Prvé dojmy a pocity z hry

Voľná diskusia k hre, ktorá bola kedysi úplným počiatkom Simov

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Re: Prvé dojmy a pocity z hry

Poslaťod Nethon » Uto 21 Máj 2013, 18:26

Konečne som si kúpil sumcity " :D
Ale zaskočilo ma, že musím mať všetko na minimum ... takže bez peknej grafiky :?
To je ten POČÍTAČ tak slabý? :(
Alebo je to tým, že mi tam nahodilo keď som si ju inštaloval že mám zastarané ovládače grafickej karty? A keď tak, ako ich aktualizujem? :)
Not judge a book by cover ;)
Obrázok užívateľa
Nethon
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 300
Registrovaný: Pia 31 Aug 2012, 10:17
Pohlavie: Sim

Re: Prvé dojmy a pocity z hry

Poslaťod Emerald » Pia 31 Máj 2013, 00:21

Dúfam, že to nie je nový notebook, lebo za takú cenu mám ja raz tak výkonný kupovaný pred 2 mesiacmi, lebo na cestovanie som nechcela používať notebook, v ktorom mám všetko, no aby som sa nenudila ten notebook čo som si za pár stoviek kúpila utiahne SC na 80% nastaveniach.
Slabučká grafika a procesor tiež oničom v tom Acere čo máš.

Na hry ti treba aspoň Intel Core i3 to je minimum, no odporúčam i5. Ja mám na cestovanie i3 a doma na hry i5.
Ak nechcete investovať do notebookov s takýmto procesorom, ani si nové nekupujte, lebo iba zbytočne vyhadzujete peniaze z okna.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Prvé dojmy a pocity z hry

Poslaťod Nethon » Sob 01 Jún 2013, 12:50

Nie, nie, to mám už asi 4 roky ...
Not judge a book by cover ;)
Obrázok užívateľa
Nethon
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 300
Registrovaný: Pia 31 Aug 2012, 10:17
Pohlavie: Sim

Re: Prvé dojmy a pocity z hry

Poslaťod yoh1len » Pon 10 Jún 2013, 14:51

Traffic, traffic a ešte raz traffic. Nech sa snažim akokoľvek zapchy tam vždy sú. Keď si predstavím, že by take zápchy ako v SC boli v RL meste pri 100 000 obyvateľoch je mi až do smiech. Tú cestnu dopravu nerujnujú semafóry, križovatky ani veľkost ciest, ale to, že tí ehem vodiči sa nevedia zaradit do spravného odbočovacieho pruhu alebo maju jednoducho potrebu urobiť si 3x kolečko medzi dvomi križovatkami namiesto toho aby jednoducho už niekam odbočili. Ďalšia vec, že sľubovali v jednom z patchov, že polícia, hasiči a záchranka bude obiehať a hľadať si najrychlejšiu cestu = nechápem prečo pri veľkej avenue nemôžu prefičať po strednom pruhu.

Taktiež mi tam chýba jednoduchy údaj o tom koľko pracovných miest je v danom podniku voľných a pre ktorú vrstvu obyvateľstva.

Je to fajn hra, ktorú ešte určite doladia veď predsa len už je hratelnejsia ako ked som ju zacal hrat pri 2.0, ale stale maju čo robiť. Ak máte nervy a viete sa zmieriť s tým, že tam jednoducho nefunguje všetko podľa vašich predstáv odporúčam určite všetkými desiatimi :) :good:

P.S.: Ak niekto skúsenejší vie ako vyriešiť cesty uvítam PMku :D
yoh1len
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 149
Registrovaný: Sob 31 Júl 2010, 20:58
Pohlavie: Sim

Re: Prvé dojmy a pocity z hry

Poslaťod Sirka21 » Pia 28 Jún 2013, 17:15

tak zacala som hrat nakolko v brlohu bola akcia a kupila som za dobru cenu simcity. mam taku mensiu otazku na com sa najlepsie zarobia peniaze lebo furt si musim od banky pozicat aj ked sa mi uz podari nasetrit si viac a vratim ich banke za chvilu mam dlhy :(
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: Prvé dojmy a pocity z hry

Poslaťod Nethon » Pia 28 Jún 2013, 18:21

Jednoznační prínos sú rezidenčné zóny a potom industriálne.
Zvýš mierne dane ale nie viac ako 11-12%, lebo sa začnú sťažovať, a nechávaj hru niekedy len tak plynúť, peniažky pôjdu a ked zarobíš, nemiň všetko, aby si mala nábeh na daľšie budovy :)

... To je moja rada, ak si ju vedela, tak som ti moc nepomohol ... :D
Not judge a book by cover ;)
Obrázok užívateľa
Nethon
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 300
Registrovaný: Pia 31 Aug 2012, 10:17
Pohlavie: Sim

Re: Prvé dojmy a pocity z hry

Poslaťod Sirka21 » Pia 28 Jún 2013, 19:17

dakujem pomohol :)
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: Prvé dojmy a pocity z hry

Poslaťod Markus » Pia 07 Feb 2014, 15:11

Prepáčte že dám teraz tak odveci ale mám mindráky :D :oops:

O Sim city som toho veľa nevedel, ale keďže 5-ka je taká podarená.. a ešte aj tá suma :D http://www.xgames.sk/?product=316 ... len sa k tomu stále neviem dokopať :), poznáte tú stránku? čo je to zač, objednávali ste z nej už niekto?

A ešte jedna drobnosť :P, ako je to teraz zo stabilnossťou serverov? dá sa to hrať :)

dík
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: Prvé dojmy a pocity z hry

Poslaťod Markus » Pia 07 Feb 2014, 15:11

Prepáčte že dám teraz tak odveci ale mám mindráky :D :oops:

O Sim city som toho veľa nevedel, ale keďže 5-ka je taká podarená.. a ešte aj tá suma :D http://www.xgames.sk/?product=316 ... len sa k tomu stále neviem dokopať :), poznáte tú stránku? čo je to zač, objednávali ste z nej už niekto?

A ešte jedna drobnosť :P, ako je to teraz zo stabilnossťou serverov? dá sa to hrať? :)

dík
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: Prvé dojmy a pocity z hry

Poslaťod Sirka21 » Sob 08 Feb 2014, 12:53

super cena :) nepoznam stranku tak v tomto ti neporadim a co sa tyka serverov naposledy ked som si zapinala hru zo zaciatku blbi serveri neslo ani k jednemu pripojit ale potom sa mi to podarilo nastartovat. ale teraz to nejdem skusat lebo moj obmedzeny orange internet je spomaleny lebo ze som uz minula data ale zas neviem o tom lebo toto ked som hrala tak som bola zapojena na intraku a sice som pozerala nejake videa ale to mi nemohlo tolko zobrat
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na SimCity™

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia