Menšie problémy

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Štv 03 Jan 2013, 02:41

Aj pri milovaní v posteli sa ta scénka ukáže iba ak je to po prvý krát :D
A je pravda že sa v sims 2 dá ugrilovať novorodenec? :o
Ešte otázočka: Mám rodinu. Dieťa dospeje a odsťahuje sa od rodičov. No po čase chcem aby sa prisťahovalo späť k rodičom. Dá sa to? :roll:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Fuzz33 » Štv 03 Jan 2013, 02:52

Tak k prvej otázke. Nie novorodenec sa ugriľovať naozaj nedá :D (možno len cez nejaký mod) .. a k druhej otázke áno dá sa to. To dieťa musí byť v tom výbere rodín v meste a tam je len presťahuj do domu jej rodičov :D
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Štv 03 Jan 2013, 03:02

Aha takže sa dajú dať napríklad dve rodiny dohromady? Myslím že ich zosťahujem do jedného domu :D (Ach tie moje výrazy :mrgreen: )
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Fuzz33 » Štv 03 Jan 2013, 03:03

Samozrejme, dá sa to :)
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Štv 03 Jan 2013, 12:32

Prosím vás ako vložím obrázok zo SIMS 2 sem do fora?
Lebo to už nefunguje tak ako v sims 3 nie? No lebo ja tam žiadny priečinok nemám :roll: EA games-TS2... no ale ja tam screenshots nemám :roll:
Vkladá sa to inak ako zo sims 3? Ak áno tak ako?
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod schnegy » Štv 03 Jan 2013, 12:41

Je to v EA Games\The Sims 2\Neighborhoods\nazov susedstva napr. zakladna hra su N001 az N003 ostatne dodatky maju svoje vlastne pismeno, napr. G001 je susedstvo rocnych obdobi apod. Potom musis otvorit priecinok "Storytelling" a v nom su dva typy obrazkov. Ten so "snapshot" v nazve bude tvoj vacsi a kvalitnejsi.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Štv 03 Jan 2013, 12:47

Dkujem schnegy :flowers:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Sarah » Ned 13 Jan 2013, 22:05

Nahromadilo sa mi niekoľko problémov, mám všetky datadisky, išlo mi to všetko, sem-tam nejaká chyba, ale zatiaľ som to vyriešila.
- 1. Problém najnovší, nainštalovala som patch na apartment life a nechce mi spustiť hru, stále vyhadzuje hlášku "Conflict with Emulation Software detected.", lenže žiaden emulátor nemám a neviem, čím to môže byť (inak mi zrovna táto ochrana lezie neskutočne na nervy :evil: ), odinštalovala som už aj napaľovaci program Ashampoo, skúsila removal tool na securom, ale aj tak nič, všetko rovnaké

-2. nejde mi gulečník v hre, je jedno ktorý, raz si na ňom zahrajú a potom už nejde, myslím na pozemkoch

-3. urobila som si nový pozemok (plochu) a nemôžu ísť do centra (night life), nie je v zozname, skúšala som ho tam kopírovať z iného hracieho pozemku, ale aj keď tam je, nie sú tie pozemky funkčné, alebo sa zobrazia iné domy

Zatiaľ všetko, skúste pomôcť nejako :plumbob:
Sarah
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Pia 13 Feb 2009, 22:05
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Str 06 Feb 2013, 18:37

Po dlhšej dobe znova otravujem! :D
Ked som si ku sims 2 nainštaloval dodatky (Univezita, Nočný život, Vo svete podnikania, Domáci maznáčikovia, Šťastnú cestu) tak ked zapnem hru po načítaní mi naskočí tabuľka a píše tam niečo ako Vlastný alebo upravený obsah sú zakázané! Lebo možu mať konflikt s hrou... bla bla bla! ( :lol: )
Tam si môžem vybrať či ho chcem povoliť alebo zakázať. Ale či si vyberiem jedno alebo druhé tak za pôvodné rodiny nemôžem hrať lebo sú prakticky plné downloadov! :?
Nechápem prečo! Dá sa s tým niečo urobiť? :evil:
A ešte niečo :oops: . Ked zapnem hru, načíta sa mi to... tak mi naskočia tie 3 ponuky susedstiev- Krasohlídkov, Podivín, Veronov... No ale ked si nainštalujem dotatok napr. OFB, tak by sa mi mali medzi tými tromi susedstvami ukázať aj to susedstvo s tohto dodatku či nie? Teda Modrany či ako sa to volá. Alebo je to nejako inak? Lebo mne sa nič také nestalo! :?
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod NiQush » Str 06 Feb 2013, 22:14

ale ukázalo, musíš najet do Krasohlídkova :) abys měl ty Modřany :)
A pokud se ti objevila tabulka, tak když dáš, že souhlasíš, a restartuješ hru, měl bys mít rodinky včetně downloadů znovu krásně, pokud dáš ne, tak máš pravdu, neukážou se ti a bude to děs, ale pokud si již spustil hru bez downloadů a ted je povolíš, tak už je ti to stejně prd platné :)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Sob 09 Feb 2013, 00:14

Aháá... ďakujem! :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Sirka21 » Uto 26 Feb 2013, 23:10

mám otázku ked sa mi do domu dostal kon a nemozem ho z neho dostat co mam robit ?
ad 1 vymenila som dvere, neprejde cez ne. ci uz dam stodolove dvere alebo hociake ine neprejde
ad 2 skúšala som moveobjects on a tiez resetSim
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Dashenka » Štv 28 Feb 2013, 09:36

V prvom rade to daj do poradne Sims 3 :)
potom okolo tých stodolových (dvojitých) odstráň všetky predmety a to by už malo fungovať,mne resetSim čo sa pamätám vtedy pomohol keď som o 2 v noci prekvapila suseda koňom v dome :D
Nikdy som nepovedala, že som si istá sama sebou. Zmeny však prichádzajú, lebo to niekedy povedať túžim :)
Obrázok užívateľa
Dashenka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 158
Registrovaný: Pia 17 Aug 2012, 17:09
Bydlisko: Oravienka :)
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Sirka21 » Ned 03 Mar 2013, 21:35

už som to vyriešila ukladám si hru priebežne a tak som jednoducho vyšla z domu a vošla dnu. a ani som si neuvedomila ze som to hodila do 2 simsky :lol:
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod paulusha03 » Pia 28 Jún 2013, 23:28

Ahojte...chcela by som vedieť či sa dá nejako zastaviť sta
rnutie len pár simov v rodine..nie všetkých...lebo by som chcela aby napr. som mala batoľatá dlhšie.. dakujem :)
paulusha03
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 31 Júl 2009, 12:39
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia