Stránka 1 z 1

Návod: chýbajúce rozšírenie

PoslaťNapísal: Sob 27 Sep 2008, 20:15
od Emerald
Častým problémom medzi tými z vás čo sťahujete hotové domy a Simov je ten, že vám niekedy hra pri pokuse nainštalovať niektoré downloady vypíše, že vám chýba nejaké rozšírenie hry (čiže nejaký datadisk alebo minidatadis) ale vy ste si istý, že máte všetky, ktoré vám treba a ktoré boli napísané v popise downloadu.
Je to preto, že hráč ktorý download vytvoril ho uložil v hre, v ktorej sú nainštalované aj iné datadisky ako treba a aké máte vy. Takže ak ja uložím dom, ktorý síce vyžaduje iba datadisk Night life v mojej hre, kde mám nainštalované všetky datadisky, pravdepodobne sa vám ho nepodarí nainštaľovať ak nemáte aj vy všetky datadisky.

Existuje ale veľmi jednoduchý spôsob ako sa vám podarí nainštaľovať do hry všetko. A to pomocou programu Sims2Pack Clean Installer.
Jeho najnovšiu verziiu stiahnete na MTS.

A tu je samotný návod na inštaláciu v mojom prípade simky.
1. Rozbaľte .rar archív a nájdite si súbor Sims 2 Installable package
2. Pravým tlačidlom myši kliknite na súbor Sims 2 Installable package, potom cez voľbu Otvoriť v programe… prejdete na program Sims2Pack Cleaner a ten potvrdíte. Viď obrázok:

Obrázok

3. Ukáže sa vám tabuľka s prehľadom downloadov, ktoré dom či Sim obsahuje (cez tento program sa samozrejme dajú inštaľovať aj domy či simovia bez downloadov). V tabuľke kliknete na tlačidlo Install, ktoré je v jej doľnej časti. Viď obrázok:

Obrázok

4. Po kliknutí na install sa vám zobrazí tabuľka inštalácie, v tabuľke nič nerobte iba kliknite na tlačidlo Install. Viď obrázok:

Obrázok

5. Po potvrdení inštalačnej tabuľky prebehne krátka inštalácia. Po jej ukončení vás program bude informovať o úspešnosti inštalácie, ktorú potvrdíte kliknutím na tlačidlo OK. Viď obrázok:

Obrázok

Návod je vytvorené výhradne pre fórum a stránky www.gamesims.sk a je zakázané kopírovať ho na svoje blogy, stránky a fóra. Je to moje autorské dielo a ak zistím, že ho niekto ukradol postarám sa o to aby previnilec svoj blog alebo fórum na druhý deň už nenašiel v pôvodnej podobe, ale iba vo forme oznamu od prevádzkovateľa hostingu o jeho zmazaní!

PoslaťNapísal: Pon 20 Okt 2008, 20:44
od Tomak
Nechápem text v treťom bode v zátvorke.

PoslaťNapísal: Pon 20 Okt 2008, 21:09
od Emerald
už som to opravila, nejak som sa tam zamotala dúfam, že už je to v poriadku

PoslaťNapísal: Pia 31 Okt 2008, 21:28
od Rachel
Och...Nejde mi to stiahnuť :?

PoslaťNapísal: Pia 31 Okt 2008, 21:58
od Emerald
mne ide, teraz som skúsila

Latest version 1.5.1.4

:arrow: Download from ModTheSims2

v poslednej verzii klikneš na Download from... a ukáže sa ti tabuľka v ktorej potvrdíš stiahnutie a program sa ti uloží do PC, najčastejšie na plochu

Edit: link aj keď je i hore
http://sims2pack.modthesims2.com/index.php?page=3

PoslaťNapísal: Sob 01 Nov 2008, 23:12
od Rachel
:( nejde aj tak...

Edit by Emerald: necituj predošlé príspevky!

PoslaťNapísal: Sob 01 Nov 2008, 23:26
od Emerald
a čo presne ti nejde? nezobrazí sa sťahovacia tabuľka alebo keď klikneš na stiahnutie tak sa ti to neuloží do PC?

PoslaťNapísal: Ned 02 Nov 2008, 16:37
od Rachel
No tak stiahnut to ide ale nejde to instalovat...zobrazi sa mi ze spravna iniciativa se nezdarila alebo nieco po anglicky

PoslaťNapísal: Ned 02 Nov 2008, 22:28
od Emerald
no veta "nieco po anglicky" mi nepomoze, bud to opíš alebo to odfoť
hlavne si v inej téme písala, že sa má niekto učiť po anglicky, vieš je ľahké poučovať, ale ťažké používať vlastné vedomosti

PoslaťNapísal: Uto 23 Dec 2008, 10:41
od Sašena
A máš nainstalovaný ten Microsoft Net Framework? Je to na té stránce, odkud se stahuje CI ten poslední download, a bez něj to nerozchodíš.

Re: Návod: chýbajúce rozšírenie

PoslaťNapísal: Sob 18 Feb 2012, 22:39
od Buzzlovejessie
ide