umrtie Simov

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

umrtie Simov

Poslaťod cieľ » Sob 21 Júl 2012, 17:13

Ahojte,neviem ci mam natolko pokazenu tu hru,ale ekd umrie Simik tak sa mi nezobarzuje nahrobok a navyse ked si vyberam v ktorej rodine chcem hrat tak je tam aj ten mrtvy Simik,ktory sa umsieva akoby vobec neumrel..dalej mi nejde ani prestahovanie Simikov,nachvilu sa trebars obrazovka zastavi,asi na sekundu ale potom uz idu svetci dalej,nevyskoci mi to okienko koho chcem prestahovat..nie su na toto vsetko nejake cheaty alebo tak nejak?Uz mi to dlshiu dobu nefunguje....
Dakujem za skoru odpoved
cieľ
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob 21 Júl 2012, 16:59
Pohlavie: Simka

Re: umrtie Simov

Poslaťod schnegy » Sob 21 Júl 2012, 23:30

To su zvlastne chyby. S TS2 som nikdy nemala vacsie problemy, jedine zo zakladnou hrou, tam si pamatam jeden velmi skaredy bug, co sa mi vyskytol. Ked mas hru aktualizovanu a nemas ziadne chybne downloady, nevidim dovod, preco by ti hra mala robit podobne blbosti. O podobnom probleme som nepocula, takze ti neviem poradit.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia