Menšie problémy

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Re: Menšie problémy

Poslaťod Adell » Štv 11 Aug 2011, 21:50

Chcela by som sa spýtať, ako mám zrušiť to spúšťacie okno ked zapnem hru, lebo som si nainštalovala nový datadisk Šťastnú cestu, a ked dám Hrát na tom okne tak mi vypíše že mám dať do CD-roomky Život v byte, ale ja by som chcela hrať tú cestu ked tam je to logo, atd, dúfam, že ste mi rozumeli :D Predom dakujem
NARUTO
Obrázok užívateľa
Adell
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Štv 11 Nov 2010, 19:35
Bydlisko: Panelák oproti Kauflandu, za škôlkou, vedľa parku a pri mliekarni
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Emerald » Štv 18 Aug 2011, 00:53

Vždy sa hrá cez najnovší vydaný dodatok, nie cez najnovší nainštalovaný. Tá hra je tak naprogramovaná a zmeniť sa to nedá.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Nemesix » Sob 20 Aug 2011, 12:50

Chcem sa spýtať....Keď mi hra mám Sims 2 a k tomu som si nainštalovala Nightlife....No a mi stále neodpovedá hra..všetky downy som vymazala a keď dám vytvoriť rodinku tak proste mi vypíše buď že se aplikace zhroutila alebo proste to neide načítať a musím dať CTRL+Alt+DEl...A zrušiť to a tam mi píše že neodpovedá...Neviem v čom to je nemohli by ste mi pomôcť?...Neviem či to patrí do tejto témy a neviem či to tu už bolo ale preistotu píšem...:)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Sašena » Ned 21 Aug 2011, 00:53

Divné... neměnila jsi náhodou cestu při instalaci? Tohle se kdysi stalo mé kamarádce, protože si nainstalovala datadisk do složky Thesims2, ne do složky EAGAMES, tak jak to má být.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Nemesix » Ned 21 Aug 2011, 12:10

Tak ja mám v zložke EAGAMES iba Sims 2 -...A Noční život som inštalovala do svojho priečinku...A v tom EAGAMES mám iba obyč. Sims2..a nemôže to byť náhodou tou kompatibilitou s windowsom 7?...lebo mám windows 7 a obyč. Sims2 by mi nešlo iba s dodatkom...ale bon voyage mi išlo bez problemov..tak neviem čo mi nightlife blbne..Teraz som zapínala a išlo mi všetko načítalo..no keď som dala vytvárať rodinu tak to jednoducho seklo a dala som Ctrl+alt+del aproste mi vypísalo že "aplikace se zhroutila a nyní bude ukončena" ...
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Sašena » Ned 21 Aug 2011, 13:00

S Windows7 ti neporadím, já pořád ještě válčím na XP, ale to, že máš datadisk někde jinde, by vadit nemělo, taky jsem mívala půlku hry na jiném disku. Záleží spíš na tom, jak jsi ten datáč nainstalovala, zkus mi zkopírovat cestu k tomu datáči, možná se k něčemu dobereme. Nebo ho prostě odinstaluj, občas se instalace nezdaří a pak to takhle blbne, a pak ho zkus nechat nainstalovat tam, kam si to hra při instalaci sama vybere.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Nemesix » Ned 21 Aug 2011, 13:09

Okej...skúsim to...:)...Ešte raz ďakujem...:)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Nemesix » Ned 21 Aug 2011, 13:53

Neide aj tak...Stále keď dám vytvárať rodinku tak mi to jednoducho surovo vypne...
A nemôže to byť v tom že: mala som bon voyage no nechcelo mi to odinštalovať cez uninstall ale som iba vymazala ten priečinok kde som mala nainštalované bon voyage..a teraz som nainstalovala nightlife a v EAGAMES>>The Sims 2 -tak tam mám ešte niečo z bon voyage..netreba to vymazať?...a susedstvá mi tiež neukazuje...iba jedno čo som si vytvorila... :?
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Sašena » Ned 21 Aug 2011, 21:31

Zdá se, že jsme doma, tohle se tedy nedělá, pokud chceš odinstalovat datadisk, tak jedině unistallem, protože když ho jen smázneš, tak ti toho zůstane poměrně hodně v dokumentech ve složkách, a taky je třeba vyčistit registry. Na tvé, místě bych si teď zazálohovala to své sousedství, odinstalovala datáč i základní hru, smazala složku EAGAMES v dokumentech, podívala se, jestli něco nezůstalo v té instalaci a nakonec bych ještě vyčistila registry od všeho, co má něco společného se Sims2. Pak to můžeš nainstalovat, přidat si zpátky to své sousedství i downloady(pokud je máš někde schované), protože v těch zřejmě chyba vůbec není a začít hrát, mělo by to běhat.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Emerald » Pon 22 Aug 2011, 01:32

Ja len tak medzi rečou potvrdím, že The Sims 2 ide aj na Windows 7 bez problémov. Kompatibilitu hry s Win 7 mám odskúšanú :wink:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod o.k » Pon 22 Aug 2011, 09:15

Mne ide TS2 iba na Win XP na 7 nie
Obrázok užívateľa
o.k
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Pon 13 Dec 2010, 18:27
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Valory » Pon 22 Aug 2011, 20:58

ako sa dá milovať na verejnosti??
Obrázok užívateľa
Valory
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Uto 26 Júl 2011, 20:48
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod schnegy » Pon 22 Aug 2011, 22:51

Jednoducho. Musi to byt na obecnej parcele. Cize podla toho aky mas datadisk to moze byt pre zakladnu hru napr. v prezliekacej kabinke, potom ak mas NL niekde v podniku s virivkami (to je asi aj na nejakom kupalisku v zakladnej hre), dalej aj vo fotokabinke, vytahu, visiacej sieti apod.

Inak k tomu predchadzajucemu, mam Win7 a s TS2 nemam problem.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Adell » Str 24 Aug 2011, 11:55

Emerald píše:Vždy sa hrá cez najnovší vydaný dodatok, nie cez najnovší nainštalovaný. Tá hra je tak naprogramovaná a zmeniť sa to nedá.


Aha, dakujem za dpoved, škodaa že je to tak Dx
NARUTO
Obrázok užívateľa
Adell
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Štv 11 Nov 2010, 19:35
Bydlisko: Panelák oproti Kauflandu, za škôlkou, vedľa parku a pri mliekarni
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Sašena » Štv 25 Aug 2011, 21:05

Proč škoda? Tím datadiskem to jen spouštíš, a můžeš si pak hrát se všemi, které máš nainstalované. Tedy pokud to máš originál, samozřejmě, u nelegálních her to někdy nefunguje.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 33 hostia