Ako urobiť zálohu

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Ako urobiť zálohu

Poslaťod Alexxali » Ned 08 Jún 2008, 23:13

Určite niekto z vás, už mal problém so Simsom, a museli ste ho vymazať. Ale sa vám nechcelo vymazávať všetkych vašich simov, rodiny, domy, stiahnuté objekty... A chcete si zahrať so všetkym tímto aj na budúce... Čo treba robiť ???

Všetko, čo musíte spraviť je iba, uložiť dôležité pre vás súbory !
Chcete vedieť ako to spraviť ? Tak čítajte text ďalej !


Vysvetlenie dôležitých súborov


Downloads - tu sú všetky objekty, simy, domy, oblečenia atď, ktoré ste stiahli.
Movies - tu sa nachadzajú všetky videá
Music - muzika, ktorá hrá u simov na magnetofóne
SavedSims - tu sú hotový simovia, ktorých možete použivať v CAS*
LotCatalog - tu sú loty a domy, ktorých možete najsť v "Kôši domov"
Neighborhoods\N00(1/2/3/4...) - váše susedstvo, každé susedstvo má svoje číslo = Pleasantview - N001, Strangetown - N002 atď... Ak máte datadisk Seasons**, tak Riverblossom Hills - G001, Pleasantview - N001 atď...

PS
Pre začiatočníkov : všetky súbory sa nachadzajú tu = Moje Dokumenty/EA Games/The Sims 2



*CAS = Create-A-Sim = Vytvoriť-Sima
**Seasons = Ročné Obdobia
Naposledy upravil Alexxali dňa Ned 03 Máj 2009, 18:13, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Alexxali
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 621
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 14:02
Bydlisko: Paris
Pohlavie: Sim

Poslaťod vika » Sob 30 Aug 2008, 13:21

chcem sa spytat, ze ked som nainstalovala novy datadisk a hru som si nezalohovala a potom som posledny nainstalovany datac odinstalovala, ze ci sa mi pokazila hra a musim ju celu zase preinstalovat? alebo staci ak nainstalujem apartment life a hra pojde? diky
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Poslaťod peternr79 » Štv 04 Sep 2008, 21:19

Takze ked si toto vsetko zalohujem na cd-cko,tak mi to po novom nainstalovani Simsov bude stacit prekopirovat do tych zloziek? Spravne? Nebudem musiet vsetko nanovo instalovat?
peternr79
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Pon 18 Aug 2008, 22:51
Bydlisko: Nitra
Pohlavie: Sim

Poslaťod Invisible » Štv 04 Sep 2008, 22:09

peternr79: Presne tak. :wink:
Ale nemusíš to inštalovať na cd, stačí do počítača (len logicky na iné miesto ako to bolo predtým :roll:)
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod peternr79 » Štv 04 Sep 2008, 22:54

Ide o to ze mi brat bude mozno formatovat HDD,mam totizto rozdeleny na dve casti a potrebujem hlavny(systemovy) o nieco zväcsit. zato to pojde na cd-cko. :)
Inak, Dakujem za odpoved

Edit by Emerald: nepovolená citácia!
peternr79
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Pon 18 Aug 2008, 22:51
Bydlisko: Nitra
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia