The Sims™ Medieval - Poradňa

Diskusia k všetkým titulom stredovekých Simov vrátane dodatkov.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: the sims medieval

Poslaťod Totodile7625 » Pon 11 Apr 2011, 08:10

Akú máš aktualizáciu ? 1.2.3... Je dosť možné, táto aktualizácia je naozaj blbá a v hre robí problémy. Čo sa týka čarovania, tak to neviem. Asi to bude tou aktualizáciou. A čo sa týka downov do The Sims Medieval, tak si stiahni mód na zrušenie mozaiky : http://www.modthesims.info/showthread.php?t=437510 Keď si ho stiahneš, máš v RARe dva súbory a obidva súbory preneseš do zlošky, kam sa ti Medieval nainštaloval ;)

( Napr. C\: Program FIles\Electronic Arts\The Sims Mdieval\)

Pokiaľ ten mód na zrušenie mozaiky nechceš, proste si ho zo zložky Packages vyhoď a do tej zložky budeš dávať aj ostatné downloady, vlasy, šaty, skiny atď. ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: the sims medieval

Poslaťod Maggi » Uto 12 Apr 2011, 00:23

Dakujem :)

Ako carujes ty?
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: the sims medieval

Poslaťod Totodile7625 » Uto 12 Apr 2011, 07:35

Normálne, hrám za kúzelníka a podľa toho, na akom je stupni, tak podľa toho ho učím nové kúzla. Tie potom môže použiť na ostatných simíkov. Alebo proste len klikneš na svojho kúzelníka a dáš aby si svoje kúzla cvičil ;) Za kúzelníka som ešte veľa nehral, takže viac ti asi nepoviem ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: the sims medieval

Poslaťod Veronicocka » Pia 15 Apr 2011, 14:32

ahojte,
mozno to je blba otazka a bude na nu jednoduche riesenie, ale aj tak sa spytam :) ...rada by som vedela ako mam znova zacat hrat za niektoreho z hrdinov, ked si znova zapnem hru, pretoze, ked kliknem na napr. tavernu (ktoru som si prave postavila), mam tam moznost vytvorit si noveho hrdinu (co som uz spravila) zariadit si to tam (furnish), ale netusim ako sa mam dostat do live modu, lebo sa mi neda kliknut na tu ikonku (je tmava, nevysvieti sa, ked na nu prejdem kurzorom) a ani F1 nepomaha :( ...dakujem za pomoc :)
Veronicocka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Sob 19 Dec 2009, 23:08
Pohlavie: Simka

Re: the sims medieval

Poslaťod Totodile7625 » Pia 15 Apr 2011, 15:24

Medieval totiž nieje ako normálne Sims. Tu ide o to, aby si plnila questy. Tie Questy podla toho, aký plníš, tak ich plníš s rôznymimi hrdinami. Preto by bolo dobré, aby si si vybrala quest, ktorý môže plniť hrdina, s ktorým chceš akurát hrať.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: the sims medieval

Poslaťod dothyna » Pia 15 Apr 2011, 17:19

Mám taký divný problém a možno nato o chvílu prídem no momentálne ma to štve... ide o to že som si spravila čarodejnicu zbeirala som za nu bylinky a postupne ich vedela zbierat všetky no teraz ked hrám za knažku a mám ulohu ze mám nazbierat nightshade na ktorý je potrebné dost vylepsene zbieranie a mi tá knažka vie zbierat len tie divé kvety a už ich nazbierala kopu ale iné zbierat nevie :? ... nestlao sa to niekomu? alebo neviete čo stým?

No na to ako nazbierat nightshade som už prišla :oops:
dothyna
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Sob 29 Jan 2011, 13:31
Pohlavie: Simka

Re: the sims medieval

Poslaťod Totodile7625 » Pia 15 Apr 2011, 17:23

Na trhu, alebo v nejakej knižnici by si mala nájsť knižku o zbere. Skús ju Sťudovať ;)
Naposledy upravil Totodile7625 dňa Pia 15 Apr 2011, 18:26, celkovo upravené 1
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: the sims medieval

Poslaťod dothyna » Pia 15 Apr 2011, 18:14

Díky moc :)
dothyna
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Sob 29 Jan 2011, 13:31
Pohlavie: Simka

Re: the sims medieval

Poslaťod Veronicocka » Sob 16 Apr 2011, 13:35

Totodile7625, dakujem za odpoved :) ...a este som sa chcela spytat, ci sa aj vam niekomu stava, ze ked spravite viacero nejakych akcii naraz napr., ze kliknete na 3 veci za sebou (alebo minule sa mi stalo, ze som klikla 2x pravym tlacitkom na mysi), ze vam padne hra a vratite sa do windowsu?...lebo mne sa ot stava a dost ma to stve, tak som chcela vediet, ci aj niekomu inemu a ci je to v hre alebo v mojom pc alebo co....dik :P
Veronicocka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Sob 19 Dec 2009, 23:08
Pohlavie: Simka

Re: the sims medieval

Poslaťod Totodile7625 » Sob 16 Apr 2011, 14:20

Určite na tom má podiel hlavne to, či máš originálku, alebo stiahnutú. Ale za druhé, pokiaľ je vybavenie tvojho PC menej výkonné ( tak ako aj moje ) tak je možné, že hra môže kompletne spadnúť pri väčšej "námahe" preto pokiaľ by to bolo tým, tak doporučujem dať grafiku v hre na niźšie detaili ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: the sims medieval

Poslaťod Veronicocka » Sob 16 Apr 2011, 14:52

moj pc ma tak 1,5 roka, tak by este snad nemusel byt nejaky malo vykonny :D
Veronicocka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Sob 19 Dec 2009, 23:08
Pohlavie: Simka

Re: the sims medieval

Poslaťod Totodile7625 » Sob 16 Apr 2011, 15:04

Ono nezalezi na tom, aky je starý, ale na jeho HW vybavení ;) Ja mám moj počítač už skoro 4,5 roka, ale až na procesor v ňom mám všetko vymenené ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: the sims medieval

Poslaťod Yashiro » Ned 17 Apr 2011, 15:37

Tak aj ja mám jeden problém :D
Robím quest Bric-a-Brac day so svojou čarodejnicou, a neviem si poradiť s touto úlohou:

"This holiday was built on a lie so Lady Bonnie the Great could find her lost bear?
Well, I've come this far already..."

Search around the Throne room for the Finall "Hidden" item.

_______
Nevie niekto čo mám urobiť? Zadaniu úlohy chápem, ale neviem kde to mám presne nájsť, a už mi to lezie na nervy :cry: zistila som, že okolo tej miestnosti s trónom môžem prehľadať skrine a truhly, ale tam som to nenašla :fist:
Obrázok sem bohužiaľ dať nemôžem, lebo mi z neznámych dôvodov na 2. PC nefunguje Print Scr.
Hah... po veľkom kroku v mojom osobnom živote som sa zase ukázala aj v kútoch internetu
Obrázok užívateľa
Yashiro
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 244
Registrovaný: Štv 07 Okt 2010, 13:53
Bydlisko: Posteľ
Pohlavie: Simka

Re: the sims medieval

Poslaťod Totodile7625 » Ned 17 Apr 2011, 15:47

Tak s tým ti teda neviem pomôcť ... Naozaj si prehladala všetky skrine, aj truhly ?
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: the sims medieval

Poslaťod Yashiro » Ned 17 Apr 2011, 16:01

V blízkosti izby s trónom mám jednu skriňu a dve truhly a tie som prehľadala. Pôvodne tam bola jedna truhla, ale tú som počas hry predala a kúpila inú, tak je možné, že tá truhla ktorú som predala bola truhla kde mala byť tá položka čo hľadám? Pokiaľ áno, tak to už asi ten quest nedoriešim. :cry:
Hah... po veľkom kroku v mojom osobnom živote som sa zase ukázala aj v kútoch internetu
Obrázok užívateľa
Yashiro
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 244
Registrovaný: Štv 07 Okt 2010, 13:53
Bydlisko: Posteľ
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ Medieval spolu s dodatkami

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť