The Sims™ Medieval

Diskusia k všetkým titulom stredovekých Simov vrátane dodatkov.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod Nemesix » Pon 12 Mar 2012, 16:53

Chcem sa spýtať či by sa mi oplatilo kúpiť sims medieval..viem je to po anglicky- je to nevýhoda.ale akože či sa to dá preložiť a dá sa to v poho hrať.. a tak..:)..lebo neviem sims 3 ma už nejak neťahá..stále tie isté rodinky a tak..aj grafika ma zaujala..taká iná ako v trojke samotnej..:)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod Emerald » Pon 12 Mar 2012, 17:54

Akože angličtinu potrebuješ iba na to aby si vedela akú úlohu máš ďalej plniť. Tie ostatné texty sú viacmenej nepodstatné a tie krátke vetičky, ktoré ti hovoria čo máš robiť si v prípade núdze určite preložíš pomocou slovníka.

Ja teda musím priznať, že odkedy mám nový notebook (od Vianoc) tak som si to ešte nanovo nenainštalovala a to teda mám aj zálohu zo starej hry, takže by som nemusela začínať od nuly a mala by som tam svoje rozohrané hry, no nejak som si zatiaľ k tomu nenašla cestu späť.

V niektorých veciach mi hra prišla, že ma obmedzuje v iných veciach som však bola prekvapená koľko mi hra dovolila. Ja som ešte dávno pred tým ako vôbec niekoho v EA vymyslel Medieval hrávala hru The Guild 2 aj s dodatkami a tá mi čo sa strategickej stránky hry prišla lepšia. Medieval je však lepší v tom, že sú tam úlohy a môžeš si zariaďovať obydlia a prezliekať Simov.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod Nemesix » Uto 13 Mar 2012, 18:18

Tak to je akurát pre mňa..čo som pozerala videá..tak to bolo v pohode..aj čo tu vidím fotky..:)...lebo obyč. sims ma už tak nebaví..lebo stále to isté dookola stereotyp..:)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na The Sims™ Medieval spolu s dodatkami

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť