Zmizli mi susedstvá!

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Zmizli mi susedstvá!

Poslaťod Lils » Str 07 Mar 2012, 22:27

Hru Sims 2 nemám dlho, ale už som si vytvorila veľa rodiniek na ktorých mi záleží. A dnes som chcela ísť hrať a všetky susedstvá mi zmizli!! :evil: :cry: :cry: ja neviem čo mám urobiť..v zložke - EA Games/The Sims 2/Neighborhoods/ N001 - tam je Krasnohlídkov obrázok, dokumenty o ňom atď. a tak aj o iných susedstvách.. no a to tam mám ale v hre nič nemám! Prosím, odpíšte ! :cry:
Rada pomáham a dúfam, že pomôžete aj vy mne. :)

Lils
Obrázok užívateľa
Lils
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 07 Mar 2012, 21:49
Pohlavie: Simka

Re: Zmizli mi susedstvá!

Poslaťod Emerald » Štv 08 Mar 2012, 01:54

V hre keď ju zapneš vidíš iba Krasohlídkov a žiadne iné ani tie ostatné pôvodné?
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Zmizli mi susedstvá!

Poslaťod Lils » Štv 08 Mar 2012, 13:19

Emerald píše:V hre keď ju zapneš vidíš iba Krasohlídkov a žiadne iné ani tie ostatné pôvodné?


Ja tam nemám ani Krasohlídkov, proste nič..tie obrázky zo susedstiev mám len v dokumentoch v počítači.. :cry: Neviete niekto ako ich vrátiť späť ? :cry:
Rada pomáham a dúfam, že pomôžete aj vy mne. :)

Lils
Obrázok užívateľa
Lils
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 07 Mar 2012, 21:49
Pohlavie: Simka

Re: Zmizli mi susedstvá!

Poslaťod Emerald » Pia 09 Mar 2012, 01:40

A nič si s hrou nerobila? No samozrejme preinštalovanie celej hry by ti pomohlo, lebo by sa všetko vytvorilo nanovo.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Zmizli mi susedstvá!

Poslaťod Lils » Pia 09 Mar 2012, 14:03

Emerald píše:A nič si s hrou nerobila? No samozrejme preinštalovanie celej hry by ti pomohlo, lebo by sa všetko vytvorilo nanovo.


Nie, nič som nerobila..teda akurát tak som si stiahla jeden download ale to mi tie susedstvá išli..ale ten download som už vymazala..no lenže to je ten problém, že preinštalovanie je pre mňa dosť zložité, keďže hru mi pomáhala inštalovať kamoška a ja sa do toho moc nerozumiem..a vždy sa mi stalo, akokeby naschvál, že mi tam niečo nešlo, tak som rada že mi to aspoň takto ide..tak ak to inak nepôjde, ja si povytváram nové rodiny a tak..len ma mrzí to, že tam nie sú nikde už ani Gothovi, Callientovi ani nikto.. :cry:
Rada pomáham a dúfam, že pomôžete aj vy mne. :)

Lils
Obrázok užívateľa
Lils
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 07 Mar 2012, 21:49
Pohlavie: Simka

Re: Zmizli mi susedstvá!

Poslaťod Emerald » Ned 11 Mar 2012, 16:08

A šípky do prava a do ľava v tom výbere susedstva nemáš? Vieš, možno to máš iba posunuté.
Naozaj neviem, kde sa ti tie susedstvá mohli stratiť ak si vôbec nič s hrou nerobila.

A nemá náhodou k počítaču prístup aj niekto iný, že by náhodou omylom vymazal nejaké súbory, ktoré patria k hre?
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Zmizli mi susedstvá!

Poslaťod Lils » Pia 16 Mar 2012, 21:16

Emerald píše:A šípky do prava a do ľava v tom výbere susedstva nemáš? Vieš, možno to máš iba posunuté.
Naozaj neviem, kde sa ti tie susedstvá mohli stratiť ak si vôbec nič s hrou nerobila.

A nemá náhodou k počítaču prístup aj niekto iný, že by náhodou omylom vymazal nejaké súbory, ktoré patria k hre?


Nie, žiadne šípky tam nie sú, naozaj tam žiadne susedtsvá nemám..no a prístup má aj niekto iný k počítaču okrem mňa, ale nikto nič nemazal..
Rada pomáham a dúfam, že pomôžete aj vy mne. :)

Lils
Obrázok užívateľa
Lils
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 07 Mar 2012, 21:49
Pohlavie: Simka

Re: Zmizli mi susedstvá!

Poslaťod schnegy » Sob 17 Mar 2012, 23:55

Ale samo sa to teda zmazat nemohlo. Ani sa tomu samemu od seba nic nestalo. To nie je zivy organizmus, aby si sam precistil adresare... Tak ked nevies, kto kedy a co zmazal, nepomoze ti to (a nepomohlo by ti, ani keby si vedela). Preinstaluj hru a tvoj problem sa tym vyriesi. Budes mat opat naspat vsetky susedstva.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Zmizli mi susedstvá!

Poslaťod Lils » Ned 18 Mar 2012, 13:14

schnegy píše:Ale samo sa to teda zmazat nemohlo. Ani sa tomu samemu od seba nic nestalo. To nie je zivy organizmus, aby si sam precistil adresare... Tak ked nevies, kto kedy a co zmazal, nepomoze ti to (a nepomohlo by ti, ani keby si vedela). Preinstaluj hru a tvoj problem sa tym vyriesi. Budes mat opat naspat vsetky susedstva.


Prepáč, ale naozaj nikto nič nemazal.. možno že keď som sťahovala nejaké downloady, tak tie to možno nejako vymazali..ale mohlo sa stať aj to, že sa to nejak zaseklo a vymazalo, takže ja myslím že sa to mohlo pokojne vymazať aj samé..no a hru preinštalovať neviem, ale už to nechajme tak, vytvorila som si nové susedstvá a rodiny a na tie predtým proste zabudnem..
Rada pomáham a dúfam, že pomôžete aj vy mne. :)

Lils
Obrázok užívateľa
Lils
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 07 Mar 2012, 21:49
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia