zivot simikov

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

zivot simikov

Poslaťod funboy_R » Pia 18 Mar 2011, 12:21

caute simčata potrebujem poradit a hlavne sa dozvediet nieco o zivote simikov pocuvajte
da sa v hre sims 2 predlzit zivot simikov? ak ano tak kde alebo ako v nastaveniach pretoze som nikde nenasiel

pretoze hram sims vytvorim simika dam mu tu etapu zivota ktora je hned po tinedzerovi a on mi za 28 dni zostarne a ja chcem aby bol dlho mladym no neviem prist kde sa to da nastavit a neviem ani ci sa to v hre sims2 da ? poradte mi prosim a velmi vam dakujem majte sa zatim pekne seva
funboy_R
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia 18 Mar 2011, 12:17
Pohlavie: Sim

Re: zivot simikov

Poslaťod schnegy » Pia 18 Mar 2011, 12:52

1. Toto malo ist do poradne
2. Mas nejake datadisky? Ak ano, ake?
3. Ak mas len zakladnu hru - v odmenach za aspiraciu je taky predmet, vyzera to ako tenstroj s vodou len je v nom zelena tekutina, neviem presne ako sa to vola. Ked sa napije tvoj simik, omladne o 5 dni. Ta tekutina ti vystaci na niekolko pouziti. Davaj ale pozor, pozitivny ucinok ma len v tom pripade, ak ma tvoj simik aktualne minimalne zlaty stupen aspiracie! Inak naopak ostarne. Napit sa moze aj iny simik, nielen ten, ktoreho odmena za aspiracne body to bola.
Alebo pouzijes cheat (chetaovacie okienko vyvolas skratkou ctrl+shift+c) Aging on/off (opat ho potom mozes vypnut s "off" namiesto "on" cize napises vzdy len jedno z toho). Funguje to na vybraneho sima.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: zivot simikov

Poslaťod funboy_R » Pia 18 Mar 2011, 22:38

velmi sa ospravedlnujem ze som tuto moju otazku nezaradil do poradne.
dakujem ti za odpisanie
datadisky mam : univerzitu, nocny zivot potom open for busines a pets a seasons koniec
po poradi krasne nainstalovane vsetko fici
skusim toto z tou zelenou tekutinou uvidim ak je nieco odlisne co s atyka datadiskou ohladom starnuti a mladnutia simika tak daj vediet vopred diki cauko
funboy_R
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia 18 Mar 2011, 12:17
Pohlavie: Sim

Re: zivot simikov

Poslaťod Sašena » Sob 19 Mar 2011, 02:12

Tak jsem ti to přesunula, kam to patří a teď k tvému problému.
Ten nápoj je opravdu trochu ošemetný, daleko lepší je takový kouzelný obraz, kterým můžeš simům přidávat nebo ubírat dny podle potřeby a dá se s ním dělat skoro všechno - přidávat body k čemukoliv, měnit zaměstnání, mám dojem že má českou verzi, které bys rozuměl, ale musím ji vyhrabat, pokud bys měl zájem, někam to uložím a hodím sem odkaz.
Ten aging on/off nefunguje jen na jednoho sima, ale na všechny simy na parcele a občas i v celém městečku, s výjimkou mimin, která dorostou do batolete a dál už nic. Pokud ti už sim zestárl a chtěl bys to vrátit, použij agesimscheat on/off, pak klikneš na toho sima a najdeš si možnost vybrat si životní fázi. docela klidně z něj můžeš udělat teenagera nebo mimino a naopak.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia