The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Odhaľujme spoločne nové vlastnosti "štvrtých Simov"!

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Sirka21 » Štv 09 Okt 2014, 18:31

dakujem inak aj pre ostatnych uz sa objavil navod na kraviu rastlinu
http://arsepo4.blogspot.cz/2014/09/kravi-rostlina.html
a chcem povedat stale ma udivuje tato 4 :D - ked simik potrebuje ist na zachod alebo ked je unaveny ta ich chodza nema chybu :lol:
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Sirka21 » Uto 21 Okt 2014, 18:54

ahojte podarilo sa uz niekomu najst semeno kravej rastliny? lebo mne zatial vobec nie :( ani z jedneho sposobu!
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Emerald » Uto 28 Okt 2014, 23:11

Ja za najjednoduchší spôsob považujem ísť rybárčiť na ten tajný pozemok Sylvan Garden (ten čo sa doňho vstupuje cez strom). Tam ho normálne vylovia ako rybu. Ja som tam tak chytila 3 plody a to v tri rôzne dni a ani moja Simka nemala extra vysokú úroveň rybárčenia. Pointa je asi v tom, aby si bola trpezlivá, lebo ak si dobre pamätám, vždy to trvalo pár hodín kým sa jej podarilo uloviť plod tej kravej rastliny, nikdy to nebolo na prvý pokus.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Sirka21 » Uto 28 Okt 2014, 23:28

Sylvan garden je ktore miesto? hej ja som bola niekolkokrat v tom pustnom kvete lovit ryby a chodili mi tam vsetci lovit a nikto nic neulovil teda myslim ze nikto neulovil tie semiacka
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Emerald » Str 05 Nov 2014, 20:50

Sylvan Gardej je ten tajný pozemok, do ktorého sa ide cez strom

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Viac fotiek som dala sem http://www.forum.gamesims.sk/viewtopic.php?f=46&t=2096&p=155337#p155337
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Emerald » Pon 29 Dec 2014, 00:44

Čo vravíte na ten nový herný balíček? Podľa mňa to vyzerá dosť dobre a dúfam, že to spravia tak, že k tú súčasným susedstvám pribudnú nové časti mapy, potom by to bola úplná paráda, pretože konečne si kvôli každému novému dodatku nebudeme musieť vytvárať novú rodinu, akože je to super, že teraz sa dá medzi susedstvami cestovať hore dolu a z jedného susedstva môžem ísť do parku, knižnice či na návštevu do druhého za pár sekúnd, ale keby tú mapu postupne dopĺňali a tak to vlastne aj pôvodne malo byť, tak by to bolo úplne super :)

A aj tá téma je zaujímavá, doteraz sme stanovačku a všetko čo k tomu patrí v takomto rozsahu v TS nemali a ten medveď vyzerá tiež super :lol: a aj je to celkom fajn zmena po všetkých tých Bigfootoch a ostatných potvorách, teraz prichádza reálne vec, ktorá sa môže stať aj v skutočnom živote a to, že v lese stretnete medveďa.

Napríklad ako sú tie susedstvá rozdelené na sekcie, tak v budúcnosti bude určite ľahšie aj kontrolovať zvieratá ak raz budú pridané, také tie vo voľnej prírode myslím. Lebo v TS3 síce bola srnka aj kone, ale chodili nám aj po záhradách, tu však môžu nastaviť, že ich stretneme iba v tom obrovskom parku a napríklad v tej novej časti na kempovanie, čiže keď hru raz o tie zvieratká rozšíria, tak to bude zaujímavejšie aj realistickejšie, pritom si hra zachová svoj charakter.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Flora Kreslená » Pon 29 Dec 2014, 15:28

Ja síce stále čakám na nejakú poriadnu zľavu, ale tiež sa mi veľmi páči, že keď budem mať nový dodatok, iba sa mi pridá na mapu susedstvo a nie nový svet. Inak, ak sa pozrieš pozorne na to video, ja mám skôr pocit, že ten medveď je len kostým pre sima. Celkovo ma dodatok až tak nezaujal, pretože kempovanie mi vôbec nie je blízke, no uvidíme, aké vypustia ďalšie info.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod zuziniatko » Uto 13 Jan 2015, 19:34

práve ten dodatok vyšiel na origine, ale ja mám takú otázku či niekto vie či bude aj v tescu a brlohoch? lebo ja nie som moc za to aby som si kúpila dodatok za 20 euro a ani z toho nemala krabičku do poličky, viem je to trochu úchylné, ale myslím že aj trochu pochopiteľné... :D
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Flora Kreslená » Pia 23 Jan 2015, 14:46

Neviem, kam s tým, pretože tu nie je taká tá téma na zľavy, ale The Sims 4 je na 48 hodín zadarmo! Bližšie info tu.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod ty.koko...n » Pia 08 Feb 2019, 16:53

Ohľadom tejto témy nájdete niečo aj tu
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... rd-edition
ty.koko...n
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia 08 Feb 2019, 16:35
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Gabriella » Ned 28 Júl 2019, 17:06

Ahojte!
Ak by ste si radi predsalen prečítali ešte o niečo o The Sims 4, odporúčam nasledujúci článok: https://www.gameroom.sk/the-sims-4
Tento nový projekt ponúka aj širokú databázu hier a e-shop, takže ak si sem-tam radi zaparíte aj inú hru ako Simsa 4, tak si určite na niečo vyberiete - https://www.gameroom.sk/eshop
Gabriella
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned 28 Júl 2019, 17:02
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na The Sims™ 4

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia