sims 2 - roboti

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

sims 2 - roboti

Poslaťod peto17 » Pia 17 Sep 2010, 16:54

dajú sa niekde stiahnuť noví a lepší roboti ako sú v the sims 2 podnikaní (alebo neajké vylepšenia na nich) ? a ako sa dá zbaviť robota Serva , keď ho už nechcem ?
peto17
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto 31 Aug 2010, 12:08
Pohlavie: Sim

Re: sims 2 - roboti

Poslaťod Emerald » Pia 17 Sep 2010, 19:13

Niečo málo čo sa Serva týka sa dá nájsť napríklad na MTS http://nene.modthesims.info/browse.php?f=38&page=1&tag=servo&showType=1&gs=1

No a zbaviť sa Serva je dosť ťažké, ale dá sa to použitím cheatu.

Vyvolaj cheatovacie okienko stlačením tejto klávesovej skratky Ctrl+Shift+C a do okienka napíš: boolprop testingcheatsenabled true
Potom stlač Shift a klikni na Serva. Vybera "Rodneys Death Creator" (toto neviem ako je po česky v hre ak je, ale je to výber smrtí) potom si z ponuky vyber niektorú zo smrtí akou chceš aby Servo akože zomrel a potom by sa ti mal natrvalo odstrániť z rodiny :wink:
Po tom ako skončíš samozrejme nezabudni ten cheat vypnúť. Zase vyvolaj cheatovacie okienko a napíš doň tento cheat: boolprop testingcheatsenabled false
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: sims 2 - roboti

Poslaťod peto17 » Pia 17 Sep 2010, 19:36

dá sa ho zbaviť aj tak , že si stiahneš nejakú funkčnú zbraň do hry a s tou ho zabiješ , ale nikde som nijakú nenašiel . a tí roboti nemusia byť len typu Servo , môžu to byť pokojne nejaké vylepšenia napríklad na hydrobota alebo upratovacieho robota , alebo úplne noví roboti , ktorých hra the sims 2 podnikanie neobsahuje .
peto17
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto 31 Aug 2010, 12:08
Pohlavie: Sim

Re: sims 2 - roboti

Poslaťod Emerald » Pia 17 Sep 2010, 20:02

A malá tá prvá otázka nejaký význam keď to vlastne všetko vieš?

A inak ten robot je v podstate upratovací, keď mu nič neprikážeš on sám od seba robí domáce práce ako je varenie, umývanie riadu, čistenie sprchy...
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: sims 2 - roboti

Poslaťod peto17 » Pia 17 Sep 2010, 20:30

tou prvou otázkou som sa spytoval na všetky možné spôsoby , ako sa Serva zbaviť , pištoľou sa ho zbaviť dá , ale neviem žiadnu zohnať . A o Servovi viem , že vykonáva domáce práce a tak , mne len vadí , že sa pridáva medzi ovládateľných simíkov , mohol by byť ako ostatný roboti .
peto17
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto 31 Aug 2010, 12:08
Pohlavie: Sim

Re: sims 2 - roboti

Poslaťod Emerald » Pia 17 Sep 2010, 20:40

Tak ja bohužiaľ o pištoli neviem. Ten spôsob čo som ti napísala je jediný ktorý poznám.

Nuž v tej hre je to tak nastavené, že je robot v podstate ako ovládateľná postava tak ako ostatné špeciálne napr. upír, čarodejník...

Dajú sa tam vyrobiť tie malé robotíky čo zbierajú smeti zo zeme atď. ale takýto veľký je iba Servo a jeho fanúšikovské modifikácie, ktoré mu však zrejme menia iba farbu prípadne trochu celkový vzhľad.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: sims 2 - roboti

Poslaťod o.k » Uto 14 Dec 2010, 13:33

No ja poznam pistol ale redsej nestahuj je na cudzej stranke tam moze byt milion virusov ak ho chces zabit na GS je smrtiaca lampa
Obrázok užívateľa
o.k
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Pon 13 Dec 2010, 18:27
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia