Stahovanie

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Stahovanie

Poslaťod 222666333 » Pia 13 Aug 2010, 12:38

dobry den. Znovu som si nainstalovala sims 2 spolu so sims seasons a mam problem so stahovanim objektov do hry. Ked stiahnem nejaky kus oblecenia, na ploche sa mi bjavi taka biela ikonka ktoru ked otvorim tak sa mi ponukne otvorit to v nejakom inom programe ale ked dam zip tak mi vypise nejaku chybu....ked som mala sims uz skor tak mi to vpohode stiahlo potom sa to dalo otvorit a uz som to len prekopirovala a bolo to v hre....mozte mi prosim poradit ??
222666333
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 08 Feb 2010, 20:49
Pohlavie: Simka

Re: Stahovanie

Poslaťod schnegy » Pia 13 Aug 2010, 14:35

No nepises aku to ma vlastne koncovku. Lebo downloady su casto aj formatu .rar a na otvorenie tohto archivu potrebujes napr Winrar. Subory .package sa uz potom normalne davaju do zlozky s downloadami v dokumentoch, .sims2pack sa instaluje dvojklikom priamo do hry.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Stahovanie

Poslaťod 222666333 » Pia 13 Aug 2010, 18:08

ano je to koncovka rar.
a ako to mam zmenit aby mi to slo?? s tymi packmi mi to ide normalne......ale nechapem preco mi naprikladd ked stiahnem oblecenie z Liany nespusti mi to ....vyskoci chyba....
222666333
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 08 Feb 2010, 20:49
Pohlavie: Simka

Re: Stahovanie

Poslaťod schnegy » Pia 13 Aug 2010, 18:54

No vravim, potrebujes Winrar alebo iny program, ktory ti to otvori.
Skus stiahnut tu :arrow: http://www.winrar.sk/index.php?cast=prevzatie
Predpokladam, ze mas 32-bitovy Windows, takze stahuj z 3. linku vlavo.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Stahovanie

Poslaťod 222666333 » Pia 13 Aug 2010, 19:07

aa ked to stiahnem tak uz mi to normalne otvori??
222666333
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 08 Feb 2010, 20:49
Pohlavie: Simka

Re: Stahovanie

Poslaťod 222666333 » Pia 13 Aug 2010, 19:12

staale mi vyskoči to iste-...prosííím pomozte mii..............nemoze to byt tym ze som predtym mala nainstalovane the sims3 a tiez som tam zopar veci stiahla??
222666333
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 08 Feb 2010, 20:49
Pohlavie: Simka

Re: Stahovanie

Poslaťod 222666333 » Pia 13 Aug 2010, 19:22

ked otvorim stiahnuty priečinok winrar tak dnu mam tiez taky a ked ho chcem otvorit tak vtedy mi vyskoci chyba
222666333
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 08 Feb 2010, 20:49
Pohlavie: Simka

Re: Stahovanie

Poslaťod Emerald » Pia 13 Aug 2010, 19:46

Ten Winrar je program a to sa inštaluje. Všetko nie je také jednoduché, že iba klikneš a ide to. Odporúčam ti poprosiť niekoho dospelého kto sa vyzná v počítačoch, rodičia sa asi nepotešia ak pokazíš počítač kvôli hre. Takže ich popros aby ti ten program winrar nainštalovali a to nestačí otvoriť, treba tie downloady "rozbaliť". Počítače nie sú iba o hraní hier ale hlavne slúžia na prácu s programami a ak sa iba hrávaš odporúčam ti preštudovať si nejakú literatúru alebo stránky o tom ako počítač funguje, ktoré základné programy treba aby si ho mohol plnohodnotne využívať a na čo slúžia!
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Stahovanie

Poslaťod 222666333 » Pia 13 Aug 2010, 19:53

takze aby bolo jasne ja velmi dobre rozumiem ze to mam rozbalit a mam to aj nainstalovane mimochodom.......ale ako vam mam vysvetlit ze ked to " ROZBALIM " tak by pokial si pamatam mala by tam byt ikonka po ktorej ROZBALENI sa mi to nacitalo a mohla som to vypnut...ale ked teraz ROZBALIM stiahnutu vec tak aj v tom WINRARE mam dalsi WINRAR a ked ho ROZBALIM tak tam mi vyskoci chyba......uz vela krat som mala sims nainstalovany a stahovala som si tam v pohode veci ktore mi aj isli...a nie som taka hlupa aby som to zrazu nevedela a nevedela ako mi pracuje počítač....a pre info som dospela
222666333
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 08 Feb 2010, 20:49
Pohlavie: Simka

Re: Stahovanie

Poslaťod schnegy » Pia 13 Aug 2010, 20:43

Nechapem, ak mas ten Winrar naistalovany, preco ti to nechce otvorit. Potom bude mozno chyba v samotnom downloade. Skus si tu vec stiahnut znova. Malo by to vazne fungovat, ked ho mas naistalovany, netusim, co mozes robit zle
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Stahovanie

Poslaťod 222666333 » Pia 13 Aug 2010, 21:34

vyriesila som to....zistila som ako mam otvorit ten priecinok....je to trosku zdlhavejsie ale mam to v hre ....aj tak dakujem za pomoc
222666333
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 08 Feb 2010, 20:49
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia