Zrazu prestalo isť

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Poslaťod Max » Sob 10 Jan 2009, 22:38

tuto si stiahni demo verziu na 30 dni

http://tinyurl.com/3ybfsx

potom nainstaluj a spusti a daj moznost Copy :)
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod wiwi66682 » Sob 10 Jan 2009, 23:03

aha ďakujem takže dám do mechaniky cd spustim a dam ze kopy the sism 2 free time??teraz sa mi to akurat stahuje..
wiwi66682
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Pon 28 Júl 2008, 18:02
Bydlisko: Chynorany

Poslaťod Max » Sob 10 Jan 2009, 23:24

no takto das do mechaniky dvd sims 2 the freetime das copy a potom ked sa to spravi das do mechaniky prazdne dvd a ono sa to napali :)
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod wiwi66682 » Ned 11 Jan 2009, 09:22

aha a nevadi ked ta mechanika nezaregistruje ze ej v dnu cd???ale to robi len s free timom.Tak som sa rozhodla ze dam do mechaniky rovno to prazdne cd a išla som cez nejaky iny program lebo mi ten ktory som si stiahla nejd...no dala som tam ze zapoisat na disk celu zlozku free timu a dala dom ze vypalit na disk setko to tam dam a dam ze hrat a ono to stale nejde :( :evil:
wiwi66682
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Pon 28 Júl 2008, 18:02
Bydlisko: Chynorany

Poslaťod Max » Ned 11 Jan 2009, 11:55

no ked ti uz nerozpozna to dvd, tak to treba skusit na inom pc napalit, lebo mne tiez niektore dvd necita, ale ten NTI media maker ich vidi a daju sa napalit, takze tento problem tiez takto riesim, ale vyzera to tak, ze ani to ti nejde, tak treba skusit iny pc
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod wiwi66682 » Ned 11 Jan 2009, 13:16

aha no ale tu je dalsi problem ze mam the sims 2 original len tam sa to len nainstaluje a nejde to....skusim tam nainstalovat free time ale neviem ci pojde
wiwi66682
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Pon 28 Júl 2008, 18:02
Bydlisko: Chynorany

Re: Zrazu prestalo isť

Poslaťod fanynka83 » Str 18 Nov 2009, 21:57

ludia asi ma uz porazi ale potrebujem opet pomoct..teda ide o to,ze akurat drvim sims2 a kvoli fotkam som stlacila na mojom notbooku klavesovu skratku funkcion a f10 co je skryvanie toho ovladacieho panela...no a zvuk sa mi na notbooku prepol tak ze mi naraz hra aj s reprakov aj s notbooku..neviete niekdo co s tym?uz sme s priatelom pozerali aj v nastaveniach notbooku ale vyzera to tak ze vsetko je nastavene dobre..neviete mi niekdo poradit co s tym?teda jasne je,ze chcem aby mi zvuk isiel len z reprakov... :cry: prosim o akukolvek radu :pray: ...diky moc...

edit:priatel :heart: mi to uz urobil ani sam nevie ako... :lol: ale urobil a to je hlavne... :D
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia