys měla zálohu složky Sims2 z dokumentů. Do těch dokumentů se podívej, jestli ho tam máš, je to ve složce Neighborhoods - N003, to je Veronov. Když už tam budeš, tak v té složce Sims 2 smaž groups.cache, cigen.package, Content Registry a accessory.cache, ty se občas smáznout stejně mají a ony se vytvoří znovu. Ale vrácení toho městečka se asi stejně nepovede, budeš si ho muset překopírovat z instalace a začít znovu.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: SIMS 2

Poslaťod Nia01 » Štv 29 Apr 2010, 13:27

ano stahovala som ...len oblecenie a objekty..asi to bude nejakym objektom ..lebo ich som nastahovala do domu co uz bol v simse..a dakujem za radu skusim to
Nia01
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon 17 Aug 2009, 19:41
Pohlavie: Simka

Re: SIMS 2

Poslaťod Nia01 » Ned 02 Máj 2010, 15:35

ahoj dnes som si vymazala ten zly down co som stiahla ale este stale mi tu hru nechce spustit..vsetko v pohode sa zapne akurat ked idem dom mesta napr downtown tak sa vypne hra :(
Nia01
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon 17 Aug 2009, 19:41
Pohlavie: Simka

Re: SIMS 2

Poslaťod Sašena » Ned 02 Máj 2010, 17:33

Smazala jsi i ty soubory, o kterých jsem ti psala? A ten Veronov teda máš nebo ne?
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: SIMS 2

Poslaťod Nia01 » Ned 02 Máj 2010, 19:02

no to som nenasla nic take co si pisala tam nebolo :(
Nia01
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon 17 Aug 2009, 19:41
Pohlavie: Simka

Re: SIMS 2

Poslaťod Sašena » Ned 02 Máj 2010, 20:21

Docela určitě to tam je, tyhle soubory se tvoří při každém spuštění, a občas je potřeba hlavně to groups.cache smazat, obzvlášť tehdy, když nejde spustit hra nebo Bodyshop nebo jsou s ní nějaké problémy. Když otevřeš Dokumenty - EAGAMES - TheSims2, tak tam máš hromadu složek a samostatné soubory a to jsou právě ty, které je potřeba vymazat.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia