Triky, na ktoré ste náhodou prišli

Vychytávky, o ktorých málokto vie.

Moderátor: Sašena

Poslaťod ivulkaS » Pon 29 Dec 2008, 05:46

jj dajú sa dvojičky ked pred who hoo ješ tvarohový koláč :) alebo cez heslo .. alebo v apartnemnt ked majú obaja aspiráciu pre rodiny a hodnoty na dvojičky...ja som mala dvojičky mnoho krát..lebo pokial sa ti narodia .. tak majú tendenciu tieto dvojičky mať deti tiež dvojičky...
Ale ja som mala TROJIČKY..to ma celkom zarazilo :)
Obrázok užívateľa
ivulkaS
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 11:13
Bydlisko: in my mind :)

Poslaťod pipa » Pon 29 Dec 2008, 13:01

ako je možné mať trojičky? lebo to nie je možne bežne v hre. nejaky bug alebo hack? aj ja chcem trojičky
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Poslaťod klobi » Pon 29 Dec 2008, 13:13

:o trojičky chem aj ja ale veď v hre to nejde aj niekde na nete bolo že trojičky sa nedá mať :roll:
klobi
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Sob 29 Nov 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Sim

Poslaťod Luana » Pon 29 Dec 2008, 13:43

Nečudujte sa, že sa vám rodia trojičky, keď máte hru prepchanú hackmi... :roll: O používaní špirály života ani nehovoriac...
Čo sa týka dvojčiat, tak je to obyčajný princíp pravdepodobnosti, proste raz za pár tehotenstiev to vyjde. Aj keď sa tomu dá dopomôcť tvarohovým koláčom alebo v FT odmenou za aspiráciu. Istý čas som experimentovala počas tehotenstva s jedením len jedného druhu jedla, a v približne v 80% mi to vždy zafungovalo, až do niektorého z datadiskov, tam to prestalo.
A na to, že sa to nedá by som veľmi nevsádzala - pred pár rokmi som sa stretla s prípadom, kedy sa pomocou špirály narodilo zhruba 15 detí naraz. Samozrejme, nikto tomu nechcel veriť, pokiaľ sa neobjavil screenshot - bol to des, tie deti sa ukladali do panelov so simami tak, ako je to v Pets, do ďalšieho radu.
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pon 29 Dec 2008, 14:59

Paneboze 15 deti? Ale spirala zivota tak ta mi este nikdy nepokazila hru... teda nie s viac ako dvomi detmi :wink:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod ivulkaS » Pon 29 Dec 2008, 21:39

Luana - ja vôbec nemám hru prepchatu hackmi a týmito vecami :) moc ma to nebaví ked je to také ľahké .. a čo sa týka špirály života.. moja simka otehotnela "prirodzenou" cestou..jediné čo som použila je urýchlenie pôrodu :) žiadne že on tehotný a ona tehotná..ona sama porodila za sebou tri dievčata :)..na jeden krát čo bola tehotná :) ak chápeš čo sa ti snažím vysvetliť..
viem že to pravdepodobne bolo preto že som dala urýchliť pôrod :) ale okrem toho nič iné :) takže stále si myslím že to bola celkom pekná náhoda (a moja sestra hrá simsov a požíva špirálu života pravidelne a nikdy sa jej to nestalo!!)
Obrázok užívateľa
ivulkaS
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 11:13
Bydlisko: in my mind :)

Poslaťod Luana » Pon 29 Dec 2008, 22:35

Hack ako hack - vždy je to len modifikácia hry, nevyrobená priamo ako jej súčiastka. Hacky upravujú chovanie hry, či už pozitívne, alebo negatívne, avšak stále upravujú. Prirodzenou cestou, nehackovo, sa trojčatá narodiť nemôžu.
Nejde ani o to mať hru prepchatú hackmi - stačia dva, ktoré navzájom vyrušia svoje konanie, čo v praxi znamená, že nefunguje ani jeden, a občas nefunguje ani hra samotná.
Ja proti hackom nič nemám, sama používam nejaké na schovanie tých "úžasných" maxis účesov (vrtuľka na hlave :roll: ), ale trojčatá, štvorčatá, desaťtoračatá a pod. sú len následok momentového konfliktu hacku s hrou. Je to ojedinelé (tvoj prípad je tretí, ktorý som videla), ale stáva sa.
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Poslaťod ivulkaS » Uto 30 Dec 2008, 06:36

tak ja mám len jeden :D a tak sa asi nemajú radi s mojou hrou :D čo nezmení nič na tom že tie trojčatká sú úple chutné :D :oops:
Obrázok užívateľa
ivulkaS
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 11:13
Bydlisko: in my mind :)

Poslaťod Katenka » Str 31 Dec 2008, 16:31

mne sa tiež jednou narodili trojčata.... a to som eště nemala nič stiahnute... mala som len zakladný disk a nic viac....... ale zobrala mi ich socialka..... nevedela som hru ještě dobre hrát..... :?
Obrázok užívateľa
Katenka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Uto 04 Nov 2008, 22:07
Bydlisko: Česká republika
Pohlavie: Simka

Poslaťod klobi » Str 31 Dec 2008, 16:57

No mne sa to nezdá trojičky veď aj na stránke v rubrike -Čo nám maxis nasluboval v dvojke je: v hre mali byť aj trojičky, ale potom si to všetko rozmysleli :wink: Takže nechapem ako sa ti mohli narodiť bez hacku :roll:
klobi
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Sob 29 Nov 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Sim

Poslaťod faaster » Str 31 Dec 2008, 16:59

jj...tiež sa mi to zdá nepravdepodobné :?
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod Katenka » Str 31 Dec 2008, 23:54

No neviem.... ale narodily se.. možno to bola nejaká chyba, albo tak niečo.... ale narodily sa..... od vtedy som preistalovala sims tak už tam niesú......
Obrázok užívateľa
Katenka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Uto 04 Nov 2008, 22:07
Bydlisko: Česká republika
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Ned 04 Jan 2009, 18:07

Prednedávnom som bola u Dona a žasla som nad novou interakciou, ktorá sa zatiaľ objavila len pri ňom :shock:
Obrázok
Keď u neho dáte do smetiaka hocijaké smeti a potom naňho kliknete, objaví sa vám nová možnosť "Dát do sběřu". Don sa potom v ňom hrabe a občas aj niečo nájde.
Neviem, možno to robí len mne (bug alebo čo) alebo to nerobí len pri ňom, ale zatiaľ som to u žiadneho iného sima nezaregistrovala :roll:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Bambi » Ned 04 Jan 2009, 18:16

mne sa toto isté presne u neho tiež stalo
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod Luana » Ned 04 Jan 2009, 18:29

Nie je to bug, ale len obyčajná vychytávka súvisiaca s povahou/aspiráciou/náladou/skúsenosťami sima, akých je v hre mnoho.
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cheaty, triky, návody

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia