Voľba Alexis Stillovej 12.Diel

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Páči sa vám môj príbeh?

1. Áno je veľmi zaujímavý čítam každý jeden diel.
6
55%
2.Nepáči sa mi, je strašne nudný.
0
Nehlasovalo
3.Lepšie by bolo keby si ho skončila.
0
Nehlasovalo
4.Najprv ma nezaujal, ale teraz sa mi zapáčil.
3
27%
5.Páči sa mi oveľa viac ako ked boli fotky robené v TS2.
2
18%
 
Celkom hlasov : 11

Voľba Alexis Stillovej 12.Diel

Poslaťod Charlotte » Sob 20 Mar 2010, 19:12

Rozhodla som sa, že napíšem nový príbeh. Dúfam, že vás zaujme viac ako ten predtým..Je to zatiaľ len taký úvod. Postavy nie sú nejako extra opísané ale budete ich viac spoznávať v nasledujúcich dieloch. Takže zatiaľ toľko:)

Úvod

Obrázok
Alexis Still


Vonku bola už tma. Ako krava som sa musela trepať cez celé mesto sama. Blúdila som tmavými uličkami. Stále som mala pocit, že ma niekto sleduje. Každý tieň, každý pohyb začala som sa naozaj báť. Srdce mi začalo rýchlejšie biť. Zrýchlila som v kroku. Všade bolo ticho. Bolo počuť iba klopkanie mojich topánok a občasné zafúkanie vetra.

Obrázok

„Do kelu! Zlomila som si podpätok. Nie moje obľúbené topánky.“ V ruke mi ostal len podpätok. Keby ma teraz niekto videl ako zábavne chodím tak by sa určite na mne dobre pobavil.
V tej tme som nevedela vôbec trafiť domov. Benjamín. Môj nevlastný brat. Najradšej by som ho zaškrtila! Mal po mňa po polnoci prísť. Určite si zasa niekde užíva a na mňa úplne zabudol. Samozrejme stále nepochopil princíp mobilu. Ani ten nezdvihne. Sláva konečne som uvidela známe domy a tak som sa dostala aj k tomu nášmu. Cez okno bolo vidieť, že sa ešte v obývačke svieti. Určite mama. Prehnane starostlivá, stále dobre vyzerajúca prekvapivo na svoj vek. To bude teraz šou. Potichu som otvorila dvere chcela som sa nejako preklznuť. Vyšla som na schody ked v tej najnevhodnejšej chvíli zavrzgali.

Obrázok

„Alexis!“
„Do riti!“ Povedala som pošepky.
„Vieš mi vysvetliť kde si bola tak dho?“
„Joj ved s kamoškami v klube.“
„Mohla si aspoň zavolať, že prídeš neskôr.“
Niečo som zahundrala a odišla. Vošla som do izby, zobula si topánky s 10 centimetrovým podpätkom teda už iba jednu topánku s podpätkom a prezliekla sa do pyžama. Ani za svet sa mi nechcelo si ísť umyť zuby. Ľahla som do postele a hned som zaspala.

Obrázok

Zobudila som sa až nad ránom ked som počula buchnúť dvere. Určite prišiel domov Benjamín. Vôbec sa mi nechcelo vstať s vyhriatej postieľky. Našťastie je dnes sobota a netreba ísť do školy to by som už naozaj nezvládla. Ale napokon som vstala a rozhodla som sa, že mu to poriadne vytmavím.
„Ty si normálny? Nechal si ma trepať sa cez celé mesto domov. A ešte tými tmavými uličkami úplne samú. Mohli tam byť všeliaký úchyli!“
„Alexis, prepáč, ale naozaj som nemohol po teba prísť. Mal som dôležite stretnutie.“

Obrázok

„Že dôležité stretnutie? Zase si sa niekde olizoval s nejakou štetkou? To pokladáš za dôležité? A necháš ma trepať cez celé mesto a ešte som si aj kvôli tebe zlomila podpätok.“
„Moja milá stretol som sa s Mikom Collinom a máš s ním vybavené stretnutie. Ale vždy sa to dá ešte zrušiť, keby..“
„Nezabudni to stretnutie, je už zajtra.“ Povedal Benjamín a odišiel preč..
Naposledy upravil Charlotte dňa Sob 27 Aug 2011, 20:05, celkovo upravené 24
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej

Poslaťod Jaina » Sob 20 Mar 2010, 19:14

veď to si ty :lol:

potom ti poviem :P píš ďalej :P
"A jsme doma. Moc sídlí tam, kde lidé věří, že sídlí. O nic víc a o nic méně."
"Takže moc je jen fraškou?"
"Stínem na zdi. Jenomže stíny umějí zabíjet. A často se stává, že velmi malý člověk dokáže vrhat velmi velký stín."
Obrázok užívateľa
Jaina
Starec
Starec
 
Príspevky: 1536
Registrovaný: Štv 27 Nov 2008, 19:14
Bydlisko: Lesy a háje Revúckej vrchoviny
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej

Poslaťod fanynka83 » Sob 20 Mar 2010, 19:22

suhlasim s jainou..som zvedava na dalsi dielik..zatial je to dobre...ale uvidime co dalej..toto bol len uvod...inak velmi pekna simka.. :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej

Poslaťod Charlotte » Ned 21 Mar 2010, 00:13

Ďakujem:) Pridávam další diel, každý komentár poteší samozrejme príjmem aj kritiku..určite píšte nápady, názory k príbehu budem vám za to vdačná:)

1.Diel
Nakupovanie

Dohodla som sa s Dorothy, že dnes pôjdeme do mesta nakupovať. Dorothy jedna s mojích najlepších priateliek. Síce no.. Na dnešné stretnutie s Mikom Collinom si musím kúpiť niečo na seba. Na stole mi začal vibrovať mobil. Dobehla som k stolu a zdvihla ho.

Obrázok

„Haló Alexis?“
„Áno Dorothy? Čo sa deje?“
„Je mi to strašne ľúto, ale nemôžem ísť s tebou dnes do mesta. Musím strážiť brata.“
„Ach, Dorothy nemohla si sa s toho nejako vyvliecť?“
„Prepáč, ale nie mama mi to oznámila na poslednú chvíľu. Zavolaj Scarlett ona s tebou určite pôjde rada.“
„No dobre. Maj sa.“
„Pápa.“
Joj, vedela som, že s Dorothy nebudem môcť počítať. Stále ked sa na niečom dohodneme ona musí strážiť brata. No nič predsa len zavolám Scarlett. Vyhľadala som jej číslo v mobile a zavolala.
„Ahoj Scarlett prepáč, že ruším, ale nešla by si dnes so mnou do mesta? Mám dnes dôležité stretnutie a potrebujem niečo na seba. Volala som Dorothy, ale tá to na poslednú chvíľu zrušila.“
„Ehm..no niečo už mám, ale vybavím si to.“
„Och, dakujem moc. Uvidíme sa v meste asi o hodinku.“
„Ok, papa.“
Zložila som telefón a hodila do kabelky od Gucciho. Benjamín mi sľúbil, že ma zavezie.

Obrázok

„Alexis, už pod ponáhľam sa.“ Vošiel do mojej izby Benjamín a pri tom sa pohrával s mobilom.
„No už idem.“ Hodila som do kabelky taštičku s kozmetikou. A rýchlym krokom som zišla dole k autu. Sadla som si na predné sedadlo vytiahla make-up a jemne som si ho rozotrela na tvári. Rýchlo som sa namaľovala.
„Kde ti mám zastaviť?“ Opýtal sa ma Benjamín.
„Môžeš tu pri to veľkom butiku tam sa mám stretnúť so Scarlett.“ Benjamín zastavil pri chodníku. Ja som si otvorila dvere a vystúpila z auta.

Obrázok

„Dík za odvoz.“ Podakovala som sa Benjamínovi. On sa len usmial a odišiel. Pozrela som sa smerom k dverám veľkého nákupného centra. Uvidela som tam osôbku v sukni a nízkych balerínkach. Scarlett. Nikdy nebola za vysoké topánky. No ja sa jej trochu čudujem..

Obrázok

„Ahoj moja.“ Pozdravila som sa jej.
„No ahoj, tak kde pôjdeme najprv?“
„Ehm..môžme pozrieť aj tu oproti.“
„Jasné..no tak podme.“
Vošli sme dnu. Bolo tam iba pár 40-ročných paničiek. Obzerala som si šaty. Do oka mi padli jedny čisto čierne šaty. Jednoduché ale nádherné. To by mohlo byť. Potom k nim pohľadám ešte vhodné topánočky a bude to ok.

Obrázok

„Čo povieš?“ Scarlett sa otočila a uprela oči na šaty.
„Sú úžasne, bež si ich vyskúšať.“ Vzala som si svoje číslo a vošla do kabínky. Navliekla som ich na seba a vyšla von.
„No?“
„Alexis nemám slov vyzeráš super. Vezmi si ich. Ten Mike či ako sa volá ten ked ta uvidí tak mu oči vyskočia. Haha.“ Zasmiala sa Scarlett. Ja som sa len pousmiala. Pozrela som na cenu šiat.
„Koľko?“
„200. Berem ich.“
„Dobre zaplať a ja ťa počkám vonku.“
Vybrala som sa k pokladni a zaplatila šaty.

Obrázok

So Scarlett sme sa vybrali do obuvy čo bola hned oproti supermarketu. Pozerala som si všeliaké topánky, ale všetko tam mali úplne out. Väčšinou tam majú najnovšie výstrelky, ale teraz tam mali len tie také hnedé kožené topánočky s hrubým podpätkom pre paničky do romantického filmu od Ingi Lindströmovej. No asi si budem musieť zobrať staré. Nevadí. Už presne viem čo si obujem.
„Čo keby sme šli do kaviarne? Dáme si nejaký dezert.“
„Jasné, môžeme.“

Obrázok

Sadli sme si k stolu pri okne. Ja som si objednala len minerálku a Scarlett si dala koláč.
„Ináč teraz som si spomenula. Mandy usporiadavá večierok v piatok. U nej doma. Si pozvaná.“
„Hej? A ty ideš?“
„Ja ešte neviem, ale pravdepodobne áno. Aj Dorothy má prísť.“
Chvíľu sme tam so Scarlett ešte klebetili a potom sme sa vybrali domov.
Naposledy upravil Charlotte dňa Ned 21 Mar 2010, 00:27, celkovo upravené 1
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej 1.Diel

Poslaťod fanynka83 » Ned 21 Mar 2010, 00:22

celkom fajin...take normalne... :lol: paci sa mi to zatial.. :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej 1.Diel

Poslaťod Instead » Ned 21 Mar 2010, 12:43

Pekné simky, pekný dom, fotky... Dej je zatiaľ trochu o ničom, chýba tam niečo čo by ma pripútalo ku stoličke ale predsa len sú to zatiaľ iba 2 diely.. Štýl písania je pekný :) Takže som zvedavá na ďalší diel.
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej 1.Diel

Poslaťod Charlotte » Ned 21 Mar 2010, 17:01

Ďakujem:) Som rada,že sa vám to zatiaľ páči. V dalšom diely sa to začne už trošku zamotávať. Ďalší diel pridám možno dnes, ked stihnem nafotiť fotky. Ked nie tak určite tento týždeň..
Som vdačná za každý komentár :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej 1.Diel

Poslaťod Charlotte » Ned 21 Mar 2010, 19:24

Tak nakoniec pridávam 2.Diel dúfam, že sa vám bude páčiť. Som vdačná každému komentáru:)

2.Diel

Stretnutie


Pol hodinu pred stretnutím s Mikom Collinom 19:00

Tak, som už oblečená a namaľovaná. Benjamín mi výnimočne požičia svoje auto.

Obrázok

„A ty kam slečna?“ Opýtala sa ma mama.
„No ved na ten pohovor čo som ti nevravela?“
„Nie, nič si mi nevravela.“
„No, Benjamín mi vybavil stretnutie s Mikom Collinom. Mám tam byť za polhodinku.“
„Ach, ták. Ale to si mi mohla povedať. Tak sa drž nech ti to víde.“
„Dík. Ahoj.“
Nepočula som či sa mi mama naozaj odzdravila, ale v poslednom čase je dosť milá. Žeby si konečne našla nejakého chlapa. Po tom ako zomrel Benjamínov otec sa nevedela s toho spamätať. Potom však spoznala môjho otca a potom mala mňa. No môj otec ju nechal. Takže v živote to s chlapmi nemala jednoduché. Preto by sa jej na tie depresie, ktoré sa stali súčasťou jej života konečne zišiel nejaký schopný muž. Nastúpila som do auta a naštartovala. Cesta trvá okolo 15 minút. Zatiaľ som si zapla rádio. Všade dávaju to isté už mi tie pesničky lezú hore krkom. Zastavila som pred veľkou budovou. To je ono. Auto som zaparkovala na parkovisko. Vošla som do budovy zastavila som sa na recepcii.

Obrázok

„Dobrý deň, ja mam dohodnuté stretnutie s pánom Collinom. Mohli by ste mi povedať kde má kanceláriu?“
„Áno chodte výťahom na ôsme poschodie potom doprava a druhé dvere.“
„Ďakujem.“

Obrázok

Vošla som do výťahu a stlačila osmičku. Ked som bola už hore išla som po chodbe a potom som našla druhé dvere s menovkou na dverách Mike Collin. Zaklopala som a vošla. Privítala ma jeho sekretárka.
„Dobrý deň. Prišli ste za pánom Collinom?“
„Áno som dohodnutá na pol ôsmu.“
„Ach, áno vy budete slečna Still?“ Opýtala sa ma tá žena a pri tom sa pozerala do počítača.
„Alexis Still.“
„Dobre môžete ísť.“
Prešla som po dlážke a otvorila dvere do Collinovej kancelárie. Sedel za stolom a niečo ťukal do počítača.

Obrázok

„Prepáčte, dobrý deň ja som Alexis Still.“
„Vitajte slečna teší ma. Sadnite si. Nebudem Vás zdržiavať. Máte tu svoj životopis?“
„Počkajte hned.“ Pohrabala som sa v kabelke a vytiahla hŕstku papierov.
„Nech sa páči tu je to.“
„Hm..dakujem.“ Collin si to rýchlo prečítal a potom povedal..
„No nesľubujem vám, že sa u nás bohvieako uplatníte, ale môžeme to s vami skúsiť. Pozor dávame iba jednú šancu. Určite budete na sebe musieť pracovať. Naše modelky na sebe tvrdo pracujú a neberú to na ľahkú váhu. Takže to čakáme aj od vás. Prvé fotenie máte v stredu o pol 1. Prídte prosím nenamaľovaná tu sa o všetko postarajú. Takže môžete ísť.

Carolina Still (Matka Alexis) Medzitým u nich doma 20:09

Po dobrej večernej sprche som si vychutnávala večeru. Už dlho sa mi nepodarilo uvariť niečo tak dobré. Onedlho som začula trúbenie auta. Vyšla som von.

Obrázok

„Carl. Čo ty tu robíš?“ Carl je môj nový priateľ pri ňom sa cítim tak šťastná. Vždy ked som s ním zabudnem na všetky starosti.
„Chcel som ťa prekvapiť.“
„Tak to sa ti teda podarilo. Pod dalej. Zachvíľu by mala prísť domov Alexis. Už je na čase aby som vás predstavila.“
„No vieš ja už budem musieť ísť.“
„Ale prečo? Čo sa stalo? Nechceš sa vari stretnúť s mojou dcérou?“
„Ja chcem, ale fakt musím ísť.“
Carl vstal zo sedačky a už chcel ísť preč, ked to nestihol a domov prišla Alexis.

Alexis

„Mami?“ Pozrela som sa na mamu ked som videla cudzieho muža u nás doma.
„Alexis toto je môj nový priateľ Carl Brown.“
„Aha, no teší ma.“ Podala som ruku tomu Carlovi. No voľajako sa mi nepozdáva. Je mi dosť nesympatický, ale hlavne nech je s mamou, lebo fakt mi nechýba k šťastiu aby som ju zase videla v zlom stave.

Obrázok

„Tak ja vás nechám som dosť unavená.“
„A nechceš nám porozprávať ako to dopadlo?“ Opýtala sa ma mama, pri čom si nalievala do hrnčeka čaj.
„Vieš čo zajtra ti všetko poviem.“
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej 2.Diel

Poslaťod Charlotte » Uto 23 Mar 2010, 21:23

Dávam další diel. Fakt by ma potešili komentáre samozrejme aj kritika. Len aby som vedela, že to aspoň niekto číta:) Dúfam, že teraz vás to už viac zaujme:)

3.Diel
Fotky

Streda 12:00
„Alexis volala mi Emily, že ma súrne potrebuje. Nečakaj ma vrátim sa až večer.“
„No, dobre. Čau.“
Emily je mamina sestra. Má dve deti. Dvojičky. Dosť otravné 7-ročné dievčatá. Našťastie k ním nechodíme, až tak často. Na dneska mám naplánované to fotenie. Neviem sa už dočkať, aj ked sa strašne bojím. Ach, už by som sa mala začať obliekať. Za polhodinu tam mám byť. Do kabelky som nahádzala mobil, kľúče a peňaženku ako obvykle. Ešte musím od Benjamína nejako vyprosiť auto.
„Benijamín? Ja ťa mám tak rada.“ Začala som sa k nemu vtierať.
„Alexis? No dobre požičiam ti auto.“ Povedal Benjamín zo smiechom.
„Jej, dakujem.“
„Kľúče sú na stole.“
„Ďakujem tak pa.“
Ani to netrvalo dlho. O chvíľu som videla zase dobre známu budovu. Vošla som dnu. Vyviezla sa na 5. Poschodie a vošla do tretích dverí s ľava. Stál tam Collin s dvoma ženami a nejaký muž si tam nastavoval fotoaparát.

Obrázok

„Dobrý deň.“ Pozdravila som sa..
„Slečna Still meškáte.“ Povedal Collin vážnym hlasom.
„Ach, prepáčte mi prosím.“
„Nech sa to už viac nestane.“
„Sľubujem.“
„Dobre tak teda toto sú naše stylistky Carmen a Jully.“
„Teší ma ja som Alexis.“
„Ja už pôjdem a nechám vás.“ Povedal Collin a odišiel.

Obrázok

Ja som si sadla do kresla a Jully mi začala robiť niečo s vlasmi. Potom ku mne podišla Carmen a namaľovala ma. Trvalo to asi polhodinku. Potom som sa pozrela do zrkadla a nemala som na to slov. Bolo to úžasné.
„Alexis môžete ísť už na vás čaka náš fotograf Andrew.“
Pomaly a opatrne som prešla k fotografovi.
„Dobrý deň.“ Pozdravila som sa mu no on moc nemal záujem o to aby vedel aspoň moje meno.
„Tak postavte sa a robte čo vám poviem.“ Povedal dosť chladne. Prešla som postavila som sa k šedému pozadiu, ktoré za mnou žiarilo.
„Skúste nahodiť nejakú pózu.“
Skúšala som sa hýbať, usmievať sa na fotky ale zrejme to nie je také ľahké ako som si predstavovala.

Obrázok

„No, ale podme hýb sa! Nestoj tam ako drevo!“ Začal po mne kričať.
Potom som sa snažila ešte viac, ale ked som pozrela na Andrewa ako kyve hlavou, stratila som chuť spolupracovať s takým človekom. Ale aj tak som sa snažila.
„No na dnes bolo asi dosť. Chod už.“
Obliekla som sa do mojich vecí a odišla som von. No toto dopadlo to úplne inak ako som si predstavovala. Fakt to nie je také ľahké. No nič, pochybujem, že sa mi ešte niekedy ozvú. Andrew určite zreferuje celé moje „fotografovanie“ Collinovi a som v háji. Asi na to nemám. Vonku bola už tma. Nasadla som do auta a čo najrýchlejšie som chcela byť doma.

Obrázok

Ked som prišla domov nikto nebol doma. Po dnešnom dni som bola dosť unavená. Okúpala som a potom som si zapla telku. Pozerala som nejaký film, ani neviem o čo v ňom vlastne šlo..No potom som zaspala. Zobudila som sa o 3 ráno telka bola stále zapnutá. No uvedomila som si, že mama nie je stále doma. Prišlo mi to dosť čudné lebo povedala, že príde večer. Tak som jej zavolala na mobil, no ten nezdvíhala. Začala som sa báť. Tak som teda skúsila zavolať Emily, či náhodou u nej neprespala alebo niečo také. No ona mi povedala, že mama už odišla dávno domov..
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej 3.Diel

Poslaťod Lincey » Str 24 Mar 2010, 04:22

zatial sa mi to páči, skús rozvinúť vety, viac opisovať pocity postáv a prostredie a budem spokojná.
Inak simka je velmi pekná.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej 3.Diel

Poslaťod Charlotte » Pon 29 Mar 2010, 21:01

Ďakujem ti:) Ďalší diel som sa už pokúsila napísať lepšie takže tento týždeň by tu mohol byť..
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej 3.Diel

Poslaťod Charlotte » Uto 30 Mar 2010, 18:16

Pridávam 4.Diel dúfam, že sa vám bude páčiť a zaujme vás. A naozaj prosím o komentáre aby som vedela či vás to vôbec zaujíma:) Či sa vôbec oplatí pokračovať, lebo veľa komentárov tu nemám takže bud sa vám nechce písať alebo to proste nie je zaujímavé. Ale som rada, že tu mám aspoň pár komentárov:) Všeliaké nápady ohľadom príbehu kľudne píšte ja budem len rada. Som vdačná za každú kritiku ved len tou sa naučím čo robím dobre a čo zle:)

4.Diel
Z minúty na minútu

Štvrtok 10:00

Mama ešte stále nebola doma. Obvolala som každú jej kamarátku. Nikto ju nevidel. Ešte ani Benjamín mi nezdvihne mobil. Bojím sa o mamu. Čo keď niekde havarovala a leží niekde úplne bezmocná s vybitým mobilom. Nie nedokázala som na to ani pomyslieť. Keby sa jej niečo stalo neprežila by som to. Musím niečo urobiť aj keď by to malo byť to posledné na čo by som sa zmohla. No s myšlienok ma vytrhlo zvonenie telefónu. Rýchlo som prebehla cez chodbu a zdvihla telefón. V telefóne sa ozval nejaký muž. Začal mi tam niečo rozprávať a potom konečne podišiel k veci.

Obrázok

To čo som počula som nechcela počuť a tak som sa neozývala. Našli mamu v priekope..prečo som ja hlúpa dopustila to aby niekam šla. Je to moja vina. No potom prišlo to podstatnejšie. Mama žije. Našťastie, ale má veľmi vážne zranenia. Čo najrýchlejšie som sa obliekla v tej chvíli mi bolo naozaj jedno ako vyzerám nasadla som do auta, bez povolenia môjho brata, ale v takejto nevyhnutnej situácii som musela konať, to čo bolo správne. Nedbala som na povolenú rýchlosť. Dupla som na plyn a celým mestom som prešla za 2 minúty. Všetci ľudia sa len obzerali za autom, ktoré som riadila. Trochu som sa začínala aj báť, že ma tu niekde čapnú policajti a ďalší problém. No osud to zariadil inak. Dostala som sa k nemocnici neuveriteľne rýchlo.

Obrázok

Došla som k recepcii a tam mi povedali, že mám ísť na 4. Poschodie. No jasné na výťah by som musela čakať dvakrát toľko čo by so to stihla vybehnúť pešo. Celá zadychčaná som dobehla na 4.poschodie. Sestrička mi povedala, že mama je v kóme. Ako sa môže niečo tak zmeniť s minúty na minútu? Keď si predstavím, že by mama mohla byť v poriadku keby..
„Haló slečna. Ste v poriadku? Chcete sa ísť pozrieť na vašu mamu?“
„Ehm..áno samozrejme.“
Sestrička ma zaviedla do maminej izby. Pokojne si spala a bola napojená na všeliaké prístroje. Bol to strašný pohľad. Nikdy by ma ani zo sna nenapadlo, že by som niekedy mohla vidieť moju mamu v takom stave. Nie stále tomu neverím. Ččo keď sa už nepreberie? Napádalo ma len to najhoršie. V takej situácii sa nedalo myslieť na to pekné. Vôbec či už pekné niekedy bude. Za okamih sa môj život zmenil. Život bez mamy si neviem ani len predstaviť. Je to ako ryba bez vody. Nevydrží dlho. Bojím sa, že ja budem tá ryba, ktorá to nevydrží. Ešte stále som pozerala na mamu. Spala. Áno stále som sa snažila predstaviť bez tých hadičiek a neviem čo ešte všetkého. Snažila som si proste len predstaviť, že spí. Ale nedalo mi to. Stále bolo cítiť tu jej vôňu, ktorú si tak pamätám ešte od detstva.
„Prepáčte, ale už budete musieť ísť. Končia sa návštevné hodiny.“ Oznámila mi sestrička. Bolo na nej vidieť, že vie ako mi je a, že jej to je naozaj veľmi ľúto.
„No dobre. Tak dovidenia.“ Zahundrala som to sklonenou hlavou a odišla s izby. Dole som sa zviezla výťahom, lebo som už nemala síl zísť dole pešo.

Obrázok

Nastúpila som do auta. Zase na mňa prišli výčitky svedomia. Je to všetko moja vina stále sa mi opakovalo v hlave. Ako keby mi to niekto robil naschvál. A možno je to pravda. Môžem za to. Zrazu mi zazvonil mobil. Jasné Benjamín sa spamätal. Na veľkom displeji sa mi ukázala jeho fotka.
„Áno? Konečne si sa spamätal? Teba vôbec nezaujíma tvoja rodina?! Mama havarovala a je v kóme a ty neprejavuješ ani najmenší záujem aby si vedel čo s nami je. No musí sa niečo stať aby si si uvedomil, že existujeme? A pokiaľ sme na žive tak to rešpektuj.“
„Ččoo? To kedy? Si robíš preboha srandu?“
„Nikdy som nebola za čierny humor. Je to tak práve idem s nemocnice.“
„Počkaj, už idem domov tam mi všetko vysvetlíš.“
„No dobre.“ Dopovedala som a zložila telefón. Teraz si už uvedomí, že existuje slovo rodina. Keď dúfam, že nebude neskoro. O 5 minút som bola doma. Tentoraz som išla pomaly. Nemala som sa kam ponáhľať. Pravdupovediac sa mi ani domov nechcelo. Benjamín bude mať zasa hlúpe otázky a ja budem musieť na ne odpovedať. Veď jasné. Teraz na to budem myslieť deň i noc..
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej 4.Diel

Poslaťod fanynka83 » Str 31 Mar 2010, 21:46

urcite neskonci aj s tymto pribehom..nie vsetci komentuju ale urcite viacero ludi cita tvoj pribeh,len niektory proste nekomentuju..mne sa to paci,dobre sa to vyvija..som zvedava co bude dalej...inak chcem ta poprosit..co sa tyka oblecenia tej hlavnej hrdinky,kde si si ho stiahla?je velm idobre..hlavne tie rifle s topankami sa mi velmi pacia.. :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej 4.Diel

Poslaťod Lincey » Štv 01 Apr 2010, 01:45

súhlasím s Fanynkou, aj ja čítam. Hoci sa mi posledný diel nepáčil až tak ako predchádzajúce, rozhodne pokračuj.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: Voľba Alexis Stillovej 4.Diel

Poslaťod Charlotte » Štv 01 Apr 2010, 21:34

Ďakujeem:)

Fanynka, to naozaj neviem, kde som stiahla to oblečenie mohla to byť liana alebo peggy neviem skúsim to pohľadať:)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia