The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Odhaľujme spoločne nové vlastnosti "štvrtých Simov"!

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Simko » Str 22 Máj 2013, 22:53

Čo ste sa zbláznili?! :lol: :lol:
Veď na také veci ako vy chcete by každý musel mať počítač aspoň za 1500eur :D (Síce to treba už aj pri 3-ke :? )
Ja osobne zatiaľ nerozmýšľam nad kúpou :whistle:
Veľa peňazí som dal do dvojky a trojky a neviem či budem vrážať aj do štyrky :? Veď mám všetky dodatky ku sims 2 a tak isto chcem si doplniť aj k trojke. Takže tam som určite nejakých 200eur vrazil :?
Musí to vyzerať naozaj dobre aby som to kúpil! :lol:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Emerald » Štv 23 Máj 2013, 03:56

PrincessLeia píše:Em, nechceš se u nich zaměstnat? :whistle:
Po tvých nápadech se mi sbíhají sliny...


Napíšeš mi doporučenie, že som tá vhodná pre nich? :plumbob:

A mohli by vylepšiť aj nakupovanie Simov, lebo mne to často príde, že oni zarábajú ako šialenci a potom príde HUMAN akože ja a všetko oplieskam na prerábku ich domu. Viete čo myslím, že by proste trošku pridali na reálnosi, netreba veľa, stačí napríklad nakupovanie cez internet že by pridali možnosť míňať peniaze inak. Napríklad v TS2 ak si pamätáte ako bolo obelčenie, že si ho museli kúpiť, tak napríklad tu by si mohli kúpiť buď kus nábytku a až potom ho mali možno dať do izby alebo nejakú upgradnutú možnosť, že príde architekt, spraví vám model domu a potom si budete môcť pri nakupovaní aj skúšať čo kam a tak... mohla by to byť možno, ktorú by sme mohli zapnúť alebo vypnúť, no mohli by pouvažovať a tiež nakupovanie oblečenia, potravín... lebo ja mám často pocit, že zarábam a zarábam a míňam to iba na dovolenky a moje rozšafné míňanie na drahé zariadenie :oops:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod PrincessLeia » Štv 23 Máj 2013, 16:52

Doporučení rozhodně napíši :o :clap: :lol: Skvělé a oprávněné nápady :good:
A jídlové recepty by mohly být propracovanější. Vícero ingrediencí by to chtělo a samo o sobě vaření by mohlo být detailnější, propracovanější. A jak už tady někdo navrhoval, rozhodně zpomalit čas. Hodina - naše minuta... To je prostě strašně rychlé a v TS3 se občas už vážně nedá moc stíhat.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod schnegy » Štv 23 Máj 2013, 17:27

A kedy a kde sa ma diat to dnesne zive vysielanie?
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod PrincessLeia » Štv 23 Máj 2013, 17:37

Dnes v 19:00 :wink: Kde, to netuším :unknown:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Totodile7625 » Štv 23 Máj 2013, 17:50

food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod PrincessLeia » Štv 23 Máj 2013, 17:56

Díky óóó Velký :greeting:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Nemesix » Štv 23 Máj 2013, 20:17

ináč si myslím, že tie dátumy, čo sú dekodované na stránke, budú podľa mňa dátumy všetkých Live Broadcastov ktorými budú pomaly odhaľovať ďalšie informácie ohľadom Sims4, lebo keď som si dala dokopy súvislosti, tak jeden z dátumov-je dnešok -je Live Broadcast, a ďalší je 18.6-a ak ste si všimli tak na začiaku tá čo hovorila o Sims4 resp. kládla otázky, tak hovorila že ďalší Live Broadcast je 18.6, ..:D no nepríde vám to tak? :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod schnegy » Štv 23 Máj 2013, 21:53

Videla som letmo len koniec... A tam povedali, ze o The sims 4budu hovorit na poslednom spomonanom, ak som to dobre zachytila. Inak je divne, ze ten "moderator" ma citacku (broadcast som videla asi 1x v zivote). Ako jasne ze to chcu mat cool a premakane na urovni ale prislo mi to trochu neprirodzene. Na opacnej strane ta vyvojarka, co hovorila o Dragon whatever bola velmi zlata :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Emerald » Štv 23 Máj 2013, 22:34

No za TS4 tam bola Rachel Franklin a nepovedala vlastne nič. Vôbec nič o TS4 nepovedali a inak ten chlapík to bol Ryan Vaughan, to je ten čo v TS2 roznášal do domov tie ružové krabice s červenou mašľou, v ktorých bol PC s hrou TS3. On je tiež producent a čítačku mal preto, že ľudia sa mohli live pýtať otázky a on ich odtiaľ kládol.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Nemesix » Štv 23 Máj 2013, 22:41

No hej, iba niečo povedala že bude Live Broadcast 18.6 nie?...ona mu tam iba kládla otázky nejaké či čo,,.nie? :D ..aj nejaky kratky sa mi zdal,..ked davali tropicky raj, tak to bolo dlhšie :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod schnegy » Pia 24 Máj 2013, 00:09

Emerald nemyslela som ten tablet, co mal v ruke... Myslela som, to co hovoril na konci. Aspon sa mi zdalo, ze ma taky nepritomny krivy pohlad ako ludia v spravodajstve. Mozno sa mylim.

No a jasne, ze to bolo kratke. Tam velmi nebolo o com hovorit.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Emerald » Pia 24 Máj 2013, 05:46

Aha takú čítačku, pustila som si to a hej asi to čítal :lol:
Malo to necelých 40 minút a keďže o TS4 bolo 5 minút, 5 minút bolo na začiatku ticho a 2 minúty bola na konci hudba to bolo na to, že predstavovali iba dráčiky celkom obsiahle :lol:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Tomak » Pia 24 Máj 2013, 17:40

Emerald píše:Berte to z tej lepšej stránky, všetci sa naučíme šetriť peniažky. Dnes začneme a budeme šetriť do cca polovice roku 2014 čo je tak okolo 12 - 14 mesiacov, záleží to od toho kedy hra vyjde a náš cieľ bude našetriť si na nové počítače...
...


Tou mužskou logikou si ma pobavila :lol:, tie veci dávajú zmysel.

Ozaj k tým popisom vlasov... Vlastne predostrela si nápad, ako by to mohli urobiť a nebolo by to príliš relatívne. :good: Simovia by mohli mať jeden typ účesov, ktorý by bol plne animovaný. Bol by to obyčajný účes, prirodzený, rozpustené vlasy, ktoré by sa dali scrollbarom od korienkov až po pás (možno aj viac) predlžovať. A rovnako aj pre mužov (keďže aj oni môžu mať dlhé vlasy). No a tie vlasy by mali dobrú animáciu, mohli by sa už len upravovať veci, ako si spomínala tiež posuvne, hlavne tie vlny až husté kučery, potom doplnky ako ofina, nejaké "nadstavce" vlasové, aby to nevyzeralo podobne všetko a pod. Zároveň by tam boli aj už hotové účesy, ktoré sa nehýbu a aké už poznáme (a niektoré si to ani nežiadajú, ale mali by vyzerať realisticky a aspoň s minimálnymi animáciami). Čiže ten neutrálny účes by bol základný a top, čo sa týka animácií. S tými vlasmi jednoducho v TS4 už musia niečo spraviť, veď je to od jednotky to isté - to je až kruté zdesenie.

A to narušenie priebehu svadby a všeobecne tieto veci, tak to si trafila do čierneho, to by mohol byť pokojne aj nejaký ich totálny, hlavný gól, cieľ, ako bolo predtým v TS3 otvorené susedstvo. Je to úplne super vec a dala by sa použiť na mnoho aktivít, čo sa v meste dejú - takisto piknik, grill párty, chodenie do práce... Mohla by to byť hlavná črta ako ovplyvňujte životy svojich Simov a pomocou nich zasahujte do priebehu života ostatných v susedstve, z toho to asi veľmi nevyplýva :lol: , alebo niečo ako The Sims 4 ako Zásahy do života. Pri tej svadbe by mohlo dôjsť aj k scéne, že nevesta má milenca, ktorý príde na svadbu a ju tam pred všetkými pobozká, no a výsledok - bitka ženíchov. :lol: Atď...

No podľa mňa, oni ten čas nespomalia, je to takto ideálne podľa mňa nastavené vzhľadom na množstvo faktorov, ktoré tam sú alebo pribúdajú v dodatkoch. Veď si predstavte, deň by trval napr. 2x dlhšie alebo až hodinu, tak na ročné obdobie zimu by ste čakali asi polku vášho reálneho dňa. Čas by ale mohli vyriešiť cez nastavenia, defaultne by bola hodnota, ako je teraz, no hráč by si už len zmenil rýchlosť, ako mu viac vyhovuje. Hoci dá sa to potom zneužívať - nestíhate do roboty, spomalíte si čas - síce čas by mohli v niektorých kľúčových prípadoch zablokovať proti zneužívaniu nejakým spôsobom, možno by sa mali nad tým zamyslieť nejak.

Tamto video sa mi inak vôbec nepáči. :whistle:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod marilyn » Pia 24 Máj 2013, 22:23

Mna napadlo, ze by mohli viac prepojit hranie za simov a mesto. Aby ich ciny naozaj ovplyvnili celu spolocnost. Napriklad keby nikto nepracoval v skole, nemala by byt funkcna, nie? a tym padom by bolo nizka gramotnost. Teda ja viem hra si musi do istej miery poradit sama a nastavit cudzich simov ako pracovnikov a s tym naozaj suhlasim, ale hra sa sama reguluje az prilis a ja by som naopak uvitala, aby simovia svojou aktivitou naozaj prinaslali nieco do mesta a zlepsovali ho alebo ho zhorsovali, viete ako sims city + sims dohromady. Nie iba chodit do prace, ale aby bolo vidiet vysledky. Napriklad politik alebo vedec by boli na taketo cosi ako stvoreni, ale aj ostatne povolania by mohli byt poriadne vyuzite.
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 4

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť