zmiznuté rodiny:(

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

zmiznuté rodiny:(

Poslaťod Clover » Sob 17 Okt 2009, 16:41

Nehrala som sims asi mesiac, potom som si ho zapla a všetky moje rodiny vo všetkých susedstvách mi zmizli:(( a neviem ako ich obnoviť. Nič som však odvtedy nepreinštalovala ani v pc nepomenila. Prosím čo mám robiť? vie mi niekto poradiť ako ich mám vrátiť späť?
Clover
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob 17 Okt 2009, 16:36
Pohlavie: Simka

Re: zmiznuté rodiny:(

Poslaťod Sašena » Sob 17 Okt 2009, 17:24

To jako ve dvojce? To není moc běžné, a ta pausa nebyla zas tak dlouhá, a když jsi s tím nic nedělala, tak by se to stát nemělo. Ale vrátit to nejspíš nejde, jedině kdyby jsi měla nějakou starší zálohu hry. A co SimPe, s tím jsi nic nepodnikala?
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: zmiznuté rodiny:(

Poslaťod Clover » Sob 17 Okt 2009, 21:07

nie nič...a zálohu mám asi tak rok starú:((
Clover
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob 17 Okt 2009, 16:36
Pohlavie: Simka

Re: zmiznuté rodiny:(

Poslaťod Sašena » Sob 17 Okt 2009, 21:39

To je dost dlouho, ale možná tam některý ty rodiny ještě máš. Ale moc platná ti tak stará záloha nebude.
Mně se tedy stalo jednou něco podobného, ale jen v jednom městečku, a to jsem si ho vracela do hry asi po roce, když jsem přeinstalovávala hru. Bylo to jedno z těch původních, teď už nevím které, a ti původní obyvatelé tam byli do jednoho, ale ti, co jsem si tam dala já, byli prostě fuč, v domech mi zůstalo zařízení, někde bylo i jídlo na stole, ale nikde nikdo. A zmizeli mi i z těch rodin, do kterých jsem je přiženila nebo přivdala, a mimo to i všechny děti, které se mi v těch původních rodinách narodily. Tehdy mně napadlo, jestli bych je nenašla pomocí SimPe, ale nebyli ani tam.. Ale jestli máš SimPe nainstalované, mohla by jsi se přes Neighborhood Browser a pak Family information podívat, jestli je tam máš nebo ne, pak by se s tím možná dalo něco dělat.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: zmiznuté rodiny:(

Poslaťod Clover » Ned 18 Okt 2009, 20:47

aha, no skúsim si to nainštalovať...mne okrem rodín zmizli aj moje susedstvá a bytovky, čo som dala ja do hry...som z toho nešťastná, keby som vedela, že sa to stane hrala by som simsik každý deň...
Clover
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob 17 Okt 2009, 16:36
Pohlavie: Simka

Re: zmiznuté rodiny:(

Poslaťod Sašena » Ned 18 Okt 2009, 21:08

Ó jé, na to už bude pozdě, kdyby jsi to měla nainstalované, myslím to SimPe, tak by tam být mohli, měla jsem tam hodně dlouho simíky ze sousedství, které jsem zrušila, ale teď když to teprve nainstaluješ, tak si to načte jen momentální stav. A ten je takový, jaký je. Frekvence hraní na to vliv nemá, docela určitě.
To, co popisuješ, ale spíš vypadá, jako by jsi přeinstalovala poslední datadisk nebo celou hru, tím se všechno smaže. Nebo ti to udělal někdo jiný, tohle se ve dvojce fakt normálně nestává. Podívej se do instalace hry, klikni si pravým na složku posledního datadisku, který máš a podívej se, kdy byla vytvořena.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: zmiznuté rodiny:(

Poslaťod Clover » Uto 20 Okt 2009, 21:29

zložka bola vytvorená v januári, ja som si naozaj nič nepreinštalovala ani nikto iný...fakt sa mi to nechce hrať úúplne od začiatku, nie je predsa nejaké riešenie?
Clover
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob 17 Okt 2009, 16:36
Pohlavie: Simka

Re: zmiznuté rodiny:(

Poslaťod Sašena » Uto 20 Okt 2009, 22:31

Dívala jsem se leckde, ale nikde se takový problém neřešil, a pokud ano, vylezlo z toho to, že si dotyčný přeinstaloval bez zálohy, takže to není tvůj případ. Já bych ti ráda pomohla, ale fakt nevím jak, a co se ti s tím vlastně stalo.
Podívej se ještě do Dokumenty - EAGAMES - TheSims2 - Neighborhoods, tam jsou totiž všechny uložené hry a měla bys tam mít i ta svoje městečka, pod názvy N004, N005 atd, jestli tam jsou, neměly by vymizet ze hry. Taky zkus v té složce TheSims2 vymazat soubory Groups.cache a cigen.package. Neboj se, ony se udělají samy zase znovu. Asi to nepomůže, je to spíš potřeba udělat, pokud hra nejde spustit vůbec, ale zkusit se má všechno.
Pokud v té složce Neighborhoods všechno máš a přesto ti to nefunguje, tak můžeš ještě zkusit udělat zálohu složek Neighborhoods, Downloads, a těch složek, do kterých jsi něco ukládala, jako je SavedSims(simíci vytvoření v BS nebo stažení), PackagesLots(zabalené vlastní postavené domy), LotCatalog(domy stažené z internetu, které jsou pak na liště domů), případně další, ve kterých něco máš. Pak zkus přeinstalovat poslední vydaný datadisk, a po nové instalaci těmi uloženými složkami přepsat ty, které se ti v dokumentech zase vytvoří, případně je tam jen přidat. Je to jediné, co mně napadá, že by možná pomohlo.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: zmiznuté rodiny:(

Poslaťod Clover » Pia 23 Okt 2009, 22:59

to N004 a N005 tam nemám:(, neviem síce prečo ale nie je to tam...aj tak ti veľmi pekne ďakujem, že si sa mi na to aspoň pozrela a pokúsila sa mi pomôcť...sims ma na celej čiare sklamal alebo teda to niečo čo mi spôsobilo tento problém...naozaj si neviem predstaviť čo sa mohlo stať, nič nové som si od posledného hrania neinštalovala ani neodinštalovala...a teraz niekoľko rokov hrania je nenávratne preeeč: :no: :(
Clover
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob 17 Okt 2009, 16:36
Pohlavie: Simka

Re: zmiznuté rodiny:(

Poslaťod Sašena » Pia 23 Okt 2009, 23:31

Je to k vzteku, ale nic s tím nenaděláš,co je pryč, už nenajdeš, leda tak možná v koši, tam jsi se dívala? ale moc naděje tomu nedávám. S tímhle ti asi těžko někdo pomůže, co se stalo, fakt netuším. Jedině si můžeš ty městečka nahrát z té staré zálohy, jestli jsi je už měla, ale hrát kus znovu se ti asi nebude ani chtít. Je mi to líto, že jsem ti nemohla pomoct, ale tohle je asi nad síly každého.. hrozně by mně zajímalo, co se vlastně stalo, i když se to asi nikdy nedozvíme. :unbelieve:
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia