stahovala som si veci do sims 2 a teraz mi nejde

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

stahovala som si veci do sims 2 a teraz mi nejde

Poslaťod Valory » Pon 01 Aug 2011, 13:30

cawes, stahovala som si veci do sims 2, najprov mi išlo všetko v pohode, ale ked som si tam stiahla ešte nekoľko dalších tak mi hra vypisuje že sa zrútila... neviete mi niekto prosím poradiť program ktorý dokáže odhaliť chybný stiahnutý súbor?? lebo by som si nechcela vymazať všetky downloady.... :(
Obrázok užívateľa
Valory
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Uto 26 Júl 2011, 20:48
Pohlavie: Simka

Re: stahovala som si veci do sims 2 a teraz mi nejde

Poslaťod Emerald » Uto 02 Aug 2011, 00:43

Možno to ani nie je chybným downloadom, ale malou RAMkou. Koľko máš RAM v počítači a koľko MB/GB downloadov máš? Tá hra to možno nie je schopná všetko načítať a preto sa ti zrútila. No a chybné downloady bol taký program, ale či tie označené downloady boli všetky chybné nikto nevie. Ono to označilo hacky a mody, ale chybné môže byť aj iba obyčajné oblečenie alebo nejaký nábytok. Ja by som ti odporučila zobraziť si downloady v zložke aj s podrobnosťami (klikneš v zložke pravým Zobraziť/Podrobnosti) a tam uvidíš aj dátum kedy boli pridané no a potom si ich daj Zoradiť/Dátum úpravy a potom vymaž všetky tie, ktoré si stiahla v deň kedy sa ti hra pokazila. Aj ich vymazanie pomôže tak tam chybný download mohol byť, no ak stiahneš opäť ďalšie a po pridaní určitého množstva ti to zase bude vypisovať, že sa hra zrútila problém bude v malej RAMke. Ak to je na počítači a nie notebooku, tak RAM sa dá dokúpiť za pár € ak to je na notebooku tak to už bude väčší problém.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia