Stránka 1 z 1

The Sims 2 University / Univerzita

PoslaťNapísal: Sob 15 Máj 2010, 12:24
od Pethusa
neviem, ci to tu uz bolo ale ja som nenasla.....chcem sa opytat ako sa da v univerzite dostat do tajneho spolku.....dik vopred za odpoved :)

Re: Univerzita

PoslaťNapísal: Sob 15 Máj 2010, 20:25
od Emerald
Musíš sa spriateliť s niekoľkými členmi toho spolku a keď budeš priateľka s dostatočným množstvom študentov z Volauventovej spoločnosti tak ťa prídu do toho spolku pozvať. Pozvanie prebieha tak, že po teba prídu na čiernej limuzíne, spútajú ťa a odvedú do toho spolku.

Členovia toho spolku sa odlišujú oblečením - tá v pravo v bordových nohaviciach a saku (bohužial fotku spredu fotku nemám a oficiálne fotky týchto študentov nie sú) Oni majú na saku obrázok lamy tak ich ľahko spoznáš, často sa objavujú na obecných pozemkoch.
Obrázok

A ešte fotka toho miesta kam ťa potom vezmú
Obrázok

A nabudúce píš do poradne :wink:

Re: Univerzita

PoslaťNapísal: Ned 16 Máj 2010, 18:23
od Pethusa
diki :D POLEPSIM SA :D :D slubujem :D :D

Re: Univerzita

PoslaťNapísal: Štv 10 Jún 2010, 20:47
od LOVER GIRL
chela by som sa spytat ako mozem urobyt ten vecierok na koncistudia

Re: Univerzita

PoslaťNapísal: Štv 10 Jún 2010, 21:27
od Emerald
Musíš počkať kým Simík nepríde z poslednej skúšky a potom budeš mať po kliknutí na telefón možnosť usporiadať ten absolventský večierok (ak máš viac datadiskov tak v telefóne môžeš mať dve kategórie "Usporiadať večierok" tak pozri do oboch) a môžeš tam pozvať aj ľudí zo svojho domáceho susedstva takže napríklad aj rodičov toho Sima, no a samozrejme každého koho spoznal na univerzite.

Re: Univerzita

PoslaťNapísal: Štv 10 Jún 2010, 22:24
od Tomak
Panebože, Emerald, ty si ako chodiaca Simsopédia. :lol:

Re: Univerzita

PoslaťNapísal: Štv 10 Jún 2010, 23:50
od Emerald
:oops: a mám ďalšiu prezývku :lol:

Re: The Sims 2 University / Univerzita

PoslaťNapísal: Sob 04 Sep 2010, 11:14
od pat
Dobrý deň. Chcel by som sa Vás spýtať, že keď som na kolaji s nejakým simíkom, tak niekedy tam prídu žiaci no a oni sú prezlečení buď ako krava alebo ako zajac. A môj simík nemôže mať ten kostým buď zajaca alebo kravy? A ako ten kostým dostanem, lebo keď si vytváram simíka, ktorý pôjde vys.školu, tak tam kde si vyberám oblečenie pre ňho alebo pre ňu tak tam ten kostým neni, tak ja by som sa chcel spýtať, že ako ten kostým dostanem. Ďakujem.

Re: The Sims 2 University / Univerzita

PoslaťNapísal: Sob 04 Sep 2010, 19:47
od Emerald
To sú špeciálne kostýmy roztlieskavačiek a maskotov pre NPC postavy.

Ku všetkému oblečeniu v miestnosti na tvorbu Simov sa však dá dostať a to veľmi jednoducho. Stačí ak pred tým než vojdeš do miestnosti na tvorbu zadáš do cheatovacieho okienka kód boolprop testingcheatsenabled true a potom keď sa už budeš pohybovať v CAS stlač kombináciu kláves ľavý Shift + písmeno N a medzi oblečením by malo byť dostupné aj všetko oblečenie, ktoré v hre nosia NPC postavy.

Re: The Sims 2 University / Univerzita

PoslaťNapísal: Ned 20 Feb 2011, 15:17
od pat
Chcel, by som sa spýtať vytvoril som kolej/internát a zabudol som tam dať dvere, ale už som dal kód, aby z tej budovy bol internát/kolej. Takže dvere sa tam už nedajú dať ako ich tam vrátim? :shake:

Re: The Sims 2 University / Univerzita

PoslaťNapísal: Ned 20 Feb 2011, 19:56
od Sašena
No změníš to zase na rezidenční pozemek (residential) uložíš, znovu tam vlezeš a opravíš chyby. Pak to zas změníš na kolej.