Inštalácia The Sims 2 Double Deluxe

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Inštalácia The Sims 2 Double Deluxe

Poslaťod danko » Štv 29 Júl 2010, 18:08

Neviem ako sa má nainštalovať táto hra. V návode tomu vôbec nechápem. Už som to aj skúšal ale nešlo to. Prosím vás podrobne mi opíšte postup tejto inštalácie. Mám Windows XP profesional. :?:
danko
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv 29 Júl 2010, 18:01
Pohlavie: Sim

Re: Inštalácia The Sims 2 Double Deluxe

Poslaťod Emerald » Štv 29 Júl 2010, 18:20

A s čím presne je problém? Vložíš do DVD mechaniky disk s hrou a automaticky by sa mala spustiť inštalácia, na začiatku vyberieš jazyk a potom je už všetko po česky. Vypýta si to od teba inštalačný kód, ktorý je napísaný na obale, ďalej potvrdíš miesto inštalácie a potom sa to začne inštalovať.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Inštalácia The Sims 2 Double Deluxe

Poslaťod danko » Pia 30 Júl 2010, 15:39

Prepáčte pomýlil som sa ja mám vlastne the sims 2 základnú verziu. Stratil som ten návod s inštalačným kódom a nedá sa mi to nainštalovať. Mohli by ste mi poradiť nejaký inštalačný kód??? :(
danko
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv 29 Júl 2010, 18:01
Pohlavie: Sim

Re: Inštalácia The Sims 2 Double Deluxe

Poslaťod Instead » Pia 30 Júl 2010, 16:05

Pohľadaj na internete. Určite nájdeš.
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Inštalácia The Sims 2 Double Deluxe

Poslaťod Emerald » Pia 30 Júl 2010, 16:30

Stratil si návod s inštalačným kódom? Pekne pohľadaj, lebo každá hra máš svoj jedinečný kód. Tie kódy z internetu sú po prvé nelegálna vec a po druhé ti nikto nezaručí, že ti ich hra aj vezme. By som povedala, že tak minimálne 50% z nich vôbec nefunguje.

No ak sa chceš k niečomu dostať nelegálne použi google, lebo my tu také veci nepodporujeme. Tie hry sú respektíve boli dosť drahé a tak naozaj neviem pochopiť ľudí čo si na také veci nevedia dať pozor a len tak si dovolia stratiť druhú najdôležitejšiu vec hneď po disku s hrou a to inštalačný kód.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Inštalácia The Sims 2 Double Deluxe

Poslaťod Instead » Pia 30 Júl 2010, 17:43

Aha tak pardon. Nevedela som že sa to pokladá za nelegálne.
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Inštalácia The Sims 2 Double Deluxe

Poslaťod rosaria » Pia 07 Jan 2011, 19:47

Ahojte, kúpila som si hru sims double deluxe, inštalácia prebehla úplne v pohode, ale kúpila som si aj datadisk ročné obdobia. Nočný život je v tej deluxe hre, ten nebolo treba solo inštalovať, ale mám problém. ako náhle som nainštalovala hru zimné obdobia pár sekund pre koncom inštalacie mi napísalo, že je tam čosi zle a odinštalovalo mi aj základnú hru. Skúsila som to druhý krát znova som nainštaloval sims 2, následne ročné obdobia, zase tá istá hláška, ale stihla som dať mäkký reštarť a základnú hru s tým dodatkom nočný život mi nestihlo odinštalovať. čo robím zle?
rosaria
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia 07 Jan 2011, 19:43
Pohlavie: Simka

Re: Inštalácia The Sims 2 Double Deluxe

Poslaťod Sašena » Pia 07 Jan 2011, 22:15

Neměníš náhodou cestu, kam to nainstalovat a nesnažíš se to nacpat do složky Sims2?
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Inštalácia The Sims 2 Double Deluxe

Poslaťod schnegy » Pia 07 Jan 2011, 23:24

A nevyzyva ta to nahodou aby si vlozila CD zo zakladnej hry a ono to skontroluje aktualizacie (alebo tak nejak to bolo tusim). Skratka na konci instalacie hra vyzve na vlozenie CD4, teda u teba asi DVD z deluxe edicie. A ked sa ta akcia nepodari, vtedy sa zvykne hra odinstalovat. Ale zeby to dalo prec aj zakladnu hru? O tom som nepocula.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia