Preklady zaujímavých článkov

Voľná diskusia k všetkým datadiskom a balíčkom (minidatadiskom).

Moderátor: Sašena

Otázečka ?? =D

Poslaťod Daniel23211 » Sob 09 Aug 2008, 14:25

Bude nutne mať datadisk DOUBLE DELUXE alebo Nightlife+Celebration stuff ??? Alebo ako to bude ?
Daniel23211
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob 09 Aug 2008, 14:22

Poslaťod KingTommy » Sob 09 Aug 2008, 14:37

Bude to tak ako vždy, potrebná bude len základná hra.
Obrázok užívateľa
KingTommy
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Pia 30 Máj 2008, 14:24
Bydlisko: Košice

Poslaťod Kalypso » Sob 09 Aug 2008, 15:36

Tak tu je preklad druhého chatu:

Budú poschodové postele, aby šetrili miesto?
Nebudú poschodové postele, ale bude tam Murphyho posteľ ktorá sa zloží a ušetrí vám hromadu miesta v malých bytoch.

Budú tam nejaké nové rádiové stanice?
Nepridali sme žiadne nové rádiové stanice, ale pridali sme nové piesne.

Budú simovia, ktorí si prenajali nezariadený byt musieť platiť vyššie nájomné potom, ako si ho zariadia?
Nie, nájomné zostane rovnaké a je jedno, ako si simovia svoj byt zariadia.

Bude sa homecrafter aktualizovať kvôli stropom?
Stropy sú robené z rovnakých dlaždíc ako podlaha, takže budete môcť prerábať aj stropy.

Ako budú fungovať knižnice?
V Belladonna Cove bude verejný pozemok, na ktorom bude knižnica. Bude to budova a v nej veeeľa kníh. Nepridávali sme žiadne funkcie ohľadom knižnice.

Ako súvisí spolubývajúci s pravidlom maximálne 8 simov a 2 zvieratá?
Predstavte si svojho spolubývajúceho ako veľmi múdre a dobre oblečené zvieratko aspoň čo sa týka limitov počtu simov v domácnosti :D:D:D

Sú nejaké nové činnosti pre deti?
Áno, je tu nová roztomilá hra s deťmi a tiež objatia batoliat.

Vytvoria sa stropy na verejných pozemkoch automaticky?
Keď staviate na verejnom pozemku, dlaždice stropu sa musia položiť podobne ako dlaždice podlahy. Verejné pozemky v Belladonna Cove majú stropy.

Je toto posledný datadisk ku hre Sims 2?
V súčasnosti sa neplánujú žiadne ďalšie datadisky. Raz za mesiac budeme pridávať objekty do Sims 2 Store.

Budú nejaké nové objekty do susedstva a „podradné“ dekorácie do chudobných štvrtí?
Ako uvidíte v Belladonna Cove, bude tam celá kopa vecí ktoré pomôžu odlíšiť lepšie a horšie štvrte ktoréhokoľvek susedstva.

Ako fungujú potrubia na odpadky? Fungujú ako smetiaky alebo ich niekto musí vynášať?
Potrubia na odpadky fungujú ako smetiaky na ulici. Vyhodíte tam odpadky a tie zmiznú navždy.

Bude nejaké nové oblečenie?
Samozrejme. Bude nové oblečenie aj účesy.

Budú budovy musieť mať stropy?
Budovy mali vždy stropy. Teraz len budete mať možnosť vidieť ich alebo nie.

V predošlom chate bolo čosi o tom, že v byte nemôžu byť iné než špeciálne bytové dvere. Takže nemôžeme mať bočný vchod?
Každý byt môže mať len jeden vchod. Každý ďalší východ vonku (napr. balkón alebo dvor)musí byť nejakým spôsobom ohradený. Takže nie, nemôžete mať bočný vchod.

Aký je váš obľúbený nový objekt?
Mám rád mikrofón. Môžete spievať, recitovať poéziu alebo šaškovať. Takisto simove schopnosti ovplyvňujú jeho výkon.

Čo sa deje s ostatnými ovládateľnými rodinami v bytovke? Môžu sa napr. vziať alebo mať deti bez môjho vedomia?
Nie. Okrem aktualizácie vzťahov sa život ostatných rodín na pozemku nijako nevyvíja. Predstavte si jednotlivé byty v bytovke akoby to boli samostatné pozemky.

Budú môcť staré budovy fungovať aj bez stropov alebo sa budú musieť aktualizovať?
Základný strop bude automaticky inštalovaný na všetky predchádzajúce pozemky. Budete ho môcť zapnúť pomocou nového tlačítka. Samozrejme ho môžete prerobiť.

Môžu sa simovia naučiť teleportovať od čarodejníkov?
Čarodejníci akéhokoľvek druhu sú jediní, ktorí sa môžu teleportovať.

Bude treba na postavenie bytovky špeciálny cheat ako to je v prípade hotelov v datadisku Šťastnú cestu?
Áno, je to veľmi podobné tomuto datadisku. Postavíte si budovu na obyčajnom súkromnom pozemku a potom použijete cheat na zmenu typu pozemku na bytový.

Koľko bude nových účesov? Muži potrebujú hŕbu oveľa lepších!
Je tam vyše 30 nových účesov.

Budú nejaké nové koníčky pre tých čo majú datadisk Voľný čas?
Nie, ale bude tam kopa nových činností a objektov, ktoré budú pridávať simovi nadšenie pre nejaké hobby ak máte nainštalovaný datadisk Voľný čas.

Čo bolo najzábavnejšie na príprave tohto datadisku?
Pre mňa je najlepšou časťou na každom datadisku práca s vývojárskym tímom a navštevovanie fóra aby som počul nad čím sa nadchýnate.

Môže sa komorník starať o deti alebo potrebujem aj pestúnku?
Komorník sa o nich môže starať, ale má sklon držať sa svojho denného režimu. Takže ak pracujete na nočnej smene, budete potrebovať navyše aj pestúnku.

Koľko bude nových účesov? Chlapi potrebujú nejaké naozaj dobré.
V tomto datadisku bude vyše 30 nových účesov pre všetky pohlavia a vekové kategórie.

Budú mať niektoré budovy obmedzenia čo sa týka zvierat? Napr. žiadne zvieratá, iba mačky atď?
Nebudú žiadne obmedzenia okrem maximálneho počtu simov a zvierat v jednej rodine. Napadlo nás, že simovia si budú chcieť zobrať svojich štvornohých kamarátov do bytov – takže žiadne obmedzenia.

Prezraďte viac o bytovom psovi.
Oh, bytový pes. Je to maličký pes vhodný hlavne pre život v byte. Má svoju ohrádku a správa sa podobne ako ostatné „zavreté“ zvieratká z datadisku Miláčikovia, takže najradšej zostáva vo svojej ohrádke. Ale môžete ho zdvihnúť, pohrať sa s ním, nosiť ho po byte či sadnúť si s ním na gauč alebo kreslo a položiť si ho na kolená.

Aká bola pre vás najväčšia výzva pri tvorbe tohto datadisku?
Vytvoriť byty tak, aby naozaj fungovali bolo asi najväčšou výzvou, ktorej sme pri tomto datadisku čelili. Jednoducho sme nikdy predtým nemali niekoľko ovládateľných rodín na jednom pozemku a bolo naozaj ťažké urobiť to tak, aby ste z toho vy, fanúšikovia Sims mali čo najväčší zážitok.

Bude mať datadisk limitovaný počet povolených inštalácií?
Digitálna verzia na stiahnutie bude obmedzovať počet počítačov, na ktoré sa datadisk môže inštalovať, ale nebude obmedzovať koľkokrát môžete datadisk nainštalovať jednom a tom istom počítači.

Aká je vaša obľúbená nová sociálna skupina?
Móda Gearheads je ostrá a cool. Dopĺňajú ju nové účesy a kopa možností správať sa slušne alebo neslušne. Takisto majú jedinečný pozdrav.

Môžem na bytový pozemok umiestniť do spoločného priestoru aj napr. obchod s oblečením alebo potravinami?
Bytové pozemky nie sú určené pre obchody. Nemôžete na nich začať domáce podnikanie a v spoločnom priestore nemôže byť ani iná verejná budova.

Budú všetci čarodejníci zlí?
Čarodejníci môžu byť dobrí, zlí alebo neutrálni.

Zostane v hre limit 2000 dielov stien?
Áno, tento limit sa nijako nezmenil.

Ovplyvňujú spoločné priestory výšku nájomného?
Nie. Nájomné závisí len od veľkosti bytu a kvality jeho vybavenia.

Znamenajú potrubia na odpadky asi toľko, že zlostní simovia už nebudú kopať do smetiakov a prevracať ich aspoň na bytových pozemkoch? Ak áno, všetci moji romantickí simovia sa tam okamžite nasťahujú!
Želáme im veľa štastia! Je vlastne dosť náročné, ak nie nemožné, kopnúť a prevrátiť potrubie na odpadky:D:D:D

Môžem môj sim zviesť zlú čarodejnicu?
Och... áno.

Pribudnú nejaké nové autá?
V datadisku Život v byte si môžete kúpiť helikoptéru.

Budú tam nejaké tajné pozemky? Ak áno, aké budú?
Budú tam tajné pozemky pre dobrých a zlých čarodejníkov. Viac neprezradíme....

Budú mať čarodejníci nejaké špeciálne zviera?
Ak máte aj datadisk Maznáčikovia, čarodejníci si budú môcť zaobstarať špeciálnu mačku.

Odporúčali by ste byty skôr pre rodiny, alebo pre nezadaných a/alebo milencov?
Odporúčal by som ich každému, kto má rád okolo seba veľa ľudí. A ak sa stane, že sa váš sim zaľúbi do sima z bytu na konci chodby, tým lepšie! Ale ak máte príliš veľkú rodinu, v bytoch v Belladonna Cove to môže byť dosť tesné.

Môžem zabiť domáceho, aby som nemusela platiť nájom?
LOL, nie. Ak zabijete domáceho, príde nový, ktorý bude spravovať bytovku.

Budú tam zápasy medzi dobrými a zlými čarodejníkmi?
Medzi dobrými a zlými čarodejníkmi je rivalita. Zlí čarodejníci si radi volajú pomocníkov, aby za nich urobili špinavú prácu.

Môžem napchať iných simov do potrubia na odpadky?
Och, škoda, že nás to nenapadlo. Nie, nedá sa to :(

Môžem otvorené okná zatvoriť?
Zavretú verziu otvorených okien nájdete v stavebnom režime.

Budem môcť nastaviť hlasitosť sterea (aby som nerušil susedov)?
Nebudete môcť nastaviť hlasitosť, ale budete potrebovať viac než jedno zapnuté stereo, aby ste naštvali susedov.

V predošlom chate je napísané, že čítaním jednej knihy z knižnice aktivujem tajné dvere. Aká je to kniha a ako ste prišli na nápad s tajnými dverami?
To je tajomstvo! Budete musieť vyskúšať všetky, aby ste tú knihu našli. A nepotrebuje snáď každý dom tajnú miestnosť?:D:D

Majú čarodejníci čiernu mačku?
Čarodejníci majú špeciálne mačky, ktoré môžu mať rôzne farby.

Je možné zaspať keď susedia robia hluk?
Ak máte posteľ v izbe, ktorá má spoločnú stenu so susedmi, ktorí robia hluk, váš sim nebude môcť zaspať kým ten rámus neprestane.

Chcem postaviť dom dôchodcov. Môžem dať spoločnú kuchyňu do spoločných priestorov? Musí mať každý byt svoju kuchyňu?
Môžete mať spoločnú kuchyňu v spoločných priestoroch. Ak nemáte chladničku vo vlastnom byte, budete musieť platiť za všetko, čo skonzumujete. Ale ak máte v byte chladničku, jedlo sa vám bude míňať z nej.

Ako postavím dvojdom?
Môžete postaviť bytovku s toľkými bytmi, koľko chcete. Takže aby vznikol dvojdom, postavte 2 spojené domy, každý s bytovými dverami ako hlavnými a žiaden bočný vchod.

Ak mám datadisk Podnikanie, môžem nejakým spôsobom vlastniť bytovku?
Byty si môžete iba prenajímať, nie ich vlastniť.

Vráti sa pán Rod Humble v datadisku Život v byte a ak áno, donesie nový počítač?
Nanešťastie je pán Humble príliš zaneprázdnený, aby navštevoval simov. Budete sa zatiaľ musieť tešiť z jeho predchádzajúceho darčeka.

Strašne sa teším na špirálové schody. Koľko dlaždíc budú zaberať?
Aj my sa z nich strašne tešíme. Zaberú 2x2.

Môžem mať v bytovke spoločnú kúpeľňu, aby som ušetril na nájomnom?
Môžete postaviť bytovku, ktorá bude mať spoločnú kúpeľňu pre každé poschodie. Vtedy bude nájomné nižšie, ale budete musieť prechádzať cez chodbu keď sa budete chcieť osprchovať – aké drsné 8) .

Príde s datadiskom upútavka na Sims 3?
V novom datadisku je zopár skvelých dekoračných predmetov, mali by ste ich skontrolovať! S datadiskom Voľný čas prišla upútavka, čo ďalšie môžete čakať od The Sims.

Budú nejaké nové miesta na woohoo?:)
Môžete robiť woohoo v novom šatníku s posuvnými dverami a v helikoptére.

Môžu študenti ísť do školy pešo?
Áno, ak zmeškáte autobus, už nebudete musieť ostať doma a celý deň sa znepokojovať kvôli známkam.

Čo vlastne robí tá špeciálna mačka?
Čo robia mačky? Zbožňujú spánok a jedlo a občas musia použiť debničku s podstielkou...Mne to znie ako skvelý život:D .

Môžem z izby vymknúť iba jedného konkrétneho sima?
Zámky sú stále podľa kategórií. Takže ak napríklad chcete vymknúť svojho spolubývajúceho, pridali sme zámku, ktorá ho udrží mimo vašej súkromnej spálne.

Aký je najroztomilejší predmet?
Veci pre batoľatá sú vždy roztomilé. Mám rád hojdacieho koňa a možnosť objímania. To je na zjedenie

Bude môj sim musieť praktizovať breakdance aby sa v ňom zlepšoval?
Precvičovanie robí majstra.

Budú strechy automaticky vytvárať stropy?
Podlaha na vyššom poschodí automaticky tvorí strop na nižšom poschodí.

Je Bella Gothová Veľká čarodejnica?
Nie. Sú tam dve Veľké čarodejnice, jedna dobrá a jedna zlá. Kto to je závisí od susedstva.

Aký je rozdiel medzi obyčajnou a špeciálnou mačkou?
Nové mačky sú z iného sveta, takže nevyžadujú všetku starostlivosť a pozornosť, akú by vyžadovali pôvodné obyčajné mačky. Takisto vyzerajú inak. Viete, akoby z iného sveta...

Čo sa programovalo najťažšie?
Byty boli hotový strojnícky triumf, ale umožniť fanúšikom nasťahovať na pozemok až štyri samostatne ovládateľné rodiny, navštevovať susedov a mať neovládateľného spoluývajúceho je úžasné.

Zostal systém automatických svetiel rovnaký?
Áno, svetlá by mali fungovať rovnako ako doteraz. Svetlá v byte budú fungovať rovnako ako doterajšie svetlá v domoch. Na to si sa pýtal?

Budú tam potrubia na špinavé prádlo, však? Čo ak nebudú mať dosť čistého oblečenia? Budú chodiť nahí?
Potrubie je na odpadky a nie na špinavé prádlo. Simovia doteraz nikdy nemuseli prať, takže sme od nich nechceli žiadať naraz príliš veľa keď už tam sú byty.

Budem musieť nechať jeden byt v bytovke voľný pre domáceho? Kde vlastne domáci býva?
Domáci nebýva na bytovom pozemku.

Je možné mať byty v univerzitnom meste?
Nie. Byty je možné mať iba v základných , nákupných a zábavných susedstvách.

Sú čarodejnícke tajné pozemky určené pre všetkých čarodejníkov, alebo musia mať určitý stupeň schopností aby tam mohli ísť, tak ako je to v datadisku Voľný čas?
Čarodejníci môžu navštíviť akýkoľvek tajný pozemok nezávisle od úrovne ich schopností.

Chápem, že na bytový pozemok môžem nasťahovať maximálne štyri ovládateľné rodiny, ale môžem tam mať viac ako štyri byty, aby sa tam nasťahovali NPC rodiny?
Áno, môžete urobiť bytovku s viac ako štyrmi bytmi. Každý byt, do ktorého nenasťahujete ovládateľnú rodinu, bude obývaný NPC susedmi z nejakej sociálnej skupiny.

Prečo existujú neutrálni čarodejníci?
Je to skôr otázka morálky a necítim sa veľmi povolaný na ňu odpovedať, ale myslím, že je to preto, lebo svet nemožno vždy vidieť iba čiernobielo. Predstavte si neutrálnych čarodejníkov ako odtieň sivej.

Existuje niečo, čo môže rapídne znížiť čarodejníkove motivácie tak, ako je to u upírov?
Niektoré kliatby môžu zasiahnuť čarodejníka, ktorý ich použil, napr. ak chce čarodejník niekomu zlepšiť náladu, kliatba sa môže obrátiť proti nemu.

Aká je vaša obľúbená kliatba?
Môžete privolať včely. Včelyyyyy... :D:D:D

Ako budú simovia dostávať poštu?
Na bytových pozemkoch je nová poštová schránka odkiaľ si budete môcť brať poštu.

Môžem sa stať domácim?
Domáci sa nedajú ovládať.

Môžem sa vydať za domáceho aby som nemusela platiť nájomné?
Ak sa vydáte za domáceho, konflikt záujmov spôsobí, že on si bude musieť hľadať nové zamestnanie a na jeho miesto nastúpi nový domáci. Ale ak sa s domácim stanete najlepší priatelia, môže vám dať zľavu na nájomnom.

Koľkými spôsobmi ma môžu vyhodiť z bytu?
Vášho sima nikdy nevyhodia z bytu. To by bolo pre vášho sima veľmi zlé, bývať natlačený v smetiaku bez peňazí a možnosti nasťahovať sa inde! Takže domáci vás nechá bývať v byte, ale zoberie si svoje peniaze tak, že vám budú zhabané nejaké veci.

Ako vyzerá stánok s hot-dogmi a gyros?
Je to úžasný jedálenský stánok, ktorý ponúka skvelé jedlo a dokonca sú na ňom hodiny.

Zariadi si spolubývajúci izbu sám?
Nie. Spolubývajúci nemajú prístup do nákupného režimu, a preto mu budete musieť zabezpečiť zariadenú izbu. Ak im nezabezpečíte posteľ, váš sim sa bude musieť striedať na posteli so spolubývajúcim, aby si obaja pospali.

Prečo ste čakali tak dlho, kým ste do hry pridali špirálovité schodisko? Mohli ste ho dať už do Maznáčikov alebo na burzu.
Špirálovité schodisko stálo za toľké čakanie. Je úžasné a prichádza v rôznych prevedeniach vrátane skla a mramoru.

Môže prepájať tajná knižnica dva byty alebo iba viesť do tajnej miestnosti v jednom byte?
Tajná knižnica môže prepájať dve miestnosti v tom istom byte, ale nemôže spájať dva rôzne byty.

Ako sa budú dať ovládať viaceré rodiny v jednej bytovke?
Na bytový pozemok môžete nasťahovať až štyri ovládateľné rodiny. Naraz však môžete ovládať len jednu z nich. Budete môcť navštíviť ostatné rodiny a NPC susedov. Aby ste mohli prepnúť ovládanie na inú rodinu, musíte sa vrátiť do susedstva.

Načítava sa hra zakaždým keď odídem z bytu?
Nie, pokiaľ neopustíte bytový pozemok, nebude sa nič načítavať. Môžete navštíviť susedov, pozvať ich k sebe či zabávať sa v spoločných priestoroch bez toho, aby sa čokoľvek načítavalo.

Budeme môcť vidieť do druhých bytov alebo budeme musieť zaklopať?
Keď prídete na pozemok prvý krát, budete vidieť do všetkých (prázdnych) bytov. Keď si vyberiete byt a NPC rodiny sa nasťahujú do ostatných bytov, budete môcť vidieť už len do svojho bytu až kým nezaklopete na susedove dvere, aby ste ho navštívili.

Môžem mať v byte záhradku? Ako zabránim ostatným simom, aby do nej chodili?
Ak má váš byt dvor, môžete tam pestovať rastlinky a susedia sa vám do toho nebudú miešať.

Budú nejaké nové miesta na...no viete, robenie woohoo?:)
Áno, simovia prídu na to, že šatník s posuvnými dverami a helikoptéra sú skvelé alternatívy pre posteľ a výťah.

Bude tam NPC údržbár, ktorý bude bývať na bytovom pozemku?
Nebude tam údržbár, ale domáci sa postará o väčšinu vecí. Opraví spotrebiče, poleje kvety a vyhubí šváby. Domáci prichádza na pozemok ráno a odchádza večer.

Mali ste nejaké zábavné poruchy počas vývoja hry?
Najzábavnejšia porucha, ktorá sa mi stala bolo, že môj sim zavrel Murphyho posteľ zatiaľ čo ďalší môj sim na nej spal :D Ja som zase mal poruchu keď môj domovník nikdy neodišiel a namiesto toho hral videohry s mojím simom-dieťaťom.

Budeme si musieť kupovať prísady tak ako v Sims Makin Magic alebo budeme môcť čarovať ako chceme?
Môžete su kúpiť alebo urobiť prísady potrebné na uvrhnutie kliatby.

Môžem vziať veci zo susedovho bytu?
Ak vziatím myslíte ukradnutie, potom odpovedám nie.

Bude viac simov zároveň môcť používať špirálovité schody, alebo nebudú chcieť ísť za sebou?
Špirálovité schody môžu používať viacerí simovia naraz. Mali by ale vštci ísť jedným smerom lebo tie schody sú dosť úzke.

Môžem mať v byte háveď a hlodavce?
Ak ste neporiadni, budete mať v byte háveď tak, ako by ste ju mali aj v dome.

Môžu ma vyhodiť z bytu?
Ak neplatíte nájomné a účty, môžu a budú nasledovať nešťastné udalosti.

Pridáva používanie woo doo bábky čarodejnícke schopnosti?
Podľa nášho prieskumu v čarodejníckych spoločenstvách po celom svete sú čarodejníctvo a woo doo dva odlišné typy mágie. Takže schopnosti jedného druhu vás nezvýhodňujú v druhej oblasti.

Môžete povedať viac o Bunnym Wuzzym a jeho potomstve?
Ja som vytvoril tú rodinu. Bunny a jeho potomstvo nežijú v Belladonna Cove.

Je možné sa zraniť alebo spadnúť z nových objektov na ihrisku?
Je možné, že deti s menšími fyzickými schopnosťami to nezvládnu na preliezkach, ale nič vážne sa im nestane.

Môžem si prenajať dva byty pre jednu rodinu?
Nie, vaše rodiny si budú musieť vystačiť s jedným bytom.

Steny ešte vždy závisia na mriežke dokonca aj s cheatom? A stále sa nedajú postaviť steny polovičnej výšky?
Nanešťastie základ, na ktorom je postavená celá hra Sims 2 nedovoľuje zmeniť tieto vlastnosti.

Môžem na hlučných susedov zavolať políciu?
Volanie na políciu je extrém – čo keby ste im najprv zabúchali na dvere? Alebo môžete prísť k dverám a sťažovať sa susedovi osobne. Ale volať políciu? Nie, to by bolo priveľa.

Môžem bytového psa vybrať z ohrádky?
Áno, napr. ho môžete nosiť na rukách, sedieť s ním na gauči a pohladkať ho.

Čo sa stane, ak opakovane zabudnem zaplatiť nájomné?
Ak nemôžete zaplatiť nájomné,váš domáci pristúpi k zhabaniu a zabaví vám všetky veci.

Môžu helikoptéry havarovať?
Preboha, nie.

Môžem používať automaty na súkromných pozemkoch?
Áno, môžete používať automaty na súkromných pozemkoch.

Ako sa zo sima stane čarodejník?
Spriateľte sa s iným čarodejníkom. Keď vaše priateľstvo dosiahne určitú úroveň, môžete ho poprosiť, aby vás naučil mágiu.

Môžem mať dvoch spolubývajúcich?
Dvaja spolubývajúci sa mi zdá priveľa. Jeden v každej rodine by mal stačiť.

Budú tam okrem komorníka a domovníka ešte nejaké nové NPC postavy?
Sú tam pouliční zabávači, tanečník breakdance a ľudská socha, Vysoké čarodejnice a takisto simovia rôznych sociálnych skupín ktorí žijú všade naokolo.

Môže zlý čarodejník navštíviť tajný pozemok dobrých čarodejníkov?
Áno,akýkoľvek sim môže navštíviť tajný čarodejnícky pozemok.

Zasahuje dážď čarodejníkov tak ako zasahuje slnko upírov?
Čarodejníkom neškodí dážď. Niektorí zlí čarodejníci majú dokonca radosť zo zlého počasia.

Aké sú maximálne a minimálne ceny nájomného?
Cena nájomného je taká nízka alebo vysoká, akúsi len zmyslíte. V našom susedstve sa nájomné pohybuje od cca 800 až po viac ako 4000 simoleonov.

Aké novinky môžeme očakávať v stavebnom režime?
Pridali sme funkciu, ktorá počíta dlaždice, keď staviate steny alebo podlahy. Pridali sme tiež stropy a možnosť posúvať veci, ktoré visia na stenách, hore-dolu po stene. Je úžasné ako tieto nové možnosti zmenili vzhľad domov a pozemkov.

Môžeme upaľovať čarodejnice?
Nie, nie, nie! Čarodejnice sú tiež iba simovia! Teda, môžu sa zapáliť a zhorieť. Keď varia. Viete.
Kalypso
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Uto 05 Aug 2008, 10:58

Poslaťod Maggi » Sob 09 Aug 2008, 15:40

veľmi pekne ďakujem :shock:
strašne veľa som sa toho dozvedela, ani sa mi to nechcelo čítať :shock:
ja sa teraz vééééľmi teším :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Karmen » Sob 09 Aug 2008, 15:59

:shock: díky za ďalší super coolový prekladík, zas viem kopec nových veci - vysoké čarodejnice, rivalita, mačky z iného sveta-HOJDACÍ KONÍK PRE BATOLA!!!! :love: :love: , môcť ísť peši do školy - HURááááá konečne!
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Dijanka23 » Sob 09 Aug 2008, 15:59

uzasne veci tam budu, akurat mna tie carodejnice nejako neberu...
Obrázok užívateľa
Dijanka23
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Sob 14 Jún 2008, 01:09
Bydlisko: Svidnik

Poslaťod Invisible » Sob 09 Aug 2008, 16:00

Vďaka za preklad! :shock:
No a moc sa teším... Na tých psíkov :love: Na interakcie s batolatami :love:
Na celý datadisk!!!!! :shock: :shock:
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod Alexxali » Sob 09 Aug 2008, 16:03

Kalypso, dakujem ti velmi, kolko hodin si to prekladal/a??? :lol: :D velmi sa na tu hru tesim :)
Obrázok užívateľa
Alexxali
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 621
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 14:02
Bydlisko: Paris
Pohlavie: Sim

Poslaťod Hanka » Sob 09 Aug 2008, 16:16

Dakujem opat za uzasny preklad tolko info.. :shock:
Hrozne sa tesim na stanok s hot-dogmi a gyrosom..aj helikopteru..Aj na objatia s batolatkami proste na vsetko :shock:
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod David » Sob 09 Aug 2008, 17:57

super velmi sa tesim a dufam ze tych 30 ucesov bude peknych :D a velmi sa na tento datadisk tesim asi viac jak som sa tesim na Seasons :D :lol:
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod Majo358 » Sob 09 Aug 2008, 18:13

velmi sa na tento datac tesim... ako david.... :lol: ale dost ma zklamalo toto :Zavretú verziu otvorených okien nájdete v stavebnom režime. ...
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod David » Sob 09 Aug 2008, 18:19

jj majo je to smiesne raz kupim otvorene okna a raz zatvorene :lol:
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod pipa » Sob 09 Aug 2008, 18:43

wow ja sa tešim čim dalej tym viac. škoda toho kradnutia :lol: . ale inač je všetko super. ma pobavilo to s tym že do postele zavreli spiaceho sima :lol:
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lincey » Sob 09 Aug 2008, 20:01

Tento datadisk bude úžasný, už sa neviem dočkať na spolubývajúceho, domáceho a najmä čarodejnice. :D
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod Patty » Sob 09 Aug 2008, 22:33

je len skoda ze to vyjde az na konci prazdnin :( :( myslite ze to bude nekde k dostaniu skor? lebo napriklad ft bol v cechach o tyzden skor :evil:
Patty
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pia 08 Aug 2008, 18:11

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia