Odpovede na najčastejšie kladené otázky!

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Odpovede na najčastejšie kladené otázky!

Poslaťod Emerald » Pia 29 Aug 2008, 01:12

1. Čo mám robiť, aby som mal dvojčatá??
Už v dávnejšom chate na oficiálnej stránke som videl takúto otázku. Popravde na ňu veľmi poriadne ani neodpovedali, ale snáď vám tá odpoveď aspoň trocha pomôže a zvýši šancu narodenia dvojčat :). Napísali tam jednu krátku stručnú vetu, že zvýšenie pôrodu dvojčat može pomôcť jedno jedlo. Aké? To si máme asi domyslieť, alebo si to nejako vyskúšať so všetkými dostupnými jedlami v hre. Mne sa podarilo "spraviť" dvojčatá asi 4-5krát a neviem či to bolo kvôli určitému jedlu, ale pokúšal som sa spraviť, čo najviac jedál. Ďalšími ľahšími možnosťami je skúsiť patch, alebo vyskúšať nový cheat, ktorý je platný už od datadiska Open For Business. Od tohto datadiska funguje aj jedlo - tvarohový koláč - ako pomôcka na narodenie dvojičiek. Koláč stačí zjesť pred pokusom o dieťa, čo vás môže priviesť k dvojčatám.

2. Akú kariéru si mám vybrať, aby po mňa do práce chodila helikoptéra?
Musíte si vybrať kariéru armáda. Helikoptéra po vás ešte nebude chodiť, budete potrebovať niekoľko postupov, kým sa na to dopracujete (asi 6-7). Potrebujete byť veľkoadmirál.

3. Prečo mi nejde stavací mód (stavba stien, podlah, okien, dverí...)?
Je zrejmé, že nemáte originálku, ale pirátsku verziu. V takomto prípade si potrebujete zakúpiť originálnu verziu hry. Táto stránka ilegálnosti nepodporuje!

4. Keď si stiahnem nejaký predmet a kliknem naňho, tak mi napíše: "Dvojitým kliknutím na obsah vlastného balíčka sa program nainštaluje." Keď to urobím, tak sa to napíše znovu. Čo mám robiť?
Popravde to píše každému. Stačí, keď tento súbor prekopírujte do nasledovného adresára: Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads a všetko vám už bude fungovať. Môžete potom skúsiť zapnúť hru a pozrieť sa na predmet, či ho už máte. Treba ho však dôkladne všade vyhľadať v hre.

5. Ako mám presťahovať rodinu z jedného susedstva do druhého?
Je viac spôsobov, ako rodinu presťahovať. Napr.: V susedsve kliknite na hlavnom paneli ikonu domu, objaví sa vám ponuka, kde by ste mali mať naľavo ikonu rodiny s takou šípkou, kliknite na ňu. Potom kliknite na dom, ktorý chcete vysťahovať a po chvíli zistíte, že sa vám rodine presunie do ponuky nenasťahovaných rodín. Choďte teraz do iného susedstva a tam by ste mali mať túto nenasťahvanú rodinu v ponuke. Môžete si teraz vybrať, aký dom sa vám páči v novom susedstve. Druhá možnosť je, že presuniete celú rodinu aj s parcelou vášho domu do ponuky ostatných domov. Postup je rovnaký, pričom nekliknete na ikonu rodiny so šípkou, ale domu so šípkou.

6. Kde môžem nájsť Bellu Gothovú?
Bella sa podľa všetkych zdrojov nachádza v susedstve menom Podivín (Strangetown). Ak ju chcete nájsť musíte sa do Podivína nasťahovať (nemusíte sa tam nasťahovať s rodinou Goth) a pri troche šťastia ju možno uvidíte ako návštevníčku vášho domu. Ak Bellu stretnete, tak s ňou môžete robiť všetko ako s obyčajným návštevníkom. Viac tu.

7. Ako si može Sim počas hry zmeniť štýl oblečenia? Totiž v skrini v danom štýle oblečenia (športovný, spoločenský...) je len jeden typ šiat.
V prvom rade si musíte uvedomiť to, že The Sims 2 nie je The Sims 1. Už nemáte v šatníku všetky možné šaty hry, ako to bolo v The Sims 1. Teraz na šaty musíte zájsť do mesta! Najprv je potrebné zavolať taxík telefónom, aby ste šli do obchodu. S autom sa dostanete do susedstva, kde si ľubovoľne vyberáte z niekoľkých miestnych obchodov. Logicky kliknete na ten, pri ktorom je popis obchodu súvisiací s oblečením. V predajni si šatstvo vyberáte už len podľa vášho vkusu. Keď dorazíte domov, v šatníku už máte automaticky doplnený odev, ktorý ste kúpili.

8. Ako zmeniť oblečenie pre batoľatá?
Najprv musíte mať nainštalovaný aktuálny oficiálny patch, ktorý toto zabezpečuje (patch vlastne opravuje chyby, ktoré Maxis urobil. Od datadiska Univerzita a vyššie patch nie je potrebný). Potom potrebujete prebaľovací stolík, ak ho nemáte musíte si ho dokúpiť. Je tiež potrebné si v obchode prikúpiť aj nejaké oblečenie, pretože inak batoľa ťažko prezlečiete. Ak tieto podmienky spĺňate niet žiadnych pochýb, že keď kliknete na prebaľovací stolík, objaví sa vám možnosť "Zmeniť každodenné oblečenie/pyžamo". Kliknite napr. na zmenu každodenného oblečenia a hneď sa vám ukáže tabuľka výberu všetkých možných oblečení pre batoľa.

9. Ako si zobrať dovolenku z práce?
Stačí, ak do práce vôbec nepôjdete a automaticky vám ubúdne jeden deň z dovolenky. Ak si chcete ponechať počet dovoleniek (nechcete s nimi mrhať), tak vám určite postačí, keď zavoláte do práce a ospravedlnite sa z choroby (oklamete tým vlastne riaditeľa). Ale pozor, nerobte to často, inak vás vyhodia z práce!

10. Ako mám zistiť, že môj Sim je tehotný?
Po milovaní sa ozve krátka zvučka, čo vám dá najavo, že Simka je tehotná. Už len potom vyčkajte 3 simské dni, počas ktorých bude Simke narastať brucho a za pár dní budute mať novonarodenca.

11. Ako dlho trvá každá jedna etapa Simov?
novonarodenec: 3 simské dni
batoľa: 4 simské dni
dieťa: 8 simské dni
teenager: 15 simské dni
mladý dospelý Sim: 24 simské dni
dospelý Sim: 29 simské dni
starec: 11-31 simské dni (záleží od aspirácie pri prechode na etapu starca)
(tehotný Sim: 2-3 simské dni)

12. Prečo mi nejde otvoriť cheatovacie okienko?
Zrejme používate ICQ, alebo iné programy, ktoré máte súčasne zapnuté s hrou. Pred zapnutím hry by ste mali vypnuť všetky programy, ktoré by mohli narúšať hru. Môžete mať aj iný problém, riešenie nájdete tu.

13. Ako mám postupovať so stiahnutými vecami do hry?
Väčšinou pri každom downloade mám napísaný postup. Ak sa jedná o súbor s koncovkou package, tak všetky downloady kopírujte do adresára: Dokumenty/ EA Games/ The Sims 2/Downloads. Ak sa jedná o inštalačku (Sims2Pack), tak na súbor kliknite dvakrát a dajte inštalovať. Inštalačku majú väčšinou domy, alebo ofic. objekty vytvorené Maxisom.

14. Prečo mi nejdú žiadne downloady, hoci ich mám presne podľa postupu rozbalené a uložené do zložky Downloads?
Ak ste si istí, že ste sa v postupe nezmýlili a stiahnuté veci ste dali presne tam, kde patria, potom je pravdepodobné, že hra požaduje najnovší CEP (347kB), ktorý môžete stiahnuť tu. Po stiahnutí nainštalujte CEP a spustite hru, či vám downloady idú.

15. Prečo mi nejdú obrazy celebrít, ktoré sú na stiahnutie na tejto stránke?
Platí to isté, čo v 14. otázke, pokiaľ ste dobre postupovali v návode a prekopírovali ste rozbalené obrazy do Downloads.

16. V adresári - Dokumenty/EA Games/The Sims 2/ - žiadna zložka Downloads nie je. V čom j problém?
Zložku Downloads si môžete vytvoriť bez problémov sami. Hlavne nespravte v názve chybu, inak vám to nebude platné. Zložka sa musí nachádzať v presnom adresári: Dokumenty/ EA Games/ The Sims 2/ a musí sa začínať veľkým písmenom - Downloads.

17. Po zapnutí hry mi vypíše: Please ensure The Sims 2 (University, Nightlife...) disc in the drive, select OK and restart the application. Čo mám robiť?
Presuňte sa na otázku 3.

18. Prečo sa môjmu ovociu a zelenine nedarí?
Je to hlavne preto, že im chýba voda, sú preliate alebo majú nedostatok slnečného ožiarenia. Ovociu a zelenine sa najlepšie darí v skleníkoch. Na vybudovanie skleníka sa v hre nachádzajú špeciálne steny a strecha, ktoré nájdete v novej kategórii stavacieho módu, ktorá je venovaná záhradkárčeniu. Po postavení skleníka doňho umiestnite samozavlažovacie zariadenia a špeciálne solárne lampy. Oboje nájdete v už spomínanej kategórii. V takomto plne vybavenom skleníku sa vášmu ovociu a zelenine bude dariť omnoho lepšie a budú i pravidelne polievané.

19. Ako sa môj Sim môže stať niektorou zo zvláštnych postáv?
V hre je niekoľko zvláštnych postáv, no nie na každú sa Sim môže premeniť. Z vášho Sima sa môžu stať tieto postavy:

Duch – ním sa váš Sim môže sťaž až po smrti.

Mimozemšťan – je jednou z postáv, ktorou sa váš Sim nemôže stať len tak. Preto aby ste mali mimozemšťana musíte zájsť do susedstva Podivín, kde je hneď niekoľko rodín s mimozemšťanmi alebo počkať, kým vám Sima unesú a vrátia ho naspäť tehotného, vtedy sa vám narodí malý zelený mimozemšťan.

Zombie – aby ste v hre mohli mať zombieho potrebujete datadisk Univerzita. Tak za prácu v kariére Paranormálne javy získate ako odmenu oživovací telefón, ktorým môžete zavolať smrtke a poprosiť ju aby oživila niektorého zo Simov, ktorý vám zombreli. Aby vám namiesto normálne Sima dala zombieho musíte zaplatiť menej ako 1022 simoleonov.

Upír – aby ste sa ním mohli stať potrebujete datadisk Nočný život. Potom stačí ak v noci zájdete na obecný pozemok a pohľadáte tam nejakého upíra (pozor nie vždy sa musia objaviť, väčšiu šancu budete mať na obecnom pozemku umiestnenom v podsusedstve patriacom k tomuto datadisku). S tým upírom sa musíte spriateliť a on potom vášho Sima môže uhryznúť a premeniť ho tým na upíra.

Robot SERVO – robot je ďalšia z postáv ktorými sa váš Sim nemôže stať. Ak máte datadisk Vo svete podnikania takéhoto robota si môžete vyrobiť. Potrebujete k tomu iba pult na výrobu robotov a zlatý talentový odznak v ich výrobe. Potom budete mať po kliknutí na ten pult možnosť okrem iného vyrobiť aj robota SERVA.

Vlkolak – k tomu aby sa ním váš Sim mohol stať potrebujete datadisk Maznáčikovia. Postup je potom takmer rovnaký ako pri upírovi až na to, že za psom (ktorého spoznáte tak, že mu oči budú svietiť na žlto) nemusíte nikam chodiť. Takýto pes na váš pozemok príde hocikedy v noci. Ak chcete takéhoto psa prilákať mali by ste mať na pozemku veľa stromov.

Simorost – simorostom sa váš Sim môže stať iba ak máte datadisk Ročné obdobia. Simovia sa na simorostov menia vtedy, ak pri záhradkárčení používajú veľa chemického hnojiva.

Yeti – táto postava je súčasťou datadisku Šťastnú cestu. Váš Sim sa ňou nemôže stať, no ak ho nájdete tak ho môžete pozvať aby sa presťahoval do vášho domu a býval s vašou rodinou.

Čarodejnica – ak máte datadisk Život v byte tak jednoducho vyhľadajte čarodejnicu a spriteľte sa s ňou. Potom ju môžete požiadať, aby vás premenila na čarodejnicu.

20. Už nechcem aby bol môj Sim zvláštnou postavou! Ako na to?

Duch – ak vám zomrel Sim a vy ho chcete oživiť v prvom rade potrebujete datadisk Univerzita. Ak ho máte tak pomocou odmeny za kariéru Paranormálne javy, ktorou je špeciálny telefón, môžete zavolať smrtke a ak ponúknete viac ako 1022 simoleonov smrtka vám vráti Sima v jeho pravej podobe.

Zombie – tento druh simov sa nedá vrátiť do pôvodnej podoby. Ak sa rozhodnete, že chcete zombieho tak sa s tým budete musieť zmieriť, že ním aj zostane.

Upír – aby sa váš Sim premenil späť na normálneho musí vypiť Vampirocilín-D.

Robot SERVO – robot je postava, ktorú si vyrobíte. Takže ak ho už nechcete jednoducho ho vypnite.

Vlkolak – aby sa váš Sim zmenil na normálneho musí vypiť nápoj Lycantropylin-B.

Simorost – na zmenu simorosta na obyčajného Sima taktiež potrebujete nápoj Antifloricin-C.

Čarodejnica – aby sa váš Sim zmenil späť musí vypiť nápoj Protičarodejnícky lektvar-E.

21. Kde sa dajú kúpiť tie špeciálne nápoje?
Špeciálne nápoje predáva cigánka – dohadzovačka, no niektoré sa dajú kúpiť aj od iných postáv.
Vampirocilín-D – cigánka
Lycantropylin-B – cigánka, zvieracia trénerka
Antifloricin-C – cigánka, členovia záhradkárskeho klubu
Protičarodejnícky lektvar-E – cigánka

22. Prečo keď si kúpim pult na roboty nemám možnosť vyrobiť SERVA?
Na to aby ho váš Sim mohol vyrobiť potrebuje zlatý talentový odznak vo výrobe robotov. Na začiatku váš Sim nebude mať žiadny odznak, teda ani žiadne skúsenosti s výrobou robotou. Postupne keď bude vyrábať najskôr hračkárske roboty a neskôr, keď získa ďalšie odznaky aj iné druhy robotov, sa prepracuje až k zlatému odznaku.
Na rovnakom princípe funguje i výroba hračiek, kytíc kvetov, keramiky a pri šití.

23. Čo mám spraviť preto aby môj Sim získal studňu prianí?
Prvou podmienkou je to aby ste mali datadisk Ročné obdobia. Studňu prianí vám môžu darovať členovia záhradkárskeho spolku ako odmenu za príkladnú starostlivosť o záhradu. Členov záhradkárskeho spolku pozvete telefonicky Zavolať/Služby/Záhradkársky spolok. O chvíľu na váš pozemok príde niekoľko zástupcov spolku, ktorý si pozrú vašu záhradku a ak sa im bude páčiť tak vás odmenia. Prehľad prianí a ich následkov tu.

24. Aké druhy kariér sú v hre?
V základnej hre ich je 10 a ďalšie pribúdali spolu s niektorými datadiskami. Tu je ich prehľad aj s odmenami:

Základná hra
Šport – Boxovací pytel Námaha
Obchod – Odpalotron
Zločin – Detektor lži Nervocuk
Pohostinstvo – Zařízení na výrobu čokolády Šokoláda 980
Polícia – Skvostný snímač otisků prstů
Zdravotníctvo – Cvičná operační stanice „Přesný řez“
Armáda – Překážková dráha „Dej si do těla“ od Námaha
Politika – Elektronická televizní nápověda Bushmaster
Veda – Biotechnická stanice od Simsanto a.s.
Flákač – Hydroponická záhrada Aquazeleň

Datadisk Univerzita – tieto kariéry sú dostupné iba pre Simov, ktorý vyštudovali vysokú školu.
Zábavný priemysel – Automatický kozmetický chururg doktora Vu
Prírodné vedy – Laganaphyllis Simnovorii
Paranormálne javy – Oživonomitron
Umelec – Historický fotoaparát Lumina Pro

Datadisk Ročné obdobia
Dobrodruh – Zlatá lebka Jumboka VI.
Vzdelávanie – Multioborová knihovna od Knihomola
Počítačové hry – Domorodý pinball
Žurnalistika – Gootengaugenova cena za excelentní novinářskou práci
Právo – Advokátský stupínek „Námitka“
Hudba – Rocková palice

Datadisk Voľný čas
Architektúra – Kreslíci stůl série SIM od Řízných Řemeselníků
Tanec – Báječná baletní tyč od Prímabaleríny
Zábava – Osobní hvězda
Spravodajská služba – Zvukový zesilovač od Krtečka s.r.o.
Oceánológia – Bezstarostný kapřinec od Rádobyryby

25. Aké druhy talentových odznakov sa v hre dajú získať?
Talentových odznakov je niekoľko druhov a treba k nim niektoré datadisky. Tu je prehľad všetkých odznakov rozdelený podľa datadiskov.

Datadisk Vo svete podnikania
Predaj
Dopĺňanie tovaru
Práca s pokladňou
Kaderníctvo/kozmetika
Výroba kytíc kvetov
Výroba hračiek
Výroba robotov

Datadisk Ročné obdobia
Rybárčenie
Záhradkárčenie

Datadisk Voľný čas
Šitie
Hrnčiarstvo
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Dijanka23 » Pia 05 Sep 2008, 09:46

mam take podla mna caste otazky...idem si urobit panelak,neviem,ale co ma obsahovat,okrem tych dveri na byty,aby po pridani cheatu fungoval...a este aky je ten cheat na zmenenie rezidencneho na apartman....dakujem za odpoved
Obrázok užívateľa
Dijanka23
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Sob 14 Jún 2008, 01:09
Bydlisko: Svidnik

Poslaťod Emerald » Pia 05 Sep 2008, 12:03

v téme Apartment life je už niekoľko dní odkaz na návod na stavbu bytovky vyrobený priamo spoločnosťou EAgames, je tam všetko podrobne napísané a je tam aj veľa obrázkov, a taktiež cheat na zmenu pozemku na apartmánový

ale tak tu je presná URL toho návodu:
http://thesims2.ea.com/getcoolstuff/apt_building_tutorial.pdf
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Dijanka23 » Pia 05 Sep 2008, 12:11

dakujem Emerald
Obrázok užívateľa
Dijanka23
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Sob 14 Jún 2008, 01:09
Bydlisko: Svidnik

Poslaťod DeDe » Štv 18 Sep 2008, 13:49

ahojte prosim vas vie mi niekto poradit ako sa okorenuje milovanie simov? vola sa to myslim woo hoo ale neviem si poradit ako to mam spravit a uz som skusala vsetko
DeDe
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv 18 Sep 2008, 13:47

Poslaťod Emerald » Štv 18 Sep 2008, 14:09

dáš dvoch simíkov ktorý majú veľmi dobrý vzťah (tzv. srdiečka) odpočívať na manželskú posteľ, každý z nich si ľahne na jednu stranu postele ale nepôjdu spať, potom si vyberieš jedného simíka a klikneš na druhého a budeš tam mať možnosť Milovať sa (to je WooHoo)

WooHoo sa okrem klasickej manželskej postele dá robiť ešte vo výrivke, fotografickej kabínke, aute a vstavanom šatníku
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod DeDe » Štv 18 Sep 2008, 21:35

no ano to viem oni sa mi uz milovali ale ked som pozerala stranky s videami o simsoch tak tam sa milovali tak inak... tak vasnivo... tak ze ci sa to da a ak ano tak ako lebo ja to neviem aby sa mi tak vasnivo milovali a potom ked sa domiluju tak este aby sa tak pritulili k sebe... mne sa to neda neviem preco :(
DeDe
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv 18 Sep 2008, 13:47

Poslaťod Emerald » Štv 18 Sep 2008, 23:37

no hej ale to je tak iba keď to robia Prvý krát, vtedy je to také iné
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

lykantropie

Poslaťod lubo666666 » Sob 01 Nov 2008, 19:12

nejde sa mi stat vlkolakom lebo ten pes mi ujde rychejsie nez sa s nim spriatelim co mam robit
???
lubo666666
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 00:35

Poslaťod Emerald » Sob 01 Nov 2008, 23:24

čakať kým príde znovu
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Stiahnuté veci

Poslaťod Katenka » Štv 13 Nov 2008, 20:13

keď si niečo stiahnem tak to má koncovku rar dám to Downloads a nejde mi to....zas sa mi zobrazí že Dvojtím kliknutím atd. v jedné z odpovedí tu je napísané že je potreba niečo stiahnut a pak to pojde...na tej stránke na ktorú je tu odkaz som žiadné download toho programu nenašla.....vie mi niekto poradit...?????napísajtě plsky here...
Obrázok užívateľa
Katenka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Uto 04 Nov 2008, 22:07
Bydlisko: Česká republika
Pohlavie: Simka

Poslaťod ELLiE » Štv 13 Nov 2008, 20:25

Potrebuješ WinRAR, v tom to rozbal a tie súbory .package presuň do Downloads

A potrebuješ na niektoré downloady aj CEP

Sims2Pack Clean Installer sa tiež hodí na červeno ti vyznačí pokazené downloady :P

Oba programy nájdeš na http://modthesims2.com
I'am rockstar!

<b>ELLiE!</b> ! ^^;
Obrázok užívateľa
ELLiE
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 13:24
Bydlisko: SR, Bratislava

Poslaťod Katenka » Štv 13 Nov 2008, 20:31

já se na tei stránke Mod the Sims 2 vobec nevyznám.......mohla by si prosím napísať odkazy kde všetky tie programy čo potrbujem stiahnem..?? a musím tam být registrovana..???? plsky PM
Obrázok užívateľa
Katenka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Uto 04 Nov 2008, 22:07
Bydlisko: Česká republika
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Štv 13 Nov 2008, 21:26

http://forum.gamesims.sk/viewtopic.php?t=127&start=0
tu je téma venujúca sa downloadom! v nej nájdeš odkaz na CEP
program winrar nie je nijak spojený s hrou The Sims 2 je to program ktorý je súčasťou operačného systému windows, ak ho nemáš alebo máš iný OS na internete sa dajú stiahnuť trial verzie na 30 dní, program si inak treba kúpiť
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Stiahnuté veci

Poslaťod ELLiE » Štv 13 Nov 2008, 22:14

Katenka píše:keď si niečo stiahnem tak to má koncovku rar dám to Downloads a nejde mi to....


Emerald: Nehovorím že to má niečo s tým spoločné, ale že to má v tom WinRare rozbaliť :cry:
I'am rockstar!

<b>ELLiE!</b> ! ^^;
Obrázok užívateľa
ELLiE
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 13:24
Bydlisko: SR, Bratislava

Ďalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia