Cheatovacie okienko

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Cheatovacie okienko

Poslaťod Alisiq » Str 02 Mar 2011, 13:47

Ak to patrí inde, tak sa ospravedlnujem.
Nejde mi zobraziť cheatovacie okienko, skusala som vsetko.Neviem ako mam urobit, aby sa mi zobrazilo :(
EDIT: ak uz takato tema exxistuje, prepáčte
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Cheatovacie okienko

Poslaťod Sašena » Str 02 Mar 2011, 16:55

Zřejmě je to proto, že tuhle zkratku používá jiný program. Pokud máš notebbook značky HP, tak tady je odpověď: viewtopic.php?f=1&t=1167&p=125930&hilit=notebook#p125930 a pokud ne, tak zkus to ctrl+shift+C stisknout jen tak, mimo spuštěnou hru, mělo by ti to ukázat, který program to používá. Většinou to bývá ICQ nebo Cursor XP.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Cheatovacie okienko

Poslaťod Alisiq » Str 02 Mar 2011, 22:23

Ja mám normálny počítač, a veľmi ďakujem za pomoc :)
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Cheatovacie okienko

Poslaťod Emerald » Pia 04 Mar 2011, 22:16

Nevadí to je jedno či normálny PC alebo notebook, tú skratku jednoducho využíva nejaký iný program a musíš zistiť aký to je a vypnúť ju. Tu je návod ako odstrániť tú skratku, to že je to na TS3 si nevšímaj, pri každej aplikácii sa tá skratka odstraňuje rovnako.

2. Ak vám na notebookoch značky HP nefunguje klávesová skratka na vyvolanie cheatovacieho okienka

Nájdite si spúšťaciu aplikáciu toho programu Kontrola stavu HP a kliknite na ňu pravým tlačítkom , vyberte Vlastnosti a vymaž klávesovú skratku

Obrázok
tu je vidno kde je políčko klávesovej skratky, vymažte čo je v ňom a kliknite na "Použiť"
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia