The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Odhaľujme spoločne nové vlastnosti "štvrtých Simov"!

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Simko » Pia 05 Sep 2014, 16:25

Tak to je zvláštne. Ja som si hry už predobjednaval aj z brlohu aj z progamingshopu a nikdy som s nimi nemal problém :unknown:
To len mne sa zdá že ten nový ovládací panel je taký divný? :huh:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod PrincessLeia » Pia 05 Sep 2014, 16:38

Který myslím Simko? V TS4?
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Simko » Pia 05 Sep 2014, 21:20

Áno v Sims 4. Príde mi taky nepriehľadný narozdiel od predošlých dielov :roll: Dlho by mi trvalo kým by som sa v ňom vedel orientovať. Alebo sa mi to iba zdá? :D
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Sirka21 » Sob 06 Sep 2014, 12:44

Simko som na tom podobne ja som asi polhodinu hladala malbu na stenu a nakoniec som ju ani nenasla tak som pouzila kapatko a okopirovala som si malbu z kuchyne (kuchynu som si nestavala ale vybrala som si tu z predvolenych miestnosti) a este neviem absolutne ako si mam stavat trojuholnikove a take vseliake miestnosti! ako stvorcove mi idu bez problemov ale tieto neviem no asi som blba
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Emerald » Sob 06 Sep 2014, 15:50

Mne náhodou orientácia v zariaďovacom móde prišla veľmi jednoduchá. Ak ste aj v TS3 používali tú možnosť, že sta videli miestnosť miniatúrnu, tak tu to funguje na rovnakom princípe, ale dajú sa prepnúť aj klasické kategórie.
Stavať som ešte veľmi neskúšala. Kúpila som si postavený dom, no bez zariadenia.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod yoh1len » Pon 08 Sep 2014, 15:36

Vedel by mi tu niekto napísať čo je na The Sims 4 take dobre, že sa to oplati kupiť? Nejako v bodoch spisat + a - lebo radšej uverim vam ako recenziam, ktore su často zaplatene. Mna zatial veľmi odradza strata voľnosti po susedstve.
yoh1len
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 149
Registrovaný: Sob 31 Júl 2010, 20:58
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Totodile7625 » Pon 08 Sep 2014, 18:37

Doporučujem Ti prečítať rýchto pár článkov od babyblue: viewtopic.php?f=46&t=2104 tuším že ona to napísala asi najvýstižnejšie. Vždy pod článkom máš celkové zhodnotenie rozoberanej problematiky. ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Angeloo » Pon 08 Sep 2014, 20:26

Od vydania základnej hry série TS4 ubehol už takmer týždeň a internet sa čoraz viac zaplavuje tvárami známych celebrít v „simsovskej“ podobe.

Konkrétne dnes internetový portál BuzzFeed publikoval článok, v ktorom môžete vidieť hlavných hrdinov seriálu Priatelia a ich skromné apartmány v TS4 podobe. :)

Obrázok
"Premýšľali ste už niekedy, ako by vyzerali Priatelia v The sims? Nuž, teraz to môžete vidieť!" ...viac

EDIT: Ešte viac obrázkov môžete nájsť tu!
Obrázok užívateľa
Angeloo
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Štv 29 Aug 2013, 16:48
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Atlaua » Uto 09 Sep 2014, 22:07

Netuší niekto aký je cheat pre free placement? Teda že budem môcť dať viac objektov na jedno miesto?
To je vrchol už vyhodiť aj cheat moveobjects. :evil:
Atlaua
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Sob 12 Apr 2014, 19:52
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Flora Kreslená » Str 10 Sep 2014, 16:24

Ako si tu postupne čítam všetky vaše názory a hlavne prvé dojmi, tak som vážne veľmi rada, že som sa nakoniec rozhodla počkať s kúpou na zľavy a hlavne na aktualizácie, príp. datadisky. Myšlienka emócií a multitaskingu ma nadchýňa, ale napr. spôsob, akým je riešené mesto, ma zase veľmi sklamáva.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Tomak » Ned 14 Sep 2014, 14:05

Atlaua píše:Netuší niekto aký je cheat pre free placement? Teda že budem môcť dať viac objektov na jedno miesto?
To je vrchol už vyhodiť aj cheat moveobjects. :evil:


Vraj je tam nejaký bug s tým cheatom a má byť opravený, čiže takáto možnosť tu bude, aj mne to chýba.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod sweet_stawberrie » Pia 19 Sep 2014, 04:42

nevedel by mi náhodou niekto prosím poradiť? stiahla som si pár miestností z galérie do domu ale niektoré mi vobec nefungujú, keď kliknem na preniesť miestnosť do režimu stavby nič sa nestane a miestnosť mi v dome neukáže a :cry: ani svoje vlastné uložené miestnosti nemožem už druhý krát použiť v inom dome. :evil:
sweet_stawberrie
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia 19 Sep 2014, 04:35
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Sirka21 » Štv 02 Okt 2014, 11:55

ahojte aj ja mam otazku co vysli tie nove veci ohladom duchov tam v clanku je tato zarazka

Simovia, ktorých smrť spôsobila kravia rastlina majú túžbu ničiť aj pomáhať rastlinám. Ak majú negatívne emócie môžu spôsobiť vyhynutie rastlín, no keď sú v dobrej nálade, tak sa o rastliny starajú.

tie kravie rasliny sa kde daju najst :) maju taku istu funkciu ako to bolo v 2? hrala som hru parkrat ale dufam ze po vikende uz konecne dorobim tie veci v robote a konecne budem mat cas hrat riadne hru!
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Sirka21 » Štv 02 Okt 2014, 11:55

ahojte aj ja mam otazku co vysli tie nove veci ohladom duchov tam v clanku je tato zarazka

Simovia, ktorých smrť spôsobila kravia rastlina majú túžbu ničiť aj pomáhať rastlinám. Ak majú negatívne emócie môžu spôsobiť vyhynutie rastlín, no keď sú v dobrej nálade, tak sa o rastliny starajú.

tie kravie rasliny sa kde daju najst :) maju taku istu funkciu ako to bolo v 2? hrala som hru parkrat ale dufam ze po vikende uz konecne dorobim tie veci v robote a konecne budem mat cas hrat riadne hru!
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Emerald » Pia 03 Okt 2014, 00:17

Myslím, že normálne môžeš nájsť semiačko tej rastliny, zasadiť ho a ona ti vyrastie. Čítala som, že niektorí ho našli počas rybárčenia, čiže ho ulovili namiesto ryby.
Tá rastlina vyzerá nasledovne a bola aj v mnohých propagačných videách pred vydaním hra. A áno funguje v podstate tak ako tá v TS2.

Obrázok
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 4

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia