The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Odhaľujme spoločne nové vlastnosti "štvrtých Simov"!

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod schnegy » Uto 07 Máj 2013, 20:27

No tak je to tu cierne na bielom. Tie obrazky asi spred tyzdna naozaj vyzeraju skor ako nieco pre smartfon alebo tablet alebo nieco podobne. Ja osobne som rada, ze to bude klasicka offline hra a som celkom zvedava na dlasie info a kedy to vyjde.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Totodile7625 » Uto 07 Máj 2013, 20:42

Písal som to už na hlavnú stránku, ale nie všetci "fóristi" ( :lol: ) to tam čítali. Myslím si že to opäť bude perfektná slamka na cucanie peňazí verných fanúšikov. Pretože čo už len môžu štvrtý OFFLINE simovia ponúknuť nové?
Neberte ma ako pesimistu. Na TS4 sa teším, som zvedavý, ale ... som sklamaný. Pretože som naozaj čakal konečne premakanú onlinovku. Keď to ( viac/menej ) ide so SimCity, why not so Simami?
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Flora Kreslená » Uto 07 Máj 2013, 20:47

Simko píše:OTÁZKA: Budou mít The Sims 4 nějaké onlinové prvky?
ODPOVĚĎ: Pro hráče, kteří se budou chtít pohybovat online (další informace budou zveřejněny později) zde budou doplňkové zábavné a sociální prvky, ale hra jako taková je v základu designována jako offlinová. Bude na hráči, jak styl si zvolí.

Dúfam, že to neurobia tak, ako Showtime, teda že bude simík inde bezo mňa.

Totodile, presne túto myšlienku mám už od prvej zmienky o štvorke (asi pol roka dozadu).
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Simko » Uto 07 Máj 2013, 22:07

Ani ja fakt netuším čo od toho čakať :neutral:
Čo také úžasné môže priniesť od trojky? Lebo sims 3 je oproti dvojke veľký skok (otvorené susedstvo a rôzne iné veci) ale čo môže priniesť 4-ka si fakt neviem predstaviť. Nové interakcie? Veď tie pribudnú v dodatkoch, nie? :roll:
Akože nejaké vylepšenia mať určite bude, tak isto bude lepšia grafika a tak :roll:
No nechám sa ešte prekvapiť! Do vydania je ešte hooodne času :roll:
Teším sa na nové informácie! :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Nemesix » Uto 07 Máj 2013, 23:06

mne sa to zatiaľ celkom páči, som zvedavá na ďalšie informácie,.ale z toho obrázku..
Obrázok
mi tá hnedovláska neviem prečo ale pripomína Bellu Gothovú, vám sa to nezdá?..a taktiež sa mi zdá že aj tie druhé postavičky sa podobajú na niekoho ale z dvojky ešte :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Totodile7625 » Uto 07 Máj 2013, 23:18

Hej, hej a to vľavo by mohla byť Nina Caliente. :mrgreen:
Ja sa bojím dvoch vecí: Vysokých HW nárokov na tú hru a zlej grafiky. Našťastie sa tieto dve veci navzájom vylučujú ... aspoň dúfam.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Nemesix » Uto 07 Máj 2013, 23:31

Presne! :good: a ten chalanisko mi príde ako ten z traileru, čo úplne prvý trailer na dvojku :D

ale to už asi som OT :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Totodile7625 » Uto 07 Máj 2013, 23:37

Dobre že si sem ten trailer dala Nem. :good:
Spomínam si na prvé obrázky z TS3 ... čiže ľudkovia, určite zatiaľ neverte na 100% ničomu čo vyjde ohľadom TS4. A na konci toho traileru jak je logo TS2 ... tak možno ani tomu logu by som neveril. :lol:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Tomak » Str 08 Máj 2013, 00:03

No ale ten trailer bol oficiálny, hoci sa nešliape ani na The Sims 4. Škoda, grafiku robili na spôsob artworkov, ktoré sú podstatne lepšie než samotná hra. Keby hra mala aspoň trochu nádych toho videa, bol by to podľa mňa prelom a žiadne veľké onlinové prvky by mi nechýbali. Ale zaujímavé je to, že keď to video vyšlo pre dvojku, každý si myslel, že v trojke toto môžeme už určite čakať, pritom teraz si už nikto ani nepomyslí, že by to mohlo prísť so štvorkou. /To video som tu chcel mimochodom práve pridať./

The Sims 4 môže ešte stále veľa ponúknuť aj bez onlinového rozšírenia. Určite tam bude niečo dominantné, ako to bolo napr. otvorené susedstvo v The Sims 3. Možno, že tí Simovia budú vyzerať naozaj veľmi zmyselne, ako o ich očiach predbežne tvrdia. A nakoniec sú tam stále tie cenné detaily, ktoré ešte doposiaľ nikdy nevytvorili ako slzy, animované vlasy (konečne normálne :lol:, v TS3 to začalo byť ešte horšie než v TS2), multitasking Simov (napr. Sim počas telefónovania a iných činnostiach by mohol robiť ešte 2 ďalšie veci ako varenie a pod.)... V zásade si však myslím, že by mali všetky animácie Simov preprogramovať úplne nanovo, pretože ich z dvojky do trojky len tak ľahko s menšími obmenami okopírovali. Simovia majú navyše od jednotky stále rovnakú reč tela, v TS4 by to už bolo príliš stereotypné. Viem, že vytváranie všetkých tých animácií nanovo by mohlo byť veľmi pracné, ale určite by to každý ocenil a hra by tak skoro neomrzela už len pre tento fakt.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Totodile7625 » Str 08 Máj 2013, 00:06

Animované vlasy ... good joke, jak sa tak pozerám na tie tri páry očí z úvodného obrázku. :lol:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Tomak » Str 08 Máj 2013, 00:11

Presne to isté mi napadlo. :lol: Smejeme sa, no ale je to už pri TS4 skôr na plač. :? Tie vlasy ala bundža zlepená alebo helma, či ako to mám nazvať, kriste...

Edit: Práve som si to predstavoval pri tých ich nových zmyselných očiach, ako by to spolu tvorilo ukážkový kontrast. :slap:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Totodile7625 » Str 08 Máj 2013, 00:15

Ale aj tie ich "nové, zmyselné oči" vyzerajú ... vyzerajú ... nezmyselne. :lol:
Nechcem byť zase ten negativista ... ale veľkú perspektívu v tom nevidím ... zatiaľ. Všetko to zatiaľ vychádza zo šiestich očí, šiestich obočí a dva a pol účesa.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Tomak » Str 08 Máj 2013, 00:20

Tie oči... No ešte s istotou nevieme, ako tie vety mysleli, celkom to tak trochu maskovali celé, čiže možno to nakoniec ani o očiach nebude. /Možno, že pracujú na neprekonateľných odrazoch v zrkadlách, joke2. :mrgreen: /
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Nemesix » Str 08 Máj 2013, 09:58

veď sme len na začiatku, veď ako si hovoril Toto, aký bol trailer napr. na zač. dvojky a dvojka bola uplne ina, a takisto trojka, ja si aspoň počkám na ďalšie informácie, ale páčilo by sa mi to keby to bolo na spôsob toho ako chceli spraviť dvojku, ako napr. ten trailer, je ešte aj jeden trailer a ten tiež nemá chybu :lol:
proste tie animácie sú super, keby to fakt využili tak by to bolo super, ako hovoríš Tomak :)


OT:
a ten trailer druhý sa viac už podobá dvojke, len tie animácie, -sú super a nepochopím prečo ich v dvojke nevyužili :lol:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Totodile7625 » Str 08 Máj 2013, 10:35

TS4 sa už dá predobjednať na GameExprese...
... za pouhých 49,99€ a doma ju budete mať už za 14 dní! No nekúp to...

Obrázok
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 4

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia