Stránka 1 z 1

Jde originalni the sims 4 do dvou PC ?

PoslaťNapísal: Ned 14 Feb 2016, 23:25
od hanzlik
Zdravím, mam dotaz koupil sem The sims 4 a přítelkyně to chce taky hrát tak jestli to můžeme hrát oba na obou PC když máme 1 hru koupenou a druhá otázka když ta první pujde tak jestli pujde to samé s originem jestli budeme moct hrát přez origin já i ona? Děkuji za odpověď :)

Re: Jde originalni the sims 4 do dvou PC ?

PoslaťNapísal: Pon 21 Mar 2016, 12:18
od Emerald
Áno, dá sa to. Dobrá správa, však? :wink:

Hru máš normálne v Origine, to je základ. No a teraz postup. V jednom PC to máš nainštalované, tam to nechaj, nič s tým nerob, dôležité je aby si v momente keď začneš spojazdňovať hru na druhom PC či notebooku bol ten prvý Origin vypnutý alebo aspoň v režime Offline.
V druhom PC/notebooku si stiahni aplikáciu Originu a nainštaluj si ju. Keď sa prihlásiš pod menom a heslom z tvojho Originu uvidíš tam všetky svoje hry, len nebudú nainštalované. Teraz si stiahni čo chceš, čiže Sims :plumbob: počkaj kým prebehnú všetky inštalácie hier. Potom keď je hra nainštalovaná aj v druhom PC/notebooku stále maj ten prvý s vypnutým alebo offline Originom. Prvý krát musíš totiž všetko zapnúť ONLINE s pripojením na internet.
Zapni hru u priateľky aby si hra spravila čo potrebuje a hru kľudne vypni.

A teraz ako hrať naraz. Na hociktorom notebooku si zapni Origin, počkaj kým prebehnú aktualizácie ak nejaké sú a hoď sa do offline režimu v Origine a spusti hru. Potom zapni Origin aj hru na druhom notebooku.

Pozor treba dávať pri novom dodatku, rozšírení... možno niekedy aj pri väčšej aktualizácii, ktorá do hry niečo pridáva. Vtedy treba po nainštalovaní spraviť prvé spustenie s novým obsahom online.

Neviem či stačí takto... však napíš, či to funguje ;)

Re: Jde originalni the sims 4 do dvou PC ?

PoslaťNapísal: Uto 25 Apr 2017, 23:53
od Kiwy639
Dá sa obsah hry (teda jednotlivé rodiny a celkovo mestá, v ktorých mám rozohraných viacero rodín, a pod.) presunúť z jedného notebooku do druhého?

Asi blbá otázka, ale nainštalovala som si Origin aj TS4 na druhý notebook, na ktorom by som chcela pokračovať v hraní tam, kde som prestala (s tým, že si to potom z toho prvého ntb odinštalujem), ale žiadnu moju "históriu" som tam nemala, teda akoby som hru nikdy nehrala a mala začať úplne od začiatku.

Takže jednotlivé rodiny, pozemky si môžem uložiť iba cez ich uloženie do Mojej knižnice? Alebo sa dajú všetky data nejako skopírovať z úložného priestoru? Ak, tak ktoré konkrétne? (v tomto sa veľmi nevyznám, odpusťte možnú nezmyselnosť tohto príspevku :oops: )