The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Odhaľujme spoločne nové vlastnosti "štvrtých Simov"!

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Angeloo » Str 30 Júl 2014, 16:40

abinka píše:No neviem či ste postrehli ale čeština tam ževraj nebude ako celkový jazyk ale iba české titulky je to aj na facebooku ... ja som len tak kukala a jedna stránka o tom písala https://www.facebook.com/simsnews/photo ... =1&theater tu to aj máte kde to stránka napísala ..... ja len tak taký menší postreh ...


A nebolo to myslené náhodou tak, že budú preložené všetky texty do češtiny ako to bývalo do teraz v TS?

Lebo neviem či by sa im chcelo prekladať tú „hatlaninu“ cez titulky, ktorou rozprávajú simíci... :D
Obrázok užívateľa
Angeloo
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Štv 29 Aug 2013, 16:48
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod marilyn » Str 30 Júl 2014, 21:12

Ja si to dam aj tak po svedsky :pyj:
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod dandi252 » Pia 01 Aug 2014, 11:19

Dnes ráno som sa na nete dočítal, že v The Sims 4 určite budú autá - zatiaľ sa len nikto nevyjadril, že či to bude robené ako v dvojke (otváranie dverí,...) alebo ako v trojke (teleport alebo neviem ako to mám nazvať ten spôsob ako to bolo robené v trojke :D ). Avšak vraj pracujú na tom, aby to bolo urobené skôr tak ako v dvojke - ale že či je to oficiálne tak to bohužiaľ neviem - ale mohlo by byť :D
dandi252
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned 02 Jún 2013, 17:11
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod ziris » Pon 04 Aug 2014, 18:34

Zdravím, ja osobne sa na tú hru veľmi teším, keďže z nej mám pocit, že sa vracia späť k Sims 2ke. Aj keď som si trojku obľúbila a neskutočne som na nej dokázala zavisláčiť, nedalo mi to, aj napriek svetabornej inováci otvoreného sveta, mala hra neskutočné požiadavky, čo sa odzrkadlilo na hrateľnosti, sekaniach a na koniec si hráč vlastne ani neužil poriadne ten krásny otvorený svet s veľa možnosťami. Stále som bola názoru, že keby sa v trojke zachovajú načitavacie obrazovky neubralo by to na kvalite hry, a rovnako veľa iných detailov (miznutie a objavovanie sa v autách, a zajačie diery, ktoré podľa mňa nič nepridali na zaujímavosti). Preto sa veľmi teším 4ku aj keď neviem prekúsnuť hlavne tie batoľatá(hľadala som a stále hľadám po internete, či sa nestal zázrak), čo dúfam Maxis vyrieši ekonomicky a hlavne pekne rýchlo. Nad ostatnými vecami, ktoré chýbajú a dodatkami sa nepozastavujem, pretože to je proste čistý marketing, s tým ťažko niečo narobíme :D Bolo by však úplne najlepšie a myslím nie až tak od veci, dať do tej hry aspoň základné vecičky, ktoré priamo súvisia s realitou :P (počasie, zvieratá, interakcie napr. z 3ky Hry osudu, autá ) tak by to u fanúšikov vyhrali, a možno by aj sami sebe poskytli priestor pre nové, vychytanejšie veci v dodatkoch, ale čo už! :wink: Na 4ke každopádne vidím veľa pozitív, napr. ako CAS, emócie, ale hlavne STAVACÍ MÓD!!! Z toho som totálne hotová, a dúfam, že bude ešte lepší a slobodnejší ako v trojke, to mi v Simse stále chýbalo. :D Takže sa neskutočne teším, len čo ma zaráža je krátky čas za aký to stihli. Dúfam, že to nebude na úkor kvality. :lol:
ziris
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 04 Aug 2014, 18:07
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod vika » Štv 07 Aug 2014, 15:40

mna zatial sims4 nejak moc neoslovila, je tam dost veci ktore tam nebudu a to mi vadi.....napr.plavanie v bazene, obdobie batolat, ziadne vylepsene animacie vlasov....nacitav a sa obrazovka, nie je otvorene susedstvo a dalsie veci.. neviem ci si to kupim, mozno pockam na datadisky....ani grafika mi nepride nejak vylepsena oproti sims3 :roll:
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod scout89 » Pon 18 Aug 2014, 13:51

Čo sa týka s4 musím naopak povedať, že celková grafika aj prevedenie sa mi páči. Neviem či ste hrali demo cas. Mne sa ale zdá ži símíci v 4ke pôsobia hoc štylizovane, ale proste tak veselo a živo. V S3 oveľa viac pripomínali plastových panákov, len sme si na nich už zvykli. Myslím že v 4 sa tvorcovia chceli opeť dostať na vlnu 2ky, ktorá mala veľmi pozitívne referencie od hráčov, naopak 3ka priniesla kopec noviniek, ktoré ale v konečnom dôsledku len spomalovali hru, ako otvorené susedstvo a create a style

Neviem či ste pozerali gameplaye ktoré sa už na youtube dajú nájsť ale určite súhlasím s tým, že v hre toho chýba pomerne dosť. Napríklad ak ide sim do práce, ani po ňho nepríde auto, jednoducho zmizne pred dverami. V hre je viac takých wtf momentov, ako pôrod, či narodeniny batoľaťa.. pozrite keď tak gameplaye od tejto holky.. všetko je to tam

https://www.youtube.com/watch?v=NeVcRdkfYfk

Na mňa proste hra pôsobí pol na pol. Na jednej strane simíci pôsobia veselo a oveľa viac "oduševnele" ako tie bábky v s3, ale s absenciou základných vecí, ako normálne životné etapy, či autá .. no neviem. Ja som vyrastal na sims 2 príklon k tejto sérií mi nevadí ale zas by to nemalo byť na úkor tých pozitívnych vecí, ktoré v hre nie sú a mali by byť.

Napríklad pri susedstve ma veľmi zaújma či bude nejaká možnosť susedstvo aj editovať, vytvárať si vlastné štvrte, parky obchody atď. i keď mám dosť divný pocit, že ea nám proste nanominuje hotové susedsvo. Zaújmajú ma tiež špeciálne postavy, lebo už predtým som niekde zachytil že duchovia v hre nebudú (čo bola pevná súčasť už základnej hry v dvojke -.- ), neviem no sa si nejaký čas počkám.. pozrem na youtube a tak, že čo v hre skutočne chýba a potom sa rozhodnem bo ako píšem, nový štýl hry sa mi pomerne páči, ale 70e dať za niečo kde nie sú elementárne veci ktoré by mali byť.. nwm.
scout89
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 07 Aug 2009, 19:17
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod PrincessLeia » Str 03 Sep 2014, 20:00

Tak už je to doma, přátelé!!!!!!! :dance: :lucky:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod schnegy » Str 03 Sep 2014, 22:29

Ja som si vcera chvilu pozerala live ako hraje tento sialenec http://www.twitch.tv/lirik :lol: A strasne som sa na nom zabavala, skvelo vsetko komentuje :lol: Ale prosim pozor, dost nadava, takze vstup pre maloletych na vlastne riziko :whistle: A... stale ma ta hra nicim nejak extra nezaujala. Tie emocie nie su nic take uzasne. Jedine, co sa mi fakt paci je ten miltitasking. Inak mi to pride rovnako stereotypne ako predchadzajuce diely. A 70 dolarov. To naozaj nie :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Simko » Štv 04 Sep 2014, 19:08

Takže pozrel som si prvý let's play ale veľmi ma to nezaujalo. Aj keď je to celkom pekne urobené. CAS je úplne super taktiež stavaci mód plus pár ďalších vychytávok :) Chýba mi však otvorené susedstvo a celkovo mi ta hra príde ako trošku horšia trojka. Na to že hra ide plynulo by som sa veľmi dlho nespoliehal. Trojka išla zo začiatku tiež hladko a pekne lenže prišiel prvý dodatok, druhý, tretí... a už tak pekne neide :cry:
Kupovať si to teraz rozhodne nebudem. Určite ešte počkám na to, aké budú dodatky a na ďalšie let's playe :roll:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Ronny » Štv 04 Sep 2014, 21:20

Prosím vás mám otázku, dnes som si kúpila TS4 - Premium edition a ide o jednu vec, pokazila sa mi cdrom na ntbku ale ževraj sa to dá nainštalovať online (bez CD) cez Origin ak zadám produktový kód, je to pravda že sa to dá aj tak? A druhá vec, ak by sa to dalo tak nainštalovať na ten notebook tak či by sa znova ten sims dal nainštalovať na druhý notebook, mám totiž dostať nový o pár dní ale simsa chcem hrať už dnes ...
Ronny
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv 04 Sep 2014, 21:11
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Totodile7625 » Štv 04 Sep 2014, 21:23

Hej, dá sa to. :)
A na to aby si mohla inštalovať/hrať bez cd potrebuješ program Origin. (Ktorý pre hranie TS4 potrebuješ ajtak). Stačí keď si do neho hru zaregistruješ a následne si ju cez neho stiahneš. Viď. návod:
viewtopic.php?p=142474#p142474
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Ronny » Štv 04 Sep 2014, 21:28

To som chcela počuť že to tak pojde nainštalovať bez CD :) aaaaa pojde mi to potom nainštalovať aj druhý raz na ten ďalší notebook?
Ronny
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv 04 Sep 2014, 21:11
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Totodile7625 » Štv 04 Sep 2014, 21:34

Totodile7625 píše:Hej, dá sa to. :)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod zuziniatko » Štv 04 Sep 2014, 21:59

neviete niekto o čo ide brlohu? pred tromi mesiacmi som si zberateľskú edíciu predobjednala, hneď na ďalší deň od objednávky zaplatila, oni mi všetko potvrdili, dokonca som bola dnes v predajni do ktorej som si dala osobný odber sa spýtať kedy to bude, oni mi povedali že dnes medzi treťou a záverečnou mi určite pošlú smsku, tak som išla spokojná domov, no a nakoniec NIČ?? :slap: :evil:
načo robia predobjednávky keď nakoniec nemám hru presne v deň vydania?? :down:

cez čo si mám nabudúce objednať hru aby som si bola istá že ju budem držať v ruke hneď od prvého dňa? :unknown:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod breathee » Pia 05 Sep 2014, 11:46

zuziniatko píše:neviete niekto o čo ide brlohu? pred tromi mesiacmi som si zberateľskú edíciu predobjednala, hneď na ďalší deň od objednávky zaplatila, oni mi všetko potvrdili, dokonca som bola dnes v predajni do ktorej som si dala osobný odber sa spýtať kedy to bude, oni mi povedali že dnes medzi treťou a záverečnou mi určite pošlú smsku, tak som išla spokojná domov, no a nakoniec NIČ?? :slap: :evil:
načo robia predobjednávky keď nakoniec nemám hru presne v deň vydania?? :down:

cez čo si mám nabudúce objednať hru aby som si bola istá že ju budem držať v ruke hneď od prvého dňa? :unknown:


mám ten istý problém...objednala som si to koncom júla cez progaming shop..včera nič, tak som im písala mail a vraj vydanie je 5.9. potom mi dnes ráno o 7h prišiel mail, že objednávka je na ceste do BA s tým, že naskladnenie trvá jeden až dva dni :unknown: úplne mi tým skazili chuť. tiež neviem, načo je vlastne predobjednávka, keď to budem aj tak hrať medzi poslednými. normálne mám chuť tú objednávku zrušiť, lebo sa toho ani dnes zjavne nedočkám..
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 4

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť