ako vytvoriť Sima

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

ako vytvoriť Sima

Poslaťod stylesx123 » Pon 06 Sep 2010, 16:27

nenašla som či sa tu taká téma riešila ak áno ospravedlňujem sa.
keď spustím hru a chcem si vytvoriť nového sima, nemôže meniť nič na jeho tvári, napr. vlasy, farbu očí, namaľovať ho a obliecť ho to áno, ale nemôžem mu meniť tvár, tvar pier, čelo, bradu, líca... a nejde to ani v bodyshope. skúsila som preinštalovať všetky datadisky no nepomohlo to :( myslela som že je to možno kvôli nejakým downloadom ktoré som mala (náušnice, tiene, lesky, okuliare...) tak som ich vymazala, ale nejde to aj tak... help pls!
stylesx123
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 06 Sep 2010, 16:21
Pohlavie: Simka

Re: ako vytvoriť Sima

Poslaťod Sašena » Pon 06 Sep 2010, 17:44

Zkus v dokumentech vymazat ze složky Sims 2 soubory Groups.cache, Accessory.cache a ContentRegistry, když něco ve hře nebo hra samotná či Bodyshop nefungují, obvykle to pomáhá.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: ako vytvoriť Sima

Poslaťod stylesx123 » Str 08 Sep 2010, 00:24

hmm teraz nepomohlo :(
stylesx123
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 06 Sep 2010, 16:21
Pohlavie: Simka

Re: ako vytvoriť Sima

Poslaťod Sašena » Str 08 Sep 2010, 21:09

Jestli jsem to správně pochopila, tak tobě jde všechno kromě takového toho "montování", jako udělat simovi širší pusu, větší nebo menší nos a tak, ostatní věci ti fungují normálně? A nestáhla jsi si nějaký download, který umožňuje víc na té tváři pracovat? Ještě se zeptám: spouštíš Bodyshop z posledního vydaného datadisku? A máš hru komplet originál?
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia