Menšie problémy

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Poslaťod Elli » Pon 31 Mar 2008, 21:21

viem ze to tu uz bolo lebo tu niekde som videla ten navod ale neviem to ani za svet najst :( takze sa ospravedlnujem ale musim sa spytat lebo vam chcem ukazat nejake fotky a nemozem :D ..pretoze vzdy ked fotim v hre ulozi sa mi len posledna fotka ktoru som odfotila..alebo len niektore a neviem cim to je,ako nato aby sa mi ulozili vsetky a nasla som ich v storitellingu ci ako sa to pise?vdaka za pomoc :D
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Poslaťod Alison » Pon 31 Mar 2008, 21:27

dáš si moje dokumenty(alebo ako to máš ty)/EA GAMES/The sims 2/Neighborhoods/G001 (to podľa toho či máš krasohlídkov,alebo kvetoluky a tak :) / Storytelling :) tam to hádam nájdeš:)
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Poslaťod Yka » Pon 31 Mar 2008, 22:12

Mám problémik. nainštalovala som si free time a spustila. nešli mi stiahnute veci /bolo to modre/ tak som reštartla PC a sputila si sims znovu. teraz ked sa mi už načíta susedctvo tak kliknem na vybraný dom a on sa začne načitavať ale načítava sa 10 min a nespustí ho...neviete prečo?
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hanka » Pon 31 Mar 2008, 22:15

No tie modre veci co tam mas sa mi zda ze preto lebo nameas asi k tomu mesh..a co sa ti hra nacitava tak to bude asi nejakym downloadom vadnym..
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod Yka » Pon 31 Mar 2008, 22:16

Problem je v tom že mne to všetko pekne išlo kým som nenainštalovala ten nový datadisk. :(
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Poslaťod Alison » Pon 31 Mar 2008, 22:16

Yka tuším ono sa ťa to ešte predtým ako si klikneš na mesto ktoré chceš spýta že či povoliť vlastný obsah alebo nie..a ty musíš dať áno..potom hru vypnúť a znovu zapnúť a malo by ti to ísť..myslím,že reštartovanie PC s tým nič nemá
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Pon 31 Mar 2008, 22:18

ak mate downloady tak po nainštalovani noveho datadisku sa po 1 sopusteni hry nezobrazia, treba ju vypnut a spustit znovu a potom by malo byt vsetko v poriadku, a skúsila si spustit aj viac domov alebo iba jeden? ak iba jeden môhla sa vyskytnúť nejaká chyba, tam stačí jednoducho rodinu presťahovať, to sa mi už stalo, presťahovanie rodiny to vyriešilo
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Yka » Pon 31 Mar 2008, 22:22

Skušala som ich vysťahovatť a dať do prázdneho pozemku, ale aj tak sa to nenačitalo.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Poslaťod haany » Uto 01 Apr 2008, 00:03

Mala som teraz presne ten isty problem ako ty, Yka - nenacitala sa mi ziadna rodina. Vyriesila som ho tak, ze som odinstalovala Free Time, nahrala zalohu z Bon Voyage (predtym som tu zalohu ocesala o niekolko hackov :idea: ) a zase nainstalovala Free Time. Spustila som hru, cez tabulku som povolila vlastny obsah, odisla z hry, zase pustila, a vsetko odvtedy slape ako hodinky :wink:

(CEP-om ten problem s tvojim blikanim asi nebude...)
Obrázok užívateľa
haany
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 13:54
Bydlisko: Žilinaaa, momentálne Bratislaváááá

Poslaťod Yka » Uto 01 Apr 2008, 14:16

Dakujem vyskúšam, len jedna otázočka. ked odinštalujem free time tak ostatok mi pekne pôjde však?
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Uto 01 Apr 2008, 15:38

Áno mal by ti ísť ak máš zálohu :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Yka » Uto 01 Apr 2008, 16:47

Ešte jedna vec, viem že niekde sa to tu písalo, ale neviem to nájsť. Keď si chcem zálohovať hru, ako to spravím. TEda konkretne ako to spravím ked mám všetky datadisky a chcem odinštalovať free time a chcem aby mi zostali domy a simíci ktorých som mala /vo free time som ešte nič nerobila/
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Poslaťod kozenooo » Uto 01 Apr 2008, 19:10

zálohuješ priečinok , cesta k nemu je: C:\Documents and Settings\názov usera PC\Dokumenty\EA Games\ a tu zálohuj celý priečinok The Sims 2
Obrázok užívateľa
kozenooo
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:55
Pohlavie: Sim

Poslaťod Invisible » Uto 01 Apr 2008, 19:13

Yka: No normalne.. kliknes na celu zlozku C:\My Documents\EA Games\The Sims 2 a skopirujes (pravym tlacitkom mysi 8) ). No a skopirujes to na to miesto kde chces. Chapes? :wink: :roll:
//Nestihla som :( :P
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Uto 01 Apr 2008, 20:00

Yka pokial nemas zalohu urobenu este pred tym ako si nainstalovala free time tak toto je uz dost zbytocne, to co sa ludovo nazyva zaloha su subory, ktore si hra uklada a do tejto zlozky hra kazdym novym datadiskom nieco nove doinstaluje aj sem, cize ak uz raz free time mas nainstalovany nemozeme ti na 100% slubit ze hra pojde aj po jeho odinstalovani, vzdy si treba robit zalohu pred instalovanim noveho datadisku a nie po tom ako ten novy datadisk nieco dokasle, to uz je neskoro, na starom fore bol navod aj s vysvetlenim preco robit zalohu a kedy ju robit aby bola funkcna, navod sa vsak tak ako vacsina velmi neujal a tak sa mi zda zbytocne robit ho znovu, i tak sem po radu kazdy pride az ked je uz neskoro

este ti odporucim ked budres hru odinstalovavat tak to rob cez subor uninstal ktory sa nachadza tam kde je nainstalovany datadisk, ked iba vymazez zlozku bez odinstalovavanie zostanu ti v PC subory o ktorych mozno ani nevies a hra ti potom nemusi ist vobec
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia