Downloady

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Re: Downloady

Poslaťod klei6 » Str 28 Júl 2010, 14:07

Hej veľmi..:D Simsa mám už strašne dávno a vôbec neviem ako dávať downy..:D Ja som ľavá..:D
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Re: Downloady

Poslaťod l.e.s.l.e.e. » Str 28 Júl 2010, 14:09

no mne zas downy nejdú, lebo nemám zložku a keď ju vytvorím zmaže sa .. ozaj, neviete čo s tým?
It's easy to think of themselves as such, but it is difficult to think of themselves in society

I am sometimes very curious: CAUTION
Obrázok užívateľa
l.e.s.l.e.e.
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Uto 27 Júl 2010, 16:37
Bydlisko: stolička pri stole
Pohlavie: Simka

Re: Downloady

Poslaťod Emerald » Str 28 Júl 2010, 19:12

4. Keď si stiahnem nejaký predmet a kliknem naňho, tak mi napíše: "Dvojitým kliknutím na obsah vlastného balíčka sa program nainštaluje." Keď to urobím, tak sa to napíše znovu. Čo mám robiť?
Popravde to píše každému. Stačí, keď tento súbor prekopírujte do nasledovného adresára: Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads a všetko vám už bude fungovať. Môžete potom skúsiť zapnúť hru a pozrieť sa na predmet, či ho už máte. Treba ho však dôkladne všade vyhľadať v hre.

A je to aj tu: http://www.thesims2.gamesims.sk/otazky.htm a aj niekde tu vo fóre. Na pridávaní downloadov do TS2 nie je nič zložité iba si treba poriadne prečítať ako na to a taktiež ak niečo sťahujete treba skontrolovať či to nevyžaduje mesh a ak áno pozrieť sa či je pribalený alebo je naň na stránke odkaz (ono to tam vždy je napísané pri tých downloadoch). A taktiež niektoré downloady vyžadujú niektoré špeciálne dodatky, ale to tam je tiež vždy napísané.
Suma summarum, treba si prečítať návody tu na stránkach a potom aj poznámky pri samotných downloadoch keď ich sťahujete. Ak neviete po anglicky, nemecky... alebo z akých stránok sťahujete použite http://translate.google.sk/
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Downloady

Poslaťod klei6 » Štv 29 Júl 2010, 23:16

Ešte tu mám jednu otázku ohľadom downov. Keď si aj nejaký stiahnem, vlasy, oblečenie, tak v hre mi to ukazuje ako maxis vlasy. Nevie niekto jak na to? Aby to šlo normal....? Ale inak niektoré downy idú...
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Re: Downloady

Poslaťod schnegy » Štv 29 Júl 2010, 23:45

Zda sa mi, ze maxis vlasy to ukazuje, ak nemas mesh. Skus skontrolovat, ci si ho stahovala.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Downloady

Poslaťod klei6 » Pia 30 Júl 2010, 11:01

Jáj, ja debil..:D :slap: Jasne že som ich nesťahovala, no ale díky..:D
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Predchádzajúci

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia