instalacia

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

instalacia

Poslaťod didino » Str 16 Dec 2009, 19:17

Dobry den, mam jeden problem. Nainsatloval som si hru The sims 2( klasicka verzia). Nainstaloval som je bez problemov. Ked ale hru zapnem tak, sa mi spusti do krasohlidkova a vzdy to na tom istom mieste sekne, tak ze sa neda pohnut misou. Musim reštartovat pocitac :fist:
didino
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str 16 Dec 2009, 19:10
Pohlavie: Sim

Re: instalacia

Poslaťod Emerald » Str 16 Dec 2009, 20:47

Koľko máš RAM? A skúšal si to odinštalovať a nainštalovať aj ďalší krát? Možno sa inštaláciu ukončila no niečo neprebehlo správne a preto sa to zasekáva. A nedával si do hry nejaké downloady z internetu? Tie to tiež môžu spôsobovať, hlavne keď sa to vždy deje v tej istej chvíli.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: instalacia

Poslaťod Sašena » Str 16 Dec 2009, 20:48

To vypadá skoro na chybu v instalaci, pokud ti ta myš normálně nezlobí. Jestli se ti to seká pořád na stejném místě, pravděpodobně se ti něco špatně zapsalo do kompu. Zkus to klasicky odinstalovat a znovu nainstalovat, pokud to nepomůže, tak nám sem napiš, jakou máš sestavu (myslím tím procesor, grafickou kartu a RAM, případně operační systém).
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: instalacia

Poslaťod Barush » Pia 18 Dec 2009, 20:42

Toto sa dje aj mne, ale nie vždy presne na tom istom mieste, ale približne na tom istom, a skúšala som to aj odinštalovať a nainštalovať, ale nejde to, i keď je poravda, že mám dosť slabý procesor :) :oops:
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Re: instalacia

Poslaťod Emerald » Ned 20 Dec 2009, 19:19

Hej neukladáte si priebežne hru alebo teda dostatočne často na to aby si všetko nahrané váš PC zvládal zapamätať, takže keď prekročíte hranicu kedy je RAM plná tak sa vám hra zasekne. Teda to v prípade ak sa to neseká vždy na tom istom mieste iba po približne rovnakom čase hrania.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: instalacia

Poslaťod Barush » Ned 20 Dec 2009, 19:30

Nie, ja ani nehrajem dá sa povedať, náčíta sa mi celá dedina a zrazu, hudba skončí, myš nikde iba obraz...Niekedy ma to aj presunie aj na tú dedinu, ale iba výnimočne :D Nemám to vlastne ani kedy uložiť :P
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Re: instalacia

Poslaťod Emerald » Ned 20 Dec 2009, 21:45

Takže máš tak málo pamäte že tvoj PC nie je schopný do nej načítať ani to čo k spusteniu hry potrebuje.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia