Problémy s downloadami

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Poslaťod Kikuša » Str 12 Nov 2008, 16:13

dik Emerald
Priateľ je ten, pred ktorým môžem myslieť nahlas...:heart:
Obrázok užívateľa
Kikuša
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1170
Registrovaný: Pia 27 Jún 2008, 17:52
Pohlavie: Simka

Súbor

Poslaťod Katenka » Sob 15 Nov 2008, 19:48

keď si stahnem ten subor na ktorý je tu odkaz....a pak kliknu na ten soubor...napíše že není od známeho vydavatele... dám že spustit a napíšemi to...
The NET Framework is not installed on this machine.You must install it to continue with this installation.
Já to fakt nechápu.......prostě mi nikdy nepude stahovat.....achjo!!!! :(
P.S. ospravedlňujem sa že je to písané česky.....nemám nervy to písať slovensky...... :D
Obrázok užívateľa
Katenka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Uto 04 Nov 2008, 22:07
Bydlisko: Česká republika
Pohlavie: Simka

Poslaťod ELLiE » Sob 15 Nov 2008, 20:00

To je taký program, musíš si ho stiahnuť, ten NET. Framework 8) Stiahneš ho TU
I'am rockstar!

<b>ELLiE!</b> ! ^^;
Obrázok užívateľa
ELLiE
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 13:24
Bydlisko: SR, Bratislava

Poslaťod Katenka » Ned 16 Nov 2008, 00:47

dakujem......teraz si to ztahujem.....dopíšem sem potom ako to dopadlo...či mi to už ide.......velmi dakujem...... :)
Obrázok užívateľa
Katenka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Uto 04 Nov 2008, 22:07
Bydlisko: Česká republika
Pohlavie: Simka

Poslaťod Katenka » Ned 16 Nov 2008, 01:29

všetko som stiahla a teraz mit to píše že mi chýbá Win32 alebo čo.... máte nějáký odkaz kde by som ho zohnala..??? dakujem
Obrázok užívateľa
Katenka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Uto 04 Nov 2008, 22:07
Bydlisko: Česká republika
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s downloadami

Poslaťod Maggi » Štv 12 Feb 2009, 19:42

ja nemám problém, ale skôr takú otázku
Hľadám jeden mesh a neviem podľa čoho ho mám nájsť... Idem posielať na download svoje výtvory a vážne neviem ako sa ten mesh volá :(
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s downloadami

Poslaťod fanynka83 » Štv 26 Feb 2009, 11:19

mam taky mensi problem.teda asi je mensi..ide o to,ze som si stiahla downloady co mame tu v teme downloady zo sveta,no takmer ani jeden mi nejde..teda ked ho rozbalim da mi tam nejaky divny subor a ked sa ho pokusam akokolvek spustit tak mi vyhadzuje hlasku na ten sposob ze je to neznamy subor...tak neviem...
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s downloadami

Poslaťod Sašena » Štv 26 Feb 2009, 12:20

Soubory do hry jsou vesměs typu .package a ty se nijak nerozklikávají, jen si je označíš a dáš extrahovat nebo je ručně přesuneš do složky Dokumenty - EAGAMES - TheSims2 - Downloads. Pokud tam tu složku nemáš, tak si ji klidně vytvoř sama, jen ji musíš správně pojmenovat. Rozklikávají se jen soubory Sims2.PACK nebo teď po novu Sims2 Instalable package, ty si do hry instaluje samoinstalační program, který je součástí hry.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s downloadami

Poslaťod Emerald » Štv 26 Feb 2009, 12:22

asi preto ti to nejde že tie veci sa nespúšťajú ale vkladajú do zložky Downloads

12. Ako mám postupovať so stiahnutými vecami do hry?
Väčšinou pri každom downloade mám napísaný postup. Ak sa jedná o súbor s koncovkou package, tak všetky downloady kopírujte do adresára: Dokumenty/ EA Games/ The Sims 2/Downloads. Ak sa jedná o inštalačku (Sims2Pack), tak na súbor kliknite dvakrát a dajte inštalovať. Inštalačku majú väčšinou domy, alebo ofic. objekty vytvorené Maxisom.

všetko je tu: otázky 12., 13., 15.
http://gamesims.sk/otazky.htm
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s downloadami

Poslaťod fanynka83 » Štv 26 Feb 2009, 15:11

dakujem ale ja vam radsej podrbnejsie ukazem a popisem co mi to robi...takze stiahnem nejaky download do pc.samozrejme ze mi to stiahne v rarovom subore,tak ho dam rozpakovat...potom to dam extrahovat.subor sa samozrejme otvori a vytvori mi novy priecinok v ktorom by mal bit ten download..ale ked ten priecinok otvorim tak tam najdem subory typu package a ked to akokolvek sa smazimotvorit,alebo cokolvek ine s tym urobit tak mi to proste vyhodi tabulku v ktorej je napisane toto:
D:\Games......archiv ma bud neznamy format alebo je poskodeny...tak neviem...a dakujem
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s downloadami

Poslaťod Sašena » Štv 26 Feb 2009, 15:26

Číst tě doma neučili? Soubory .package se neotvírají, jen se kliknutím označí a přesunou nebo extrahují do Downloads. Otevřely by se ti jedině, kdyby jsi měla SimPe, ale to by ti na nic nebylo. Prostě je musíš strčit, ať už jakkoliv do složky Downloads, kapišto? V Downloads jsou skoro jen samé soubory .package..
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s downloadami

Poslaťod fanynka83 » Štv 26 Feb 2009, 20:14

Sašena dakujem ze si mi to tak dokladne vysvetlila.ale take nervy mat zase nemusis.nie kazdy pochopi vsetko hned na prvy krat...ale to ty zrejme nechapes,kedze ty si dokonala,ze? :? no nic,aj tak ti dakujem...idem to tam vsetko popresuvat a vyskusam ci to ide...
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s downloadami

Poslaťod Sašena » Štv 26 Feb 2009, 20:37

Dobře, omlouvám se, asi jsem trošku ujela a možná mi ani úplně nerozumíš. Jen jsem si myslela, že když jsme ti to vysvětlily dvě, a ještě ti Emerald dala odkaz na podrobné vysvětlení, tak by jsi to mohla pobrat a ne dělat pořád stejnou chybu. A dokonalá zdaleka nejsem, co já už se nadělala pitomostí..
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s downloadami

Poslaťod fanynka83 » Štv 26 Feb 2009, 21:13

nic to..nevadi..nemas asi proste svoj den...len som tam stale nevedela pochopit ako mam tie subory extrahovat kedze sa s nimi nedalo ani pohnut,ale co uz..akurat som si ich vecsinu dala do downloadov suboru a idem to vyskusat ci mi to teda ide.a este sa chcem opytat na jednu blbost.ked som si dala tam aj oblecenie to si ho musim ist najskor do obchodu kupit,ze?ale to je as urcite fakt blba otazka...
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s downloadami

Poslaťod Lincey » Štv 26 Feb 2009, 22:10

áno ak ho chceš obliecť už vytvorenému Simovi za ktorého hráš, musíš si tie veci najskôr kúpiť v obchode, alebo si stiahni tú skriňu (myslím,že ju tu dávala Emerald) a máš všetko doma a nemusíš vôbec chodiť do obchodu.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia