Menšie problémy

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Re: Menšie problémy

Poslaťod Dashenka » Uto 21 Aug 2012, 08:09

No,u nás sa nikto o to nestará a hľadala som ako tornádo,lebo práve v ten deň som dostala Univerzitu :?
Nikdy som nepovedala, že som si istá sama sebou. Zmeny však prichádzajú, lebo to niekedy povedať túžim :)
Obrázok užívateľa
Dashenka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 158
Registrovaný: Pia 17 Aug 2012, 17:09
Bydlisko: Oravienka :)
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Annabells » Str 22 Aug 2012, 17:38

Ja som mala so Simsom 3 takýto problém..vždy keď som chcela hru zapnúť mi tam vyhodilo: "Pri spouštění došlo k chybě. Více informácí naleznete v chybovém hlášení (soubor Log)." Hru som odinštalovala a znova naištalovala a nič stále to isté..Iní mi tvrdili, že musím preinštalovať celý počítač, ale to by ma naši prihlušili. Nakoniec som hru odinštalovala a hrám Simsa 2, ale veľmi rada by som sa vrátila naspäť k 3. :) Za pomoc každopádne ďakujem. ;)
Málo ľudí je takých múdrych, aby si uvedomili koľko zla narobili.

The Sims 1♥The Sims 2♥The Sims 3♥
Obrázok užívateľa
Annabells
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Ned 19 Aug 2012, 15:04
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Dashenka » Str 22 Aug 2012, 21:54

No o tomto nič neviem ale každopádne :lol: (prepáč,som dnes trochu divná) toto patrí do poradne k Sims 3 :)
Nikdy som nepovedala, že som si istá sama sebou. Zmeny však prichádzajú, lebo to niekedy povedať túžim :)
Obrázok užívateľa
Dashenka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 158
Registrovaný: Pia 17 Aug 2012, 17:09
Bydlisko: Oravienka :)
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Annabells » Str 22 Aug 2012, 22:03

Pane Bože, prepáčte..zase som sa dostala tam kam som nemala..:D Vážne prepáčte..tak ja sa dotrepem k poradni do TS3.
Málo ľudí je takých múdrych, aby si uvedomili koľko zla narobili.

The Sims 1♥The Sims 2♥The Sims 3♥
Obrázok užívateľa
Annabells
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Ned 19 Aug 2012, 15:04
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Dashenka » Pon 03 Sep 2012, 19:16

No tk som tu zase na naliehanie sestry.
(mimochodom schnegy,tá kolekcia sa našla u susedy :? )
Otvorila rodinu s novorodencom,hrala,vyrástol. Do izby mu dala stiahnutý Activity table a keď k nemu šiel tak naskočil error v simíkovi,nie v stole.
Sestra nič nečíta,dala delete a bábo zmizlo. To nič! Ale ona to dala uložiť :slap: a potom keď to znova spustila, batoľa ležalo na chodníku vedľa schránky ako novorodenec a všetci mali v spomienkach ako vyrástol a maminka ako ho naučila riekanku.
Nedá sa to nejako ešte spraviť? (SimPE nemám a sestru som už zhukala)
Nikdy som nepovedala, že som si istá sama sebou. Zmeny však prichádzajú, lebo to niekedy povedať túžim :)
Obrázok užívateľa
Dashenka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 158
Registrovaný: Pia 17 Aug 2012, 17:09
Bydlisko: Oravienka :)
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod o.k » Sob 15 Sep 2012, 16:40

prepacte nainstaloval som si iba zakladnu verziu ts2 aby som skusil super nude patch od pandorasism ale sposobilo to ze zamrzla nacitavacia obrazovka do rodini nestalo sa vam cosi podobne alebo neviete ake dodatky by bolo treba na spojazdnenie ( Teda ak sa niekomu z vas vobec podarilo ziskat ten pach od pandory )
Obrázok užívateľa
o.k
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Pon 13 Dec 2010, 18:27
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Dashenka » Sob 15 Sep 2012, 19:05

o.k v základnom Simse ti netreba na odstránenie cenzúry patch tuším, je na to cheat, ale ani za :evil: si nespomeniem ako sa volá...
Edit: už viem, censorgridsize 0 (8 je základná)
Naposledy upravil Dashenka dňa Sob 15 Sep 2012, 21:18, celkovo upravené 1
Nikdy som nepovedala, že som si istá sama sebou. Zmeny však prichádzajú, lebo to niekedy povedať túžim :)
Obrázok užívateľa
Dashenka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 158
Registrovaný: Pia 17 Aug 2012, 17:09
Bydlisko: Oravienka :)
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod o.k » Sob 15 Sep 2012, 19:12

ale predpokladam ze aj z novsimi dodatkami by to robilo to iste tak neviem patch je to dost dobry ale skusil som to iba na ts2 zakladnej
Obrázok užívateľa
o.k
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Pon 13 Dec 2010, 18:27
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod o.k » Ned 16 Sep 2012, 08:23

Este ma napadlo ci ten patch nepotrebuje see them
Obrázok užívateľa
o.k
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Pon 13 Dec 2010, 18:27
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Dashenka » Ned 16 Sep 2012, 12:31

To ťa napadla hlúposť :) V SeeThem je ten patch zakomponovaný :)
Nikdy som nepovedala, že som si istá sama sebou. Zmeny však prichádzajú, lebo to niekedy povedať túžim :)
Obrázok užívateľa
Dashenka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 158
Registrovaný: Pia 17 Aug 2012, 17:09
Bydlisko: Oravienka :)
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Tera » Uto 09 Okt 2012, 15:33

Ja som fakt zufala :cry: ... mega ultra a viem že by to zrejme nemalo ist sem,ale fakt neviem čo stým robit. Hladala som ale nič nenašla,aj nastavenia aj cheaty a pod.

No mám tento problem,že ked nahrávamm a fotim cez Fraps (lebo ten orig. Sims ..neviem ako ho nazvat) stoji za h*vno .. povedzme si na rovinu :lol:
A tá "vec" :lol: hore .. to čo ide môj Sim robiť, sa tam bohužial vždy zobrazuje. Potrebovala by som vediet či sa to dá nejak vypnut aby sa to nezobrazovalo alebo hooocičo ?! ... budem vdačná za akukolvek pomoc či radu, dufam že nevadi že som to sem dala :cry:

Obrázok
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod o.k » Str 10 Okt 2012, 14:40

Toto by fraps nemal robit keby si fotila/tocila cez camtasia studio tak sa necudujem ale skus to vyfotit normalne cez sims neviem co sa ti na nom nelubi
Obrázok užívateľa
o.k
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Pon 13 Dec 2010, 18:27
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Tera » Str 10 Okt 2012, 19:15

No ale robí a camtasia studio určite nepoužívam :lol:
Lenže ja nefotim - ja natáčam videa a ked ich chcem mat v dobrej kvalite je najvyhodnejšie to natáčat cez fraps. Preto, keby ide o fotky to je najmenej .. to som len sem dala fotku na priklad,čo konk myslim.
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Ned 25 Nov 2012, 03:23

No tak sa pýtam. Mám dajme tomu sima. A chcem aby mal kamaráta. Tak to si musím vytvoriť druhú rodinu a tak sa musia stretnúť? A ako sa stretnú to sa dá pozvať ho na návštevu tak ako v TS3 a môžem ísť na návštevu ja k nemu?
Alebo sa dá stretnúť aj zo simami ktorý v hre sú? Prosím nejako mi to vysvetlite ked si to nainštalujem a začnem hrať tak prvá rodina bude tá ktorú vytvorím? Alebo ako to je? A ešte to mesto bude prázdne? A ja ho budem musieť budovať?
Viete sims 2 som hral len veľmi málo a aj to veľmi dávno :roll:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Dashenka » Ned 25 Nov 2012, 10:10

Simko,ak si vyberieš z tých herných,tak vojdeš do mesta, ktoré už obsahuje príbehy,ktoré sú už stopnuté.Je tam aj niekoľko prázdnych domov.
Ak si urobíš nové mesto,tak tam budeš mať len cesty a musíš stavať domy.
Keď sa ti Simík nasťahuje do domu,tak ti za hodinku-dve (netuším :D ) dojdu susedia,s nimi sa môžeš zoznámiť a potom im zavolať, dá sa ich j pozvať domov a skoro vždy si so sebou dovlečú nejakého kamaráta,takže budeš mať prehľad väčšinou aj v NPC. Aj Simík,keď chodí do práce tak za sebou väčšinou vlečie novú známosť :D.
Nikdy som nepovedala, že som si istá sama sebou. Zmeny však prichádzajú, lebo to niekedy povedať túžim :)
Obrázok užívateľa
Dashenka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 158
Registrovaný: Pia 17 Aug 2012, 17:09
Bydlisko: Oravienka :)
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia